Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Srpen 2013

Amazing

30. srpna 2013 v 13:37 | by teensmajdicka |  Random, photos
Dnes jedu na poslední prázdninový víken na chatu. Pro vás mám koláž fotek z posledních dní. Včera jsem byla s kámoškou v parku a trošku jsem se po dlouhé době projela na longu, ale moc fotek bohužel není :/. No nic, něco málo uvidíte.
Nějak jsem se zaposlouchala do písnčky úžasná, znam její každé slovo navzpaměť :3. Jsem zvědavá, jak dlouho mi to ještě vydrží, většinou jsem takhle zblázněná do jedné písničky jen nějakou dobu. Teď ale nevím, jak to bez ní na chatě přežju, když jí nemám v mobilu :D Jakou poslední dobou posloucháte písničku?

longboard// mekáčová zmrzlina// foťáček// miláček <3//duha// náramky přátelství// drahý jak něco a nakonec nic moc (mluvím o Arizoně, aloe vera je úžasný)// longboard,longboard, ray ban brejle...// hřeším// triko a legíny :3// výhled na Prahu// senza//...prostě pěknej barák? :D// kuskus, mmm// puntíky// -_-Vaše teensmajdicka♥

Spolupráce s e-shopem Allmara.cz + giveaway!

29. srpna 2013 v 12:56 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Když mě oslovil e-shop Allmara s nabídkou spolupráce, řekla jsem si, že to zní fakt dobře. Pak jsem koukla na jejich výběr a bylo mi jasné, že tuto nabídku nemůžu odmítnout. Vybírání bylo dost těžké, protože tam mají spoustu krásných věcí za super ceny. Měla jsem možnost si vybrat bižuterii v hodnotě 500Kč. Pro co jsem se nakonec rozhodla, i to, jak se mi s tímto e-shopem spolupracovalo se dozvíte v celém článku. A pro ty z vás, kteří by chtěli být něčím pěkným obdarováni, je přichystaná soutěž ;).The winner is...

28. srpna 2013 v 19:02 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Jak si asi všichni pečliví čtenáři všimli, na blogu jsem začátkem prázdnin vyhlásila letní giveaway. A protože léto už téměř končí, řekla jsem si, že už je čas vyhlásit vítěze této giveaway.
A tím je...


23 !Alenka! !Alenka! | 6. srpna 2013 v 16:41 | Reagovat
Na Tvůj blog chodím pravidelně a už delší dobu. Mám moc ráda tvůj styl a všechny recenze. Také moc oceňuji, že dokážeš udělat dílo i z "nedrahé" kosmetiky.
Máš můj obdiv. I když mám jen malou pravděpodobnost, že giveaway vyhraji, přesto to zkouším. Děkuji za všechny Tvé rady!
...ALENKA!Té moc gratuluji a doufám, že se budou dárečky líbit a udělají radost! :)


A vy ostatní nesmutněte, už zítra (pokud půjde vše podle plánů) chci totiž uspořádat další soutěž. A prozradím vám, že tentokrát budete moct děkovat jednomu e-shopu s úžasnou bižuterií ;)
Vaše teensmajdicka♥Summer say goodbye

28. srpna 2013 v 11:21 | by teensmajdicka |  Random, photos
Jen opravdu hodně těžko se mi to píše, ale léto už je skoro za námi a nás čeká posledních pár dní, než začne jako každý rok kolotoč. Ach jo, to to rychle uteklo,co? Proto doufám, že jste si léto užili jako by bylo vaše poslední, abyste měli doplněnou pozitivní náladu ještě na hodně dlouho, protože to bude potřeba. Kdyby se někdo z vás chtěl podělit o své zážitky z léta, budu moc ráda, když se o ně semnou v komentářích podělíte :) Pokud jde o ty mé, pořád jsem střídala prostředí domov-chata, déle jsem ale byla na chatě. Tam se letos konalo tolik akcí, že bylo o zábavu opravdu postaráno a nuda se nedostavila. Navíc tam je všude plno toho nejčerstvějšího vzduchu a krásné krajiny. Avšak Kalifornie, moje láska forever, to není.
Možná proto mě napadlo si letní náladu udržet tímto článkem. Pojďte se semnou zasnít...
Tumblr
zdroj obrázků: http://weheartit.com

