Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Únor 2014

Army nails (fotonávod)

28. února 2014 v 20:45 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Maskáčový vzor se mi už docela dlouhou dobu hrozně líbí. Což je docela vtipné tvrdit, když u mě v šatníku s tímto vzorem nenajdete nic, co bych nosila. Možná se mi příčí hlavně proto, že ho má snad každý. A tak radši zůstávám u jednotlivých a barev, zvlášť u army zelené, kterou nosím na spoustě věcech. Ale maskáčové nehty? Ty už tolik lidí nemá, i když jsou podle mě ještě stylovější než třeba košile s tímto vzorem a cvočky, kterou vidíte všude, kam se podíváte.
Proto, když jsem narazila na nehty s tímto vzorem, inspirovalo mě to natolik, že jsem si je hned musela vytvořit a podělit se s vámi (jako vždy) o to, jak jsem postupovala.


Birthday girl

27. února 2014 v 23:48 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Tak a jsem zase o rok starší. Teda přesněji o rok a několik dní. Jak už jsem vám dávala vědět, narozeniny jsem letos trávila na horách. Možná bude i oslava, ale teď mi stačil včerejšek a dnešek s kamarádkou, který jsem si moc užila. Ještě čekám, až přijede z hor Anička, už se s ní chci hrozně vidět!
Rozhodla jsem se přidat jen několik fotek, které se týkají chvil buď přímo z dne D, nebo cokoliv co zrovna mělo s narozeninami něco společného. Větší random z hor vás ale taky určitě nemine ;).

Mimochodem, děkuji vám všem za přání a za chválení fotek k minulému článku <3

fresh v Libereckém centru// dnešní kino :3// 15// žrouti!

Catch moments

21. února 2014 v 17:10 | by teensmajdicka |  Random, photos
Včera jsem jela na svoje první focení do booku a bylo to snad ještě lepší než jsem čekala, hrozně mě to bavilo a vypadá to, že spokojenost byla z obou stran. Už se těším, až vám výsledné fotky ukážu, sama jsem zvědavá jak dopadly, zatím jsem viděla jen letmo pár, což moji zvědavost ještě víc navýšilo... Taky je možnost, že o letních prázdninách pojedu do Tokya, i když nevím, jestli mě tam rodiče vůbec pustí. Ale to mluvím moc dopředu, teď k následujícím dním... Zítra ráno odjíždím na hory, budu tam asi tak do středy. Budu se snažit něco málo přednastavit, ale radši nic neslibuju. Snad si to pořádně užiju a vám přeji samozřejmě to samé, ať už taky někam jedete, jste doma nebo prostě kdekoliv! :)
Pořád mi nejde do hlavy, že za dva dny mi bude 15, bude zvláštní zase narozeniny prožít na horách, jako tomu bývalo zvykem dřív. I když vlastně nevidím důvod, přoč by to zrovna tam nemělo být pro tuto příležitost skvělé místo.
Pro dnešek random z několika posledních dní.

vyzkoušeno poprvé, a fakt mi chutná!// úžasné dárky od kamarádky :)// nemůžu se dočkat..// oblíbený oběd :3

DIY room collage

16. února 2014 v 17:01 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Už je to nějaký čas, co vám slibuji, že vám ukážu beauty a fashion koláž co jsem si vyrobila do pokoje. Tak, a teď přišel ten správný čas. Dneska jsem jí totiž konečně nalepila a trochu si k tomu i přestavěla pokoj, abych přímo pod ní měla koutek s make-upem. Tak jsem zvědavá co na to budete říkat a jestli se třeba i něcháte inspirovat ;).


N.E.W.

