Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Květen 2013

Outfits of the May

31. května 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Dnes už se vracím ze školandy, snad v pořádku, šťastná a plná skvělých zážitků, které vám doufám během dalších postů ukážu prostřednictvím randomu. Zatím se ale koukneme na mé květnové outfity, které byly už hodně v jarní náladě.


Nehtový deník- květen 2013

30. května 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Blíží se konec měsíce a s ním začínají jako vždycky rekapitulace z minulého měsíce. Dneska začneme deníkem mých nehtových designů pro poslední měsíc, kterým byl květen. A já tu pro vás mám opět tu otázku: Který se vám líbí nejvíc?


Vaše teensmajdicka♥

My favourite mascaras for last time

28. května 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Původně jsem plánovala vám ukázat celou mou sbírku řasenek, ale usoudila jsem, že by to trvalo hrozně dlouho, než bych ke každé něco napsala a pak bych nestilhla přednastavit nic jiného. Takže jsem se rozhodla vám ukázat řasenky, které v poslední době používám nejvíc a které jsem si oblíbila.


Instaweek

27. května 2013 v 19:17 | by teensmajdicka |  Random, photos
Článek je opět přednastavený, pro dnešek nějaký ten random z posledního týdne/týdnů.

salát s kuřecíma nugetama// DIY kasička, do které si ohazuju nějaké drobné, abych měla něco stranou a pořád neutrácela// jedna u stěny..//-_-// balení// cvočkuju// rychlovka// aka typical Maggie// nejúžasnější pití a u nás jen za dvacku <3

Striped dress with lace (OOTD)

25. května 2013 v 8:05 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Jak se právě teď mám a co dělám? No podle všeho se asi zrovna vláčím s kufrem ke škole, odkud se chystám na týden na školu v přírodě, jak už asi všichni víte. Snad to konečně jednou vyjde, budu zdravá a nic si tam nezlomím. Jediné čeho se obávám je špatné počasí (prý ať se připravíme i na sníh, aha :D). No nic, držte palce- už kvůli fotkám, které se tam chystám pořídit. Jinak nějaké články přednastavené budou, to se nebojte ;-)
Každopádně dnes pro vás mám outfit s novými šaty, které jste mohly vidět v new in. Fotila mě Anička, jako vždycky. Tak se tu mějte krásně :)*Cupcake nails (fotonávod)

24. května 2013 v 17:05 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Dnes pro vás mám po delší době nehtový fotonávod, tak snad se vám tyhle barevné a hravé dortíkové nehty budou líbit a třeba se i necháte inspirovat.
Už zítra odjíždím, tak nebudu zdržovat a po tomto článku jdu přednastavovat.


New in 22.5

23. května 2013 v 17:32 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Teď to bude docela lítačka, protože už v sobotu(!) jedu na školu v přírodě, takže probíhá postupné balení, přemýšlení o věcech co si vezmu apod. Dneska jsem navíc měla odpoledku, na kterou jinak chodím ráda, ale moc se mi časově nehodila. I když, jak-mile jsme začaly hrát fotbal, nemohla jsem si stěžovat...;D No, zpátky k přípravám na švp, kterou zahrnovaly i nákupy. Jela jsem tam hlavně pro tělové mléko, pilníček, mint lak a odlakovač, ale počítala jsem s tím, že když mě něco hodně zaujme (z oblečení), šáhnu po tom. No a jelikož já sama mám tyto posty jinde ráda a všimla jsem si přes ohlasy, že vás taky poměrně baví, pojďme se na ten můj včerejší nákup podívat :)


Northern bloggers

21. května 2013 v 18:25 | by teensmajdicka |  Jiné blogy, rozhovory
To že skandinávské blogerky udávají módní trendy a patří mezi nejčastěji hledané blogy pro inspiraci už asi všichni víme (i jsem o nich dřív psala). Taky kdo by se nekouknul na opálené krásky s dlouhými vlasy, krásnou postavou a pokojíky jako ze snu. Kdo by nechtěl mít blog jako ony?
Když si mám vybrat ze zahraničních blogů, které navštěvuji, nejčastěji to jsou právě norské blogerky, které s mě svým stylem a nádhernými fotkami dostaly. Několik tipů na ty, které sleduju ráda a často, pro vás dnes mám.
Její fotky totálně žeru. Poslední dobou jí sleduju hrozně často a oblibuji si j čím dál tím víc. Pokud jí ještě neznáte, doporučuji to okamžitě napravit!

