Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Červen 2013

Simple southt side (OOTD)

30. června 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Našla jsem ještě jeden outfit, který jsem někdy začátkem tohoto měsíce jen tak zkusila jednou vycvaknout na zahradě. Moc fotek není a není to nc úžasného, tak jsem nevěděla, jestli to sem dát. Rozhodla jsem se ale, že vám že vám ho ukážu, protože občas na sebe prostě hodím takhle hodně jednoduchý outfit. Jednoduchost je někdy víc než spousta vymakaných detailů, ne?


Výprodej essence a vysvědčení (28.6.)

28. června 2013 v 18:58 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Tak konečně to je tady, co?! Prázdniny a s nimi to pravé léto právě začíná, pojďte se mnou hurá, hurá, hurá :D Ai nevím kde začít, jak teď toho času bude tolik... Co vlastně máte na léto v plánu vy? Zjistla jsem, že jsem to s váma zatím ani neřešila, což byla chyba! Tak mi dejte dolů vědět, moc ráda vám zazávidím, protože já budu celý léto buď doma nebo na chatě, možná pak na chatě u Aničky a ona u mě, ale tak prostě chatařim, no. Dneska jsem zjistila, že tam pojedem už zítra, takže fakt super, sotva si stíhám zabalit, a to vám mám ještě stihnout něco přednastavit... Teda chatěla bych. Nevím, k čemu tam pojedu, stejně se tam zatím budu muset trošku krotit, když jsem ještě pořád nemocná a musím spolknout ještě 2 plata penicilinu.
Ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem alespoň dneska na chvíli mohla ven pro vysvědčení a hádejte ještě na co? Přesně tak, výprodej essence, catrce a manhattan :). Takže z toho asi úplně jasně vyplívá, o čem bude dnešní článek. Celkově to bude takový všehomix, nejdřív se asi vyhrnem na ty moje úlovky. Miluju tuhle akci, vždycky (no vždycky...byla jsem tam podruhý :D) si koupim za levně spoustu věcí a pak mám do další výprodeje pokoj. Ideální.

Tentokrát tam bylo víc lidí, tak jsem dnes nefotila, řekla jsem si, že by vám asi byly naprd fotky, kam se vám cpou něčí ruce a bůh ví co všechno... Takže pokud to nikoho nepohorší, použila jsem fotky z minula, vypadalo to tam furt stejně, i zorganizování košíčků, jen málo produktů se vystřídalo a byly tam jiné limitky.

Peach ombre nails (fotonávod)

26. června 2013 v 18:49 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Dlouho tu nebyl žádný nehtový návod, tak jsem se rozhodla vám ho nafotit, když jsem celý dny doma. Zkusila jsem ombre nails, které se mi vždycky moc líbily. Ale výsledek teda nic moc, sama jsem to čekala lepší. I když se z části můžu vymluvit na to, že jsem neměla houbičku na make-up a dělala jsem to s aplikátorem na oční stíny, takže to tak úžasně prostě nemohlo dopadnout. I tak sem chci ale fotonávod dát, hlavně pro inspiraci. Snad se na něj alespoň podíváte, či ombre nehty rovnou vyzkoušíte :)


Studs, lace, army, galaxy, cross

25. června 2013 v 21:04 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Dneska pro vás mám módní článek na téma všech těchto trendů, které poslední dobou vidíte už úplně všude. Aniž byste četli nadpis toho to článku a přečetli si jen předchozí větu, určitě vás napadnou alespoň tři z těchto kousků. Cvočky, krajka, army styl, galaxy potisk, nebo kříž. Každý na ně máme rozdílný názor, ale snad všichni z nás už asi někdy přemýšleli si něco z těchto trendů pořídit, nebo ho už vlastní. A protože mě zajímá váš názor na toto téma, sama bych vám k němu asi něco měla napsat.


Workout motivation X.

24. června 2013 v 20:39 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness
Nejprve ze všeho bych se vám chtěla omluvit za to, že jsem nebyla o víkendu aktivní. V sobotu jsem skoro celý den byla mimo domov, a pak jsem večer šla spát ke kamarádce, se kterou jsem pak byla ještě v neděli na parníku, kde mě začaly bolet uzliny, špatně jsem polykala a nebylo mi zrovna hej. Když jsem se vrátla domů, nezlepšovalo se to a s příchodem večera mi bylo hůř a hůř. Možná pochopíte, že se mi s teplotou 38,9 nechtělo psát, když jsem navíc nemohla skoro mluvit ani vstát. Teď jsem se k tomu odhodlala hlavně proto, že mi kamarád ibalgin pomohl.
Snad to nebude nic vážného, na "výzo" bych chtěla být ready, hlavně když je v ten samý den i výprodej s e-shopem babybaby.

Teď už se ale vrhneme na poslední předprázdninovou fit inspraci. Pokud jste na sobě po celou tu dobu makali, tak gratuluji, a doufám, že teď, když už jen stačí tělo před prázdninami doladit, to jen tak nevzdáte a dotáhnete do konce. A pokud to tak nebylo, možná právě tento článek a blížící se plavková sezóna vás nakopne do toho, se sebou na poslední chvíli alespoň něco málo dělat...

