Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Novoroční předsevzetí

2. ledna 2014 v 15:51 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
První den v tomto roce je za námi a téměř i den druhý. Tak doufám, že pro vás zatím jen v tom dobrém a že jste do něj vykročili správnou nohou, přeci jen ne nadarmo se říká "Jak na Nový rok, tak po celý rok". A snad jsteten začátek roku také pořádně oslavili!
Já včera vstávala už v osm a dopoledne jsem strávila na Řípu, odpoledne v restauraci a doma a večer také nečekaně v restauraci :D Tak doufám, že jsem tím až tolik nenarušila předsevzetí, o kterých bude dnešní článek. Většinou to moc neřeším, ale řekla jsem si, že je na čase si stanovit trošku splnitelné plány, které bych mohla dodržovat (nebo alespoň z části) :D

Jaká předsevzetí jste si letos dali vy?

✨💥 happy new year to everyone
1) Dostat se na školu a více se věnovat učení
To je pro mě momentálně snad nejdůležitější věc. Už 9. ledna budu konat talentové zkoušky a tak mám stále víc a víc nervy na pochodu. No a po talentovkách se chci věnovat učení normálně, ať mám nějaké výsledky v pololetí. Pokud bych se navíc na školu dostala, je tu sposta práce ohledně příprav na ní. Ani nevíte, jak si hrozně přeju, aby to vyšlo...A tak to tu teĎ radši nechci zakřikávat! :)

Untitled | via Tumblr


2) Lépe využívat čas
S prokrastinací má problém snad skoro každý, vždycky je totiž těžké si říct, nebo spíš rovnou udělat něco pořádného. A tak jsem i já obětí tohoto špatného režimu. Taky kdo by se radši učil nebo si uklízel, když se může koukat na seriály a filmy, projíždět blogy, instagram, facebook ... Na flákání se prostě najde čas vždycky, ať si napovídáte cokoliv. Navíc přes prázdniny se lenivost ještě znásobí. Takže se v roce 2014 budu snažit si čas lépe naplánovat a využívat ho, abych si pak ten volný užila ještě víc.

Dream Home / Kitchen Command Center


3) Jíst zdravě(ji) a zase cvičit trochu víc
Teda řeknu vám to upřímně, poslední dobou jsem šíleně zlenivěla. Cvičím sice pravidelně, ale ještě nedávno jsem cvičila mnohem častěji a déle a taky jsem se lépe cítila. Proto se chci pohybu zase věnovat o trochu víc. Větší problém je ale se zdravou stravou, pres Vánoce to prostě moc nefungovalo. A hlavně s pitím coca-coly, tu jsem začala pít docela pravidelně. Opravdu už si s tím musím dát pokoj a doufám, že se mi to podaří. Nejde mi o to zhubnout, ale o to, abych se prostě cítila lépe a měla ze sebe dobrý pocit, byla fit...

Healthy Life | via Tumblr


4) Více se věnovat blogu
Blog mi dává spostu věcí, které v "normálním životě" jen tak nezískám. Otevírá mi bránu pouze k mému světu, můžu na něm dělat co chci, všechno je tu podle mě a nikdo jiný mi do toho nemůže kecat, když to nebudu chtít, což je sice poměrně sobecká, ale svým způsobem strašně příjemná věc. Je to můj velký koníček a ani v tomtoroce ho rozhodně nechci ztratit.Sice to zrovna na začátku roku bude kvůli těm přijímačkám rošku složitější, ale i přes to se budu snažit vás tolik nezanedbávat. A taky si budu víc rozvrhovat a plánovat články dopředu.
(7) Likes | Tumblr


5) Být šťastná
Pozitivně jsem sice myslela i minulý rok, ale stres si u mě často našel místo. Tento rok chci co nejvíc naplnit štěstím, užívat si života a nedělat si těžkou hlavu, přeci jen, co z toho člověk má. Zkrátka musím věřit, že se budu mít skvěle. Udělám všechno pro to, aby to tak bylo.

2014
obrázky z we<3it. 
Vaše teensmajdicka♥
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kika Kika | 2. ledna 2014 v 19:24 | Reagovat

Super predsavzatia. :-)

2 Karolínka Karolínka | 2. ledna 2014 v 22:52 | Reagovat

Hahah, to jsou rozumný předsevzetí! :) Tak ať ti to vydrží, držím palečky :))

3 teensmajdicka teensmajdicka | E-mail | Web | 3. ledna 2014 v 15:59 | Reagovat

[1]: Díky :)

[2]: Děkuju za podporu :)) Snad ano :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!