Balea tělové mléko Hawai

20. května 2013 v 16:47 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Už delší dobu tu nebyla recenze, a popravdě ani nebylo na co. Až najednou jsem zjistila, že mi za chvíli dojde toto tělové mléko a zbývá tak na jedno použití. Jelikož ho mám tedy ozkoušené a vědět jsem vám o něm dávala zatím jen v dubnových favoritech, je čas vám o něm napsat něco víc...


Some photos

18. května 2013 v 12:55 | by teensmajdicka |  Random, photos
Dneska odpoledne opět jedu na chatu, tentokrát autem mamčiny známé, a když na to přijde, vlastně mé bývalé třídní učitelky na prvním stupňi, hah :D. Konečně by mělo vyjít počasí a tak možná dojde i na bazén :))
Jinak pro vás mám několik mých fotek, které nafotila Anička ve stejný den jako byly pořízeny tyhle fotky. Což není zas tak dlouho, ale ani ne nějak nedávno.
Pro outfit mi outfit přišel moc jednoduchý, ale tím, že tohle tílko už má dost zdobený výstřih, nenapadlo mě k tomu nic za doplňky...


Checked shirt (OOTD)

17. května 2013 v 16:03 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Asi si spousta z vás všimlo, že tu už 2 dny nebyl článek. Ve středu jsem vlastně celý den dělala prezentaci na aj, včera jsem byla dlouhou ve škole a pak už ani na počítači nebyla. Moc se vám za to omlouvám, ale povinnosti jsou prostě povinnosti. Snad to nějak doženu, když ještě musím přednastavit články, až pojedu příští sobotu na školu v přírodě.
No dost okecávání, dneska pro vás mám zase outfit a je zase s tímto náramkem. Nevím, jestli vůbec už budu nosit na rukou něco jinýho :D Taky mě po delší době vidíte na fotkách s natočenými vlasy, jen už přes ten den trochu zplihly. Mimochodem tuhle kombinaci- košile+tílko+šortky mám hrozně ráda :)
Jak se líbí vám? 

Galaxy dream (OOTD)

14. května 2013 v 15:29 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Bílá stěna dneska slaví menší comeback. Ne, nebojte, příště asi zase budu fotit venku. Ale když jsem se tento outfit snažila vyblejsknout na chatě, moc se nezadařilo. Na konci sice jedna koláž z chaty je, to jsou ale jen 2 fotky asi ze sta, které se jen tak tak dají použít...
No nic, i tak je, myslím, na fotkách outfit zachycen. V kombinaci s těmito růžovými kalhotama se mi triko moc líbí, snad k němu vytánhu i jiné!


Workout motivation VIII.

13. května 2013 v 16:06 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness
Fit motivace už tu delší dobu nebyla, tak je na čase to změnit. Ano, dneska pro vás mám spoustu fotek, které by vás měly donutit něco pro sebe dělat a ne pořád jenom sedět na tom vašem (ještě zřejmě ne moc vypracovaném) zadku... Copak po sobě chcete tak moc? No tak se prostě denně na chvilinku zapotíte a zamakáte, no. Neříkejte, že vám to za to výstavní tělo, které budete díky pravidelnému cvičení mít, nestojí...

Workout Collage

Photoshooting with Annie

11. května 2013 v 8:00 | by teensmajdicka |  Random, photos
Minulý víkend jsme zase něco nