Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Květen 2014

Focení pro prozeny.cz

30. května 2014 v 13:29 | by teensmajdicka |  Random, photos
Pamatujete si na to, jak jsem vám tu psala o focení editorialu pro internetový magazín prozeny.cz? Fotky už nedávno vyšly, tak jsem se rozhodla, že vám dám o tom vědět, jak jsem slibovala. Počasí nám teda opravdu nepřálo a původní plán (focení pod mostem) nevyšel kvůli nehoráznému větru, který si dělal co chtěl. Proto jsem se rozhodli nakonec outfity nafotit kousek od toho mostu, tak různě v poli u keřů a stromů. Vítr tam tak hrozný naštěstí nebyl, ale zima byla pořád, alespoň tedy mě, v tom letním oblečení :D. Jenže letní móda se vyfotit prostě musela, takže to vypadalo asi tak, že jsem se oblíkla, zabalili mě do dek, na focení rychle svlíkla, cvak cvak a zase zpátky do deky. Tým byl úplně úžasný a koneckonců jsem si to i přes tu nepřízeň počasí moc užila. A fotky podle mě působí nakonec dost letně, co myslíte? :))

Všechny fotky najdete

TADY

Vaše teensmajdicka ♥

Nový sprchový gel Dove Caring Protection

23. května 2014 v 11:12 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Kdybych prohlásila, že sprchové gely Dove patří mezi ty nejlepší v drogerii, málokdo by se mnou nesouhlasil. Každá z nás už určitě nějaký vyzkoušela a myslím, že by se jen horko těžko hledal někdo, komu sprchové gely od této značky nevyhovují. Osobně u mne totiž patří mezi ty nejoblíbenější, a proto jsem nemohla odmítnout nabídku na vyzkoušení této horké novinky, která už velmi brzy bude v dostání v našich drogeriích.


Some inspiration

18. května 2014 v 16:03 | by teensmajdicka |  Random, photos
Po té době, co tu nejsem, už ani nevím, co mám napsat. Je to pro mne strašně divné, když se vám se vším hned svěřím a víte co dělám, kde jsem byla a tak dále. Najednou už je to ale zase skoro měsíc co jsem nepřispela a nevím, jakými novinkami začít, ale řekněme si to ve zkratce. Bylo toho hodně. A to ve spoustě ohledech, hlavně v modelingu. Vlastně jste ani neviděli moje nové vlasy (ze show LOrealu), fotky (ty jsem zatím asi z 5 focení neviděla ani já :D). Brzo snad alespoň uvidím ty z pátku, kdy jsem fotila editorial pro stránku prozeny.cz :). Fotky by se tam měly objevit do 14 dnů, tak jsem zvědavá na výsledky, určitě vám o tom dám ještě vědět.
A co jinak? Foťák stále nespravený (ten už snad bude brzo, jinak už s blogováním asi seknu!). Jo a abych nezapoměla, asi mám černý kašel.
Víc se asi vyjadřovat nebudu, bylo by to zbytečné. Měsíc neblogování je prostě měsíc a nevim, jak bych vám ho tu najednou měla schrnout do jednoho článku. Jen doufám, že už budu moc brzo blogovat jako dřív, přidávat články bez fotek nebo s fotkami z netu je jednou za čas fajn, ale blog na tom postavit nejde. Proto jsem to tu ten měsíc radši nechala být než abych sem přidávala články-nečlánky. Doufám, že to všichni pochopíte a neztratím vás.
Prostě jsem se už ale potřebovala ozvat a nečekat tak dlouho kvůli fotkám. Proto jsem se rozhodla dneska pro takový inspirativní a "všeho mix" článek s různými random fotkami a gify, co mě zaujaly. Byla bych ráda, kdybyste mi dali vědět, jestli se vám takovéto články líbí, třeba bych je mohla dělat i častěji ;)
Krásnou sobotu všem!

Bitch Ball
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!