Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Prosinec 2013

Last day of this year

31. prosince 2013 v 14:48 | by teensmajdicka |  Random, photos
Tak jsme se konečně dočkali,máme tu poslední den tohoto roku. Proto vám chci moc poděkovat za podporu, kterou jste mi v tomto roce věnovali a doufám, že budete nadále tak skvělí čtenáři, jako jste byli doteď. Do Nového roku mám pro vás totiž přichystáno hned několik článků a mám spoustu nápadů, tak doufám, že si na ně počkáte :))
Rekapitulaci už máme za sebou, ale já si všimla, že jsem už nějakou dobu nepřidala random, a hlavně že tu ještě nejsou ani fotky z Vánoc. Proto bych to ráda v tomto článku napravila, random je větší než obvykle, protože mám pocit, že přes svátky se fotí snad úplně všechno, hlavně je k tomu více příležitostí. Tak snad to oceníte.


Přeji vám jen to nejlepší do Nového roku 2014 a doufám, že pro všechny bude jeden z nejlepších, nebo alespoň spokojený!


Lízinka je největší dáreček! :)// Štědrovečerní večeře// Karlův most// 9 druhů :D// Vánoční pusa// vanilková <3// noční Praha// milka Daim, mm...// zhasnout a rozsvítit stromeček!

kuskus// milovnice všech koček// není nad noční fotky dopravy// nový náhrdelník a triko, které uvudíte v příštím outfitu// lehce připeklý oběd//...// čičí// smile:))// pro změnu místo kuřecího řízku- kuřecí nugety :D

Recapitulation of year 2013

30. prosince 2013 v 11:49 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Napadlo mě, že když se konec roku blíží, tak že bych s vámi tak trochu zavzpomínala na to, co se v tomto roce odehrálo a to hlavně z blogové, ale i tak trošku možná soukromé stránky. Musím říct, že jsem si tento rok moc užila, nebyla v něm žádná zlomenina ani vážnější zdravotní problém, a to je pro mne výhra. Ale i nejen z této stránky byl pro mě tak fajn...


Leden
Hned v prvních chvílích jsem hlavně doufala, že rok bude povedenější než předešlý a že si ho užiju. Někdy v půlce ledna jsem odjela na pár dní na hory,moc jsem si to užila. Taky jsem vyhlásila prvního výherce giveaway díky spolupráci s e-shopem oriflame. Dělala jsem nehty o stošest a měla spoustu nápadů. Outfitovala u bílé stěny ale začala jsem zkoušet fotit (teda spíš Anička :D) i nekolážové fotky. Dělala rozhovory včetně rozhovoru s báchovou přítelkyní. Dělala jsem si práci s nehty, conversové a vintage u vás měly největší úspěch. A taky jsem začala dělat workout motivace, které mi vydržely.

Flower pants (OOTD)

29. prosince 2013 v 15:37 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Dneska jsme se vydaly s Aničkou fotit. Chtěly jsme jít už brzo ráno, ale nakonec to kvůli počasí nevyšlo a tak jsme vyrazily až později. Málem jsme umrzly, ale snad to za tu rýmu stálo... :)
Jinak jsem včera byla v centru a udělala jsem si takové svoje druhé Vánoce. Koupila jsem si tyhle úžasné kytičkované kalhoty CA a dvě trička. To, které mám na sobě, je taky z CA a to jiné uvidíte třeba zase příště.


What I got for Christmas

27. prosince 2013 v 15:57 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Tento článek po mě vždycky chcete, tak jsem si řekla, že ho udělám dřív, než se zase někdo zeptá. Navíc i mne samotnou tyto články vždycky baví číst na blozích a většinou je nevynechávám, protože mi to moje zvědavost ani nedovolí. Bude o tom, co jsem letos rozbalila pod stromečkem. Určitě se ještě můžete těšit na random, ve kterém budou i fotky ze štědrého dne, ale k tomu zase jindy.
A co jste letos dostali pod stromečkem našli vy? :)


23.12.2013

23. prosince 2013 v 17:35 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Dneska jsem přemýšlel o tom, že bych vám ukázala pár outfitů na Vánoce podle mne. Ale než jsem se nadála, už byla tma, takže focení bylo mimo hru. Jinak jsem se dnes taky setkala s Aničkou, udělaly jsme si takové svoje Vánoce, daly si dárky a prostě se bavily :) Zbytek dne tak nějak uklízím, čistím a pomáhám v kuchyni mamce, u čehož se dá alespoň koukat na nějaké (nejen) vánoční filmy. Když jsme u nich, už se nemůžu dočkat, až dnes budou dávat Lásku nebeskou :3.

