Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Říjen 2013

Last day of October

31. října 2013 v 18:18 | by teensmajdicka |  Random, photos
Krásný Halloween! :)) Jak se dnes máte? Chystáte se někam dnes nebo v nejbližší době na nějakou halloween party? Já to s kostýmem letos nějak neřeším, i když je to poprvé, co jdu někam víc slavit, a to už zítra. Asi bych se měla rozmyslet, v čem půjdu, vzhledem k tomu, že to zatím promyšlené nemám :D No, každopádně to nějak dopadne a doufejme že dobře. Jinak bych se vám chtěla moc omluvit, že jsem se celé prázdniny neozvala. Prvním důvodem bylo, že jsem těsně po dopsání recenze na Nivea odličovač jela na chatu, kde jsem zůstala do úterka. A včera měl zase narozeninovou oslavu můj spolužák, takže jsem taky nic nestíhala. Naše škola je ta z méně šťastných, volno jsme měli "jen" do včerejška, dneska jsme museli pádit do školy a zítra nás to čeká zas. Ještě že nám aspoň odpadla první a poslední hodina :). Jak to máte vy? Válíte si šunky celý týden, nebo jste taky už dnes museli do školy?
Dneska menší random s fotkami z posledního týdne...

U mola na chatě// s úsměvem jde všechno líp// taková tu už dlouho nebyla ;)// Hawai :3

Nivea oční odličovač extra voděodolného make-upu

27. října 2013 v 11:07 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Nedávno jsem vám ho představovala už v tomto článku, dnes bych vám o něm ale chtěla povědět něco víc.


Brown smokey eyes (fotonávod)

26. října 2013 v 21:15 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Dneska jsem vám po dlohý době nafotila fotonávod. Je na hnědé líčení s černou linkou, taková klasika, která nikdy nezklame. Bohužel foťák zase sežral odstíny, takže jsem všechno musela udělat tak desetkrát výraznější, aby to na fotklách vůbec bylo vidět. Trošku jsem nedomyslela, že černá linka je na fotkách vidět jako ve skutečnosti, proto je linka tak výrazná. Když se podobně líčím třeba na den, linku dělám minimální. No, nebudu to prodlužovat, doufám, že se vám článek bude aspoň trošku líbit a líčení pro vás bude třeba i inspirací...


Goodies

24. října 2013 v 19:08 | by teensmajdicka |  Random, photos
Čas hrozně utíká a já nestíhám přidávát příspěvky. Vždycky mi v tom zabrání škola, nebo jiné povinosti. A když už mám čas, jdu někam ven nebo s Aničkou třeba na nákupy, jako tomu bylo včera. Sice jsme tam byly jen chvilku, ale moc jsem si to užila vzhledem k tomu, že už jsem se pěknou dobu po obchodech neprošla. Doufám, že si teď na blog udělám víc času a taky něco pořádného nafotím, když je zítra zasloužený pátek a pak prázdniny <3. Mimochodem, máte už něco v plánu?
Tento článek se bude týkat mých novinek a radostí, nebo jak to nazvat. Viděla jsem ho nedávno asi na třech blozích a moc mě bavil. Pak jsem si vybavila, že jsem podobné články jsem jednou za čas dělala taky. Tak proč si nedát repete, alespoň se s vámi o svou radost podělím ;)


New striped sweater (OOTD)

21. října 2013 v 19:46 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Dneska jsem měla nultou jako každé pondělí, takže můj dnešní make-up tvoří jen řasenka a troška korektoru. Povím vám, ve čtvrt na sedm se ráno vstává, jako by vás někdo vyhnal z postele po půlnoci. Tma jak v pytli, deprmující cesta do školy. Ještě, že mám školu tak blízko a v ostatních dnech si můžu dovolit vstát později....
Po škole mi pak Anička v rychlovce vyfotila tento outfit s novým svetrem ze včerejška. U sousedů se konalo něco jako burza, takže jsem tam poměrně levně přišla k této nové pruhované lásce ve skvělých barvách a se záplatami na loktech.
Máte teď taky něco nového, co vám zvedlo náladu? :))Insta moments