14. února 2014 v 16:55 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Krásného Valentýna všem! <3
Dnes jsem byla v agentuře konečně už podepsat smlouvu, takže je to už vlastně oficiální. Ve čtvrtek jedu na fototesty, tak jsem zvědavá, jak to vůbec dopadne... Nevím proč, ale dneska jsem šíleně utahaná, těžko říct čím to je, možná tou láskou všude kolem (:D). Já se teď chystám trochu si pouklidit a konečně už snad nalepím tu koláž na zeď, ať vám jí můžu ukázat celou na zdi, a ne jenom na koberci, heh. A taky bych si ráda udělala čas na PLL. Ovšem v první řadě vám musím ukázat zase nějaké novinky, většina je ze středy a jedna z dneška. Ani vám nevím, z čeho mám největší radost. Jedno mají tyhle věci ale společné- koupila jsem je za skvělé ceny ve slevách.
Jak trávíte a ještě plánujete dnešek vy?TAG: Zpověď blogerky

10. února 2014 v 19:01 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Uvědomila jsem si, jak se mi teď vlastně docela daří, co se týče větších kroků k budoucnosti. Jako by nestačilo, že mne přijali na školu, kde to vypadá že se mi snad bude doopravdy líbit. Ale teď je další novinkou to, že jsem se dostala do agentury o které jsem vám už psala- Pure model management. V pátek tam jdu podepsat smlouvu a budu oficiálně na prodej (dobře, to nevyznělo zrovna nejlíp :D). Jasně že to není tak skvělá zpráva jako se dostat na školu, ale pochopte, koho by tahle novina nepotěšila? :)) Tím vám chci taky poděkovat za milé vzkazy, a za to, jak jste mi při těchto záležitostech drželi palce. A vlastně vůbec, za všechnu vaší podporu, fakt si jí moc moc vážím.

Dneska pro vás mám takový pohodový, blogerký TAG. Tak jsem zvědavá, co na něj řeknete a jestli vás vůbec bude bavit...
Anniken Englund Jørgensen -

Suchý šampon Balea

8. února 2014 v 16:19 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Všichni to asi dobře známe. Vlasy nevypadají nejlíp, ale zase to není až taková tragédie na mytí, nebo zkrátka není žas na žádné foukání, žehlení, kůlmování... A protože suchý šampon je první pomoc pro rychlé oživení vlasů a mě dochází moje klasická Amica, rozhodla jsem se vyzkoušet zase nějaký ve spreji. Konkrétně od Balei, které se dneska podíváme na zoubek.


Fashion inspiration

5. února 2014 v 18:07 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Už je to opravdu dlouho, co tu nebyla žádná outfitová inspirace, tak to chci hned napravit! Dnešní článek proto věnuji právě outfitům z we<3it a lookbooku, kam zavítám vždy, když potřebuji dávku inspirace. No a nebyla bych to já, kdybych se o ní s vámi nepodělila...

P.S.: pokud by se vám chtělo, byla bych moc ráda, kdybyste pro nějaký z mých outfitů hlasovali tady. Děkuju za každý hlas <3

<3

Secondhand new in

2. února 2014 v 14:25 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Jak už asi všichni víte, v pátek jsem byla s mamkou v agentuře. Tam si mě přeměřili a zjistila jsem, že mám lepší míry než jsem si myslela a než jsem uváděla do dotazníku. Takže mě to docela potěšilo :D. Nebylo mi ale řečeno, že si mám vzít plavky a boty na podpatku, takže tam pojedu příští týden znovu. Uvidíme co z toho bude, radši si nic neslibuju, přeci jen moc vysoká nejsem a co si budem povídat, moje nohy už taky vypadaly líp...Ale tak za zkoušku nic nedám :) A navíc, když už kničemu jinému, tak se mi tento výlet hodil k nákupu v sekáčích. Na všechno jsem měla 50% slevu, takže jsem s nákupem opravdu spokojená. Pak jsem si ještě koupila velké balící papíry na koláž z fashion a beauty fotek, které chci mít na zdi. Vlastně skoro celý včerejšek jsem trávila vystřihováním a nalepováním, a to ještě nemám ani z daleka hotovo... Určitě to ale bude stát za to a pak se s vámi o hotový výtvor podělím ;)
Teď už ale k noým úlovkům...
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!