Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Duben 2014

Photo shoot nr. 2

22. dubna 2014 v 15:26 | by teensmajdicka |  Random, photos
Jak jste se celou tu dobu měli a jak jste si užili Velikonoce? Já skvěle, jenom mě pořád trápí ten problém s foťákem. Holt budete muset být ještě nějakou dobu trpělivci, ale doufám, že už to brzo vyřeším a budu moct normálně přidávat fotky :). Ale protože mi došly ještě nějaké další fotky (ještě z toho stejného focení jako minule, jiné mi zatím nedošly), rozhodla jsem se o tom zase udělat článek a ukázat vám je, když ne nic jiného. koneckonců se vám tyto články prý líbí...
Ještě jednou se omlouvám za tu abscenci a doufám, že mi někam neutečete :). Krásný den všem!


Photo shoot

9. dubna 2014 v 16:22 | by teensmajdicka |  Random, photos
Ahoj všem! Asi se spousta z vás diví, že jsem se vůbec ozvala, že? Chci se vám za to moje období nepostování moc omluvit. Není to vůbec tak, že bych nechtěla přispívat články, to ani náhodou! Bohužel mám takový problém s foťákem, nejdou mi nahrávat fotky a podle všeho to usb kabelem nebude, takže budu muset foťák asi nechat opravit, nebo se možná párkrát dostanu na notebook, kde to půjde přes sd kartu. Každopádně to ještě nějakou chvilku asi budete muset vydržet, tak jeno doufám, že vás všechny úplně neztratím, to bych nerada <3.

V pondělí jsem byla ne jednom focení, a slečna fotografka je oproti ostatním velmi rychlá co se týče "dodávky fotek". Za tu dobu co jsem se neozvala toho vlastně proběhlo mnohem víc, byla jsem znovu na Make-up institute, a na dalších 2 focení v agentuře. A je docela vtipné, když vidíte dřív fotky, které jsou staré dva dny než fotky, které vlastně ještě ani nejsou a přitom už uběhlo několik týdnů :D. Taky zítra půjdu na barvu i na sestříhání do L´orealu, ani o tom zatím moc nevím, tak uvidím, jak moc mne změní. Podle všeho to ale nebude žádna obří změna... ;).
O tom zase jindy, teď zpět k tomu pondělnímu focení, ze kterého už některé fotky mám. Rozhodla jsem se, že vám je tady ukážu, když nejdou nahrávat ty z mého foťáku. Fotografka fotila spíš takové víc přirozené a umělecké fotky, což se mne osobně líbí, aspoň to je trošku změna oproti těm více umělým a vyretušovaným .. Tak snad e vám budou taky líbit ;)

Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!