19. října 2013 v 22:27 | by teensmajdicka |  Random, photos
Dneska trošku později, než je zvykem, ale přeci. Připravila jsem si pro vás random z tohoto týdne, fotila jsem teď opravdu hodně, jak se na to tak koukám, hlavně jídlo :D Jediné fotky, které jsou starší než týden budou ty z minulého víkendu na chatě, kdy jsme zažili požár jedné chaty vlastně od začátku do konce. Řeknu vám, bylo to něco, koukat se na něco tak neuvěřitelného a tragického, když víte, že nemůžete dělat vůbec nic, než jen koukat a čekat do příjezdu hasičů. Než ale přijeli, tak během té chvilčky stihlo vyhořet skoro všechno. Byl to zkrátka zážitek, na který jen tak nezapomenu.
Tak to jsem vám chtěla jen dodat k mému minulému, poměrně akčnímu víkendu. Teď už ale k fotkám, které vás v tomto článku asi zajímají nejvíc... :))

outfit, který se m nepodařilo nafotit// miluju tuhle atmosféru :3// tahle až tak úžasná není..//mmmm kebab

Výprodej s essencí 18.10.

18. října 2013 v 18:48 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Dneska se opět konala výprodej kosmetiky essence, catrice a manhattan. Omlouvám se, že jsem vám o tom nedala vědět u včerejšího outfitu, ale to jsem ani sama neplánovala, že pojedu. Nakonec jsem se tam ale na chvíli se spolužačkou stavila a něco málo si pořídila. Předem říkám, že toho opravdu nebylo moc, když si vzpomenu na minulé nákupy, je tohle hodně málo. Nevím, jestli to bylo proto, že už jsem si ty dvě výprodeje předtím koupila skoro vše, co jsem chtěla, nebo tím, že jsem na tom dnes byla finančně hůř. Ale každopádně mám z věcí radost, o kterou se chci s vámi podělit :)


Black and grey (OOTD)

17. října 2013 v 19:41 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Tenhle týden mi kupodivu utíká stejně jako ten minulý- hodně rychle. Kždyž si to tak vezmu, čtvrtek je dejme tomu za námi a pátek už se dá i ve škole vydržet, když je před námi víkend. Když mluvíme o škole... Jde to teď se mnou nějak z kopce. Už od začátku školního roku jsme už druhý týden psali písemky a teď je to na denním pořádku a že často přicházej i přepadovky (grr!). Doufám, že vás nebudu kvůli učení zanedbávat. A kdybych přeci jen nepřispívala tak často (což doufám, že se nestane, hlavně když tu budu o víkendu), znáte důvod. Jak jste na tom zatím se školou vy? Zvládáte to? :)
Dneska jsem mamce ukradla ze skříně tohle triko :3 Původně jsem k tomu ve škole měla legíny a jinou mikinu, ale skompletovala jsem to se spodkem outfitu ze středy, kdy jsem na sobě měla tyhle šortky, černé silonky a podkolenky. Skvěle se podle mě k tomu hodí oblíbená kruhová šála made by mamka.
Čas si na mě dneska našla moje nejlepší fotografka Anička, moc děkuju! Konečně nám to po celým týdnu vyšlo;)


Scarfs

15. října 2013 v 18:57 | by teensmajdicka |  Móda a outfity

Jistě mi asi dáte za pravdu, když prohlásím, že šály jsou aktuálním tématem. Venku se ochlazuje a rána jsou čím dál tím víc mrazivější. Momentálně pro mě skoro není ráno, kdy bych vyrazila bez šály či šátku. Krk je hezky v teploučku a tím se i zmenšuje riziko podzimní chřipky, jsou stylové a outfit s nimi posunete zase někam jinam. Tak proč je nenosit?
Mým největším favoritem jsou asi kruhové šály, ty podle mě vypadají úplně nejlíp. Jaké nosíte vy? A máte radši jednoduché pletené vzory a jemné tóny, nebo nějaké originální kousky, který křičí do dálky?

Scarf
zdroj obrázků: we

Dove split end rescue kondicionér

14. října 2013 v 17:46 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Přemýšlela jsem o tom, že si pořídím nějaký šampon nebo kondicionér od dove, když je tak chválený. A před nějakou dobou jsem si už potřebovala pořídit nějaký dobrý kondicionér a narazila jsem právě na tento pro roztřepené konečky, což je pro někoho s mojí délkou vlasů ideální péče.


Insta life

10. října 2013 v 18:05 | by teensmajdicka |  Random, photos
Dneska mám pro vás několik random koláží. Píšete, že máte randomy rádi a já sama se na ně taky ráda podívám na jiných blozích... Tentokrát jsem to dala po 4 fotkách, když je to velká koláž jako jsem dělala doteď, vlastně v ní nic moc nevidíte. Tak snad vám tohle bude taky vyhovovat víc ;). Dneska jsem měla dvouhodinovou odpoledku, ale zítra mám naopak zkrácené vyučování a ještě k tomu od devíti (y) Yeah! ;D
P.s.: včera jsem už napsat nestíhala, jela jsem bráchově přítelkyni dělat ombre a když jsme se vrátili, už nebyl čas jít na počítač... Zato jsem přijela s několika fotkami, takže je v randomu uvidíte... A abych nezapoměla, taky jsem odjela s mika bonbonerou, za kterou ještě jednou moc děkuji :33

kokosová <3// za čertici na chatě// jde se na to!// vodnicová umělecká fotka :DD

Striped sweater and high knee socks (OOTD)

8. října 2013 v 18:41 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Poslední dobou jsem si zamilovala podkolenky a nadkolenky s sukní nebo šortkami. Černé podkolenky jste tu ještě nevděli, ale dnes vám chci ukázat alespoň tyhle hnědé nadkolenky s pleteným vzorem. Sehnala jsem je v lidlu za 60Kč, stejně jako ty černé podkolenky. Musím říct, že co se těchto různých praktických doplňků týče, v lidlu se občas najdou skvělé věci! :))
Za fotky se omlouvám, ale dneska prostě nějak nevyšly no. Světlo je blbý, kvalita tím pádem na mém foťáku taky, i když jsem to fotila už někdy po 15. hodin . Ale tak snad to na představu outfitu stačí...A já vám doufám můžu slíbit, že příště to bude zase lepší ;)


Window to another world

7. října 2013 v 19:04 | by teensmajdicka |  Random, photos
Zítra máme od devíti, takže se hezky vyspím, což se mi bude hodit po dnešku, kdy jsem vstávala ve čtvrt na 7, protože jsem měla od sedmi přípravu na přijímačky z matiky...V tomhle světle se ráno fakt nedá vstávat, a to že s tím jinak až tak strašný problém nemám -_- No, konec keců kolem vstávání, raději se mrkněme na fotky, které byly focené po dýmovničkách :)Všimněte si otevřeného okna, které tomu podle mě dává něco zajímavého...


Workout motivation XII

2. října 2013 v 19:13 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness
Že už nemá cenu na sobě dál makat, když je plavková sezona fuč a my za kraťásky a lehký top vyměníme dlouhé kalhoty, svetry, šály a bundy? Blbost! Jasně že v teplejším oblečení se sem tam nějaký ten špíček lépe schová, než v plavkách na pláži... Ale nadruhou stranu musíme počítat s tím, že čím více zabalené jsme, tím více nám to opticky přidává na váze. Navíc už jde jen o ten dobrý pocit ze sebe, to poslední co v depresivním počasí potřebujete je propadat ještě hlubším depkám kvůli postavě. Přitom to je jedna z věcí, které na sobě můžete vě většině případů radikálně změnit. Na cvičení a zdraví životní styl přeci není nějaká vyřazená doba a být ve formě se hodí vždycky, ne? Ať už je léto, nebo zima. Proto i po létě pokračuji s motivací pro vás, abyste mi, holky moje, nezlenivěly! ;)*

You Can Do This


Outfits of the September

1. října 2013 v 19:00 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Další schrnutí z předchozího měsíce, tentokrát outfitové. Budu moc ráda, když mi dáte do komentů vědět, jaký je váš favorit! :))


Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!