A protože nevím, jestli zítra vůbec zavítám k počítači, tak vám už dnes popřeji krásné a veselé Vánoce, ať se vše podaří podle vašich představ (a i kdyby ne, nic si z toho nedělejte!), ať pod stromečkem zítra najdete nejen pěkné dárečky, ale i pozitivní naladění, abyste si skvěle užili vánoční prázdniny! :))

Abyste náhodou nezapomněli jak vypadám... ;D

Xmas nails (fotonávod)

21. prosince 2013 v 21:31 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Dneska bylo na čase vytvořit si na nehty vánoční atmosféru, když tu Štědrý den bude už za 3 dny. Samozřejmě se to nemohlo obejít bez zdokumentování pro vás. Tak třeba se inspirujete a vyzkoušíte něco podobného jako já... :)


Christmas coming

20. prosince 2013 v 21:20 | by teensmajdicka |  Random, photos
Já vím, já vím... Poslední dobou je ze mě strašná blogerka, jestli se tak vůbec můžu nazvat. Moc se všem omlouvám za tak málo článků, ale věřte, že kdybych na ně opravdu čas měla, nepromarnila bych ho. Dneska jsem po celém týdnu na počítači déle než jen na deset minut, takže jsem toho hned využila na random.
Jinak jsme dneska se třídou šli na Hobita. Jak jste dnešek trávili vy? Ani nevíte, jak mě rozčílilo, když jsem zjistila, že zase bude další pokračování! :D Co mi naopak vůbec nevadí a jistě nebudu jediná, jsou začínající vánoční prázdniny. Tak užívejte volna a těšte se na Vánoce alespoň tak, jako já :)

P.S.: děkuju za vaší obrovskou trpělivost :)
tenhle pohled mě baví aneb fisheye plus začínající západ slunce// nové lásky ze sekáče za 120Kč, miluju tu barvu, střih, všechno! dám si je pod stromeček ;)// jelly belly// DIY svíčka

Vánoční TAG

13. prosince 2013 v 22:37 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Protože Vánoce jsou za dveřmi a protože já už začínám pociťovat tu správnou vánoční náladu, když právě čuchám vůni domácího cukroví (mmm), rozhodla jsem se tak trochu naladit i vás prostřednictvím tohoto TAGU, který mě bavil už když jsem ho četla/viděla u oblíbených blogerek minulý rok. Kdyby měl někdo zájem se přidat, budu moc ráda, když mi dá odkaz na jeho článek do komentářů, ráda si počtu :)).

days until christmas | Tumblr

My favourite winter nail polishes

11. prosince 2013 v 14:45 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Nedávno tu byl zase problém s blogem, články se nepublikovaly a komentáře neobjevovaly. Proto jsem byla teď tak málo aktivní. Dnes tu ale pro vás mám post o mých oblíbených zimních lacích, minule vás tento článek docela zaujal, tak doufám, že nezklame ani tento :).
Opět budu moc ráda, když mi dáte vědět, které odstíny, nebo třeba i konkrétní laky jsou vašimi oblíbenci pro zimu?


How i fill in my eyebrows

8. prosince 2013 v 17:08 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
To, že si obočí pravidelně vytrhávám a občas zastřihnu je zřejmě jasná věc, kterou snad dělá každý. Tomu se tedy v dnešním článku věnovat nechci... Bude o tom, jak si většinou upravuji obočí. Poslední dobou mi totiž záleží na obočí mnohem víc a víc si ho všímám i u ostatních. Ne nadarmo se říká, že je to rám obličeje a s pohledem i celkovým vzhledem udělá divy...


December is here

5. prosince 2013 v 18:56 | by teensmajdicka |  Random, photos
Krásného Mikuláše všem a doufám, že vás čerti neunesli!
To mi připomíná... Dělali jste vůbec někdo anděla či čerta? Já v úterý anděla na takové akci pro děti a zítra budu se třidou chodit po škole. Jen mě mrzí, že si nevyzkouším i toho čerta, ráda bych taky někoho vylekala a ne jen utírala slzičky :D Každopádně i tak si myslím, že to bude fajn akce.
Jinak dneska pro vás mám útržky z posledních dnů v podobě koláží, zachycuje to skoro všechno co dělám (kromě včerejší tříhodinové výtvarky- a když na to přijde, tak i dvouhodinové ve škole) a taky samozřejmě co jím...

:3 miluju, miluju! // povýšený pohled nesmí chybět// po delší době original haribo// stmívání je teď pokaždé jiné a stále nádherné//

Some of my work

3. prosince 2013 v 15:29 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Často od vás dostávám vzkazy, baych vám zase ukázala pár mých obrázků. Tak jsem si řekla, že je tento post už na čase. Za poslední dobu jsem musela docela změnit styl kreslení, na více umělecký, uvolněnější, ne takový, který působí jako fotka. A taky žádné rozmazávání. Tohle je pár mých momentálních výsledků, snad to už bude čím dál tím lepší, už bych se do toho pomalu snad mohla dostat... Doufám -_-


Outfits of November

1. prosince 2013 v 13:02 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Dnes už tu je 1. adventní neděle, to to letí, co? Už na mě leze vánoční nálada, doma začínáme péct cukroví, zapalujeme svíčky... Ale adventní věnec zatím ani nemáme, tak jsem zvědavá, kdy ho chceme udělat :D Víkend mi utekl opět ultrarychle, ale užila jsem si ho. Třešničkou na dortu bude dnešní kino, s mamkou se chystáme na Hunger Games <3
Co vy a víkend, jak jste si ho užili? A byl jste už někdo na Hunger Games?
Pro dnešek schrnutí outfitů, který je váš top? :)

1) TADY
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!