(collages by me)

Plavky TIMO

21. června 2013 v 16:23 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Nedávno jsem uzavřela spolupráce s webem značky TIMO, o které už asi většina z vás něco četla či slyšela, nebo od ní třeba i něco má. Z jejich stránek jsem si mohla vybrat libovolný set prádla nebo plavek, a jelikož jsem zrovna nové plavky potřebovala a přišlo mi divné psát o spodním prádle, rozhodla jsem se vybrat si právě plavky. Navíc si myslím, že recenze na plavky pro vás bude možná zajímavější, když začíná léto a prázdniny jsou za dveřmi.


Last days

20. června 2013 v 20:21 | by teensmajdicka |  Random, photos
Zítra se konečně uzavřou známky, a mě čeká už jen přednést 2 referáty. Kdo je taky tak rád, že už to pomalu ale jistě všechno končí a brzy začne lehárko? Myslím, že nikdo štastnější než já tu není ;D.
Pro dnešek jsem si připravila random post a na konci článku vám dopředu dávám vědět o tom, že se příští pátek opět koná výprodej essence a zajímalo by mě, jestli se tam s někým z vás potkám? :)

Bubble// chvilka kildu s nejlepším časopisem <3// ochutnávka mé bižuterie// nové laky- colorama je teď za 40Kč 1+1, rimmel taky za 40, bronzový lak od vetnamců z chaty za 30 kaček// brouček chcípá vedrem// další ze skvělých adidas sprcháčů, tentokrát peelingový// DIY náramky, hodlám pokračovat// skvěl pomocník, aby ze mě v tomhle počasí nebyla discokoule// rozkresleno

Mint tones (OOTD)

18. června 2013 v 21:38 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Dnešní den jsem trávila s skvělou kamarádkou Luckou, se kterou jsem jela na bubble tea a pak jsem si koupila maličkosti v drogerce v metru. Blíž k večeru jsme se setkaly i s Aničkou, která byla tak zlatá a vyfotila mi můj dnešní už úplně letní outfit, ve kterém s můžete všimnout nových mintových bot, které jsem sladila s lakem na nehty a trikem bez ramínek.

Večer jsem se ještě s Ančou šla na chvilku vykoupat, takže pohodička. Teda alespoň co se pozdějších hodin týče. Ve škole jsem psala pololetku z matiky a chemie, zrovna ty předměty, co nejvíc nesnášim :D No, hlavně že to mám za sebou...


New in 17.6.

17. června 2013 v 19:36 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Když si vezmu, že už zbývá jen 11 dní do prázdnin, ani se mi tomu nechce věřit. Tento týden už si napíšu snad jenom matiku, chemii, možná dějepis a zeměpis, to se ještě uvidí. Fakt doufám, že to rychle uteče a nastane ten poslední týden před vysvědčením, kdy se člověk chodí do školy vlastně jenom flákat a odpočítává minuty do prázdnin. Počasí už sice konečně letní je, ale ty povinosti mi do toho nějak nesedí...
Dneska jsem po škole jela s tátou koupit nějaké kecky, které už jsem potřebovala, protože se mi u nich odlepil kus podrážky. Nakonec jsem odešla s dvouma levnějšíma, abych je střídala a tím mi vydržely déle, než si koupím nějaké pořádnější. K tomu jsem si koupila shodou okolností mašle do vlasů, které mi přesně ladí k oboum botám a pak ještě jednu nutnost- šampon.

Brown and beige (OOTD)

14. června 2013 v 16:24 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Ráno to chvíli venku vypadalo fakt beznadějně, ale naštěstí se přes den udělalo hezky, takže dneska s mamkou pojedeme na chatu. Dneska jsem byla na kožní, hlavně kvůli flíčkům na zádech (na první pohled nejsou vidět, ale po zakoukání zjistíte, že jich je dost) a zjistit, jak jsem na tom s imunitou. Copak flíčky zmizí (doufám, když ty přípravky stály to, co stály), ale s ochrannou mých buněk to bude malinko těžší. Nevyšel mi totž vůbec milý výsledek, ale to jsem celkem čekala, když mě pořád kácí nějaké nemoci. Ale to se časem snad taky nějak spraví... Už vás nebudu víc zatěžovat s mým dneškem, jen podotknu, že jsem po škole byla s Aničkou fotit outfit, který vám právě teď chci ukázat.
Miluju ty šortky, a když si vezmu, že mě nestály vůbec nic kromě kousku času, mám z nich ještě větší radost. Dostala jsem je totiž od známých, původně jsou z dětské zary pro 10 let a byly m těsně nad kolena. Ale já jsem si řekla, že je rozhodně unosím víc takhle, takže jsem popadla nůžky, něco málo ustříhla a roztřepila okraje nových šortek. Voalá :3


INSTA momenty

13. června 2013 v 21:46 | by teensmajdicka |  Random, photos
Dneska trochu později než obvykle, ale přeci. Rozhodla jsem se místo koukání na televizi dole na gauči koukat jenom nahoře v posteli, kde je sice televizka jen malá, ale je tu internet a můžu u toho psát :).
Takže pro vás mám random z tohoto a kousku minulého týdne, jen takové malé schrnutí prostřednictvím koláže.

bráška// salát ala Anička :)// ozvláštnění mint laku// kočky :D// dnešní outfit// mé chatové já// inspirace// salát ala mamka// líza// cvočky// s bráchou// nohy?// salát ala já// francie// déšť (na fotce to nevyniklo)// -_-

Vaše teensmajdicka♥Workout motivation IX

12. června 2013 v 17:54 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness
Je čas přidat zase nějakou fit motivaci, když jsou prázdniny a s nimi i plavková sezóna za dveřmi, a my máme už jen pár týdnů (ne-li méně, pokud se hodláte koupat i v červnu stejně jako já) doladit naši figuru k dokonalosti. Možná máme všichni spoustu učení před koncem školního roku, ale věřte, že když si najdete čas na to, přečíst tento článek (za což vám moc děkuji :), můžete něco málo udělat i pro své tělo. Nestačí vám jen si o tom něco přečíst? Možná bude lepší, když se kouknete na ty dokonalá těla v tomto článku, ke kterým se můžete alespoň přiblížit, když nebudete padavky a máknete si.

(tentokrát úplně všechny koláže ode mě, fotky různě, hlavně z we<3it)

My everyday make-up

10. června 2013 v 17:49 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Dnes pro vás mám menší update mého každodenního rituálu co se týče make-upu. Doufám, že se nelekáte první fotky, nebojte, tohle všechno najednou na sebe denně opravdu nenaplácám, jde jen o produkty, které používám často a měním je mezi sebou. Né že bych se každý den líčila jinak, vlastě je to skoro pořád to samé, jen obměňuji produkty. Všechny jsou ale v přirozených, zemitých odstínech, hlavně hnědé a dozlatova.


3xOOTD flowered necklace

7. června 2013 v 15:11 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Dnes mám pro vás rovnou 3 outfity, ve kterých si můžete všimnout mého oblíbeného květovaného náhrdelníku z Cropptownu. Takže jsem se rozhodla je spojit, aby jste tu ten náhrdelník nepotkávali pořád.
Jinak dneska zase směr chata, už jsem tam nebyla čtrnáct dní, tak se těším :3. Určitě tam zase něco málo vyfotím, takže uvidíte minimálně pár fotek v randomu...


Zpevňující sprchový gel Adidas shape

5. června 2013 v 16:33 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Pro dnešek jsem si přichystala recenzi na poměrně nový přírůstek mezi sprchové gely od Adidas, který si vyloženě žádal o vyzkoušení, když jsem na něj koukala v drogerii. A jak jsem s ním spokojena?


Studdet

4. června 2013 v 17:35 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Už je to poměrně dlouho, co jsem si chtěla objednat balíček cvoček, abych si s nimi věci mohla ozdobit podle své fantazie. Nakonec to ani nebylo potřeba, protože mi v jednom z dopisů od Kačenky přišel malý pytlíček s kulatými cvočkami a pyramidkami (oboje stříbrné). Už jsem si s nimi něco málo ozdobila, a zanedlouho mi Anička dala to, co nepoužila ze své objednávky. Našly se mezitím stříbrné i zlaté pyramidky a trojúhelníčky. Tomu, jak jsem s těmito oživovači jednoduchosti naložila, je věnovaný dnešní článek.


Trend silného obočí

2. června 2013 v 16:00 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness
Netroufám si tvrdit, že tento tred je nějak nový, vždycky se totiž najde někdo, komu se určitý styl začně líbit už dřív, než se o něm dozvíte všude. A ani už to není tak nedávno, co se začalo objevovat husté obočí ve více magazínech, v televizích, na bilbordech a internetu. Každopádně se tento trend drží a čím déle o něm vím, tím častěji na něj v těchto prostředcích narážím a vnímám ho.


I´m BACK

1. června 2013 v 15:05 | by teensmajdicka |  Random, photos
Včera odpoledně jsem se ze ŠVP vrátila se skvělým pocitem, že se nám to vydařilo. Ještě nikdy jindy jsem si školu v přírodě neužila tak jako tuhle, vždycky jsem měla nějaký zdravotní problém nebo neshody. Tentokrát se mi nic nestalo a srandy byl kopec, hlavně z část kvůli super instruktorům, se kterými jsme si snad všichni rozuměli. Jediné co mě trošku mrzelo bylo špatné počasí- asi 3 dny nám sněžilo a kromě 2 dnů bylo fakt hnusně (ještě že nám to hezké počasí vyšlo na výlety!). A taky to, že se letos nepořádala diskotéka kvůli špatné technice. Celkově to ale asi byla moje nejpodařenější "školanda" a utekla mi hrozně rychle.
Samozřejmě bych neodjela bez foťáku, a tak jsem se vám tam snažila něco málo vyfotit. Pro dnešek tedy krátký random z mého necelého týdne na Šumavě v Zadově.

maličkosti z výletu- pinetky (20Kač/balení) a gumičky (10Kč/kus)// mmm svačinka// něco z dobrot// naše polička v koupelně

Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!