What I bought

26. srpna 2013 v 20:12 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Tak jsem zase tu, tentokrát už tady (až na víkend) zůstanu, takže snad bude víc článků. Co bych vám tak řekla. Jen se vám pochlubím, že jsem s bráchou a ještě jedním klukem vyhrála nohejbalovej turnaj, který se u nás na chatě každoročně hraje. Byli tam i chlapi, co to hrajou třeba 30 let, takže jsme se u toho dost zapotili i vynervovali. Týmů bylo 7, vždycky 2 chlapi a 1 ženská. A tak jsem moc ráda, že bylo na nás s mamkou znát, že jsme to celý týden trénovaly :) Letošní léto je plno akcí, takže mě ani nemrzí, že jsem nebyla někde v cizině. Jasně, že by se mi to šíleně líbilo, ale když to nejde, tak to prostě nejde a hotovo. Jsem s tím smířená, a tak jsem si to snažila maximálně užívat tak :)

Jo a taky jsem si konečně po dlouhatánský době udělala něčím radost. Nejdřív na chatě a pak dnes na nákupech, na kterých už jsem nebyla snad milion let. Taky že jste si asi všimli, že tu za poslední dobu tolik new-in nebylo.
No tak se pojďme podívat na ten, který jsem si pro vás přpravila ;).


Food post

21. srpna 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Random, photos
Ve foťáku se mi už nahromadilo několik fotek jídla, a jelikož takovéto články na jiných blozích miluju, rozhodla jsem se vám taky udělat menší chutě ;). Sestavila jsem dvě koláže- něco jako hlavní slaná jídla (oběd, večeře) a pak koláž sladkých hříchů, kterých je trošku víc :D Hlavně si nemyslete, že jsem ty dobroty snědle během pár dnů, už se mi v paměťovce nějaký čas válí :).

kuskus s kukuřicí, šunkou, paprikou a kořením <3// pizza// ovocný salát// salát na večer

Purple and blue (OOTD)

19. srpna 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Dnes mám pro vás outfit nafocený na chatě (taky kde jinde je v létě fotím, že ;D). Moc jich takhle v létě není (i normálních článků), tak snad to budu dohánět. Doufám, že to spolu přežijeme a brzy bude postů zase víc a vy mi nezmizíte. Bez vás by totiž blog nebyl to co je, takže... Snad na mě nezapomínáte :) Mimochodem, jak si úžíváte léto? =)Black and white nature bridge

16. srpna 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Random, photos
Mám pro vás nějaké mé fotky, focené už před pár týdny, kdy u mě na chatě byla poprvé Anička. Tentokrát jsme navštívily takový hezký most obklopený přírodou... Fotky jsou černobílé, i barevné, avšak my se dnes podíváme na tu první variantu.
A Aničnce moc děkuju za její úžasnou trpělivost mě fotit :))


Balea Young Soft & Care jemný mycí gel

14. srpna 2013 v 18:31 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Není to tak dávno, co jsem potřebovala nějaký jemný čistící gel na obličej za přijatelnou cenu. Do oka mi padl tento Balea z řady Young. Už jsem ho dostatečně ozkoušela na to, abych vám o něm mohla napsat něco víc, takže se mu dnes kouknem na zoubek.


Yellow overal (OOTD)

13. srpna 2013 v 17:48 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Dnes pro vás mám jeden outfit focený na chatě Aničkou. Můžete si v něm všimnout nových bot na klínku, které jsem dostala ke svátku a úplně jsem si je zamilovala :). Jinak je varianta úplně jednochuchá bez doplňků a pak s doplňkami. Anička mě totiž přesvědčila, že samo o sobě to má své kouzlo, ale pro ty z vás, kteří rádi doplňky jsem se na několik fotek ozdobila :)


Workout motivation XI.

12. srpna 2013 v 15:48 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness
Po několika dnech jsem se včera zase na nějakou tu chvilku vrátila do Prahy. Vždycky se sem těším hlavně na blog, a koupelnu, kterou na chatě nemáme. Tohle léto je celkem dost akční, pořád něco podnikáme. Nejdřív ty kola, o kterých už jsem psala, pak nohejbal, volejbal, badminton, tenis, ping-pong a taky jsme už byli několikrát v posilce. Takže o sport letos na chatě moc nouzi nemám. Když už se o něm bavíme, napadlo mě zase po delší době udělat nějakou tu fit motivaci. Vždyť už zbývají necelé 3 týdny, tak ať ještě stihnete ukázat pěknou postavu.

Best friends

3. srpna 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Random, photos
Víte jak jsem mluvila o Aniččině návštěvě u nás? No tak na jeden den tam za náma přijel i nejlepší kámoš Péťa. Jsme takoví blázínci, parta jak má být :) Škoda že jsme se nesešli úplně všichni. I tak však bylo o srandu a o fotky postaráno ;-)

"Momentka"
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!