Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Červenec 2013

Moments of my last days

30. července 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Random, photos
Možná že tohle bude nakonec jediný článek, co stihnu přednastavit. Moc se vám za to omlouvám, nevěděla jsem že odjedu tak brzy a čas mě teď dost honí. Články holt trvají déle, než by člověk čekal. A tak to nebudu zdržovat. Přináším koláž z posledních dnů. najdete v ní fotky jak z chaty, tak z domova.

dva druhy musli, trocha čerstvého rybízu// když se na chatě nudím, kreslím si jen takové volovinky// po cestě// DIY náramky I.// 22.7. :))// víte o tom, že jsem miláček?? :)// Po dlouhé době ráno doma v posteli// nový mycí gel, colorama, party all night (ty staré se mi totálně rozpadly// náramky II.- přidala jsem i koupené, nevím jestli budu nosit jen pletené, nebo takhle... co myslíte?// po dofocení fotonávodu// nude// ovocné pyré// Konečně trošku opálené nohy// to většinou na chatě využiju// 2 druhy musli, čerstvý černý i červený rybíz, nutella// hortenzie :3

Nezapomeňte na giveaway!

Vaše teensmajdicka♥

Purple eye make-up (fotonávod)

26. července 2013 v 13:39 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Nakonec jedu dnes zase zpět na chatu a vrátím se.... To vážně nevím. Každopádně je téměř jisté, že ve čtvrtek za mnou opět na pár dní přijede Ann, tak doufám, že toho zase spoustu nafotíme! Jinak určitě něco přednastavím, hlavně to bude další várka fotek, ať už se jedná o mě, nebo o společné. Bude asi i nějaký random a chtěla jsem udělat článek DIY na pletené náramky, ale ten asi udělám až se vrátím... Zatím je uvidíte třeba v nějaké koláži, asi. Jo a napadl mě článek o mých oblíbených účesech hlavně na léto, zajímalo by vás to?
Teď už se pojď me kouknout na fotonávod na fialkové líčení, který jsem včera nafotila. Jo, není to nc exra, ale hodně si o líčení píšete, tak ho máte mít ;-) Tak se tu zatím mějte krásně a nezapomeňte na mě


With Annie <3

25. července 2013 v 20:39 | by teensmajdicka |  Random, photos
Pro dnešek si dáme několik fotek, které jsme nafotily s Aničkou u mě na chatě. Určitě bude ještě minimálně jedno pokračování, muhehe ;D Chtěla jsem to začít právě těmto fotkami, které jsou pořízené z prvního večera, stejně tak jako tyhle outfitové, které jste tu mohli vidět včera. Jinak jsem si uvědomila, že jsem se vás ještě ani nezeptala, jak si užíváte prázdniny? I když se mi to dost těžko píše, léto je už v půlce, tak doufám, že jste nabití zážitkami s přáteli, láskami, zvířaty, časopisy, nebo třeba jídlem. Určitě mi dejte vědět jak se máte, a jestli někam jedete, či jste už někdy byli.
Jo a abych nezapoměla, dneska jsem vám nafotila návod na falové líčení... No nevím no -_- Ale tak hodně jste si o nějaké psali, že ho sem asi i dám :).


Burgundy tones (OOTD)

24. července 2013 v 19:08 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Zdravím krásky!
Dneska jsem se zase po spoustě dnech vrátila z chaty domů, celá vyšťavená, hlavně z toho tříhodinového cestování v horku s batohem na zádech.
Co ze zážitků z chaty týče, neřekla bych, že se tam odehrává pro vás něco zajímavého. Užívám si s láskou, s kočkou, se známími, s časopisy....Chodí se pozdě spát a vstává se taky pozdě (na chatě máme celou noc zavřený veškerý okenice, takže tam rozhodně nehrozí vstávání se sluníčkem).
Víkend byl trošku víc sportovní, nejdřív v pátek posilka a pak v sobotu 70km na kole. Je to naše každoroční akce, které říkáme "Poděbradská šlapka", jelikož startujeme vždycky u známých v poděbradech. Kde se pak následně griluje a přespí na další den. Tentokrát jsme se vydali do Kerska. My s mamkou jsme to měly ze všech nejdelší, protože jsme se ještě na kole nejdřív museli dojet do těch Poděbrad.
To je snad tak jediný, co by vás mohlo zajímat, kromě toho, že tam nedávno za mnou na 3 dny přijela.... No ano, Anička! A tak je jasný, že jsme fotily jako o závod! Proto se těšte na spoustu fotek, a já dneska začnu s outfitem, který mi nafotila hned 1. večer u Labe na loďce, když začínal západ slunce.
A few days

13. července 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Random, photos
Poslední dny/týdny jsem pořád na chatě jen jsem sem přijela na jeden den a už zase jedu zpět. Proto tu teď nejsou skoro žádné články, do Prahy se dostanu jednou za čas a na chatě nemáme skoro žádnou techniku kromě mobilu. Nestěžuju si, je fajn si od počítače odpočinout, i když by bylo úžasný si vyjít na verandu a tam blogovat. Ne, nejsem blázen, neseděla bych furt jen zalezlá za počítačem a koukala na videa apod., to si nechám do Prahy. Šlo by mi jen o to blogovat v tom úžasném prostředí, plném inspirace. Přijít s fotkami z procházky a rovnou se o ně s vámi podělit a nečekat zas dalších 10 dní, než se vrátím domů... Každopádně mám to tam ráda tak, jak to je, a právě teď vám prostřednictvím tohoto článku ukážu skvělé okamžiky, které prožívám na chatě.

Outfit s novou košilí a náhrdelníkem, co jste tu ještě neviděli// rybíz// západ slunce// koktejl// Líza na střeše// pohodové rána// molo// nejlepší točená!// víc času na cvičení

Summer giveaway!

10. července 2013 v 10:57 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Zasloužené prázdiny jsou tu, a tak jsem se rozhodla vás taky něčím málým obdarovat. Myslím, že stejně jako si zasloužíte prázdniny, si i zasloužíte nějakou tu drobnost, za to, jací jste skvělí čtenáři. Škoda že nemůžu obdarovat všechny... Jeden z vás ale bude mít to štěstí, a na ty ostatní dojde třeba někdy příště ;-)


Outfits of the June

4. července 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Prázdniny právě začaly a končí červen, což pro tento blog znamená trocha rekapitulace. Začneme outfity, kterých tento měsíc bylo bohužel hrozně málo, protože nebyl čas, a když už jsem počítala, že jich začnu přidávat hodně, protože čas bude, onemocněla, takže klasika. I tak bych byla moc ráda, kdyby jste mi dali vědět, který se vám líbí nejvíc, přeci jen je hned ze začátku trojice, tak ta to množství snad malinko zvýší.


Nehtový deník- červen

2. července 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Nebudu to zdržovat, rovnou se vrhneme na nehtové designy, které jsem vystřídala v průběhu června...

Jaké se vám líbí nejvíc?

Vaše teensmajdicka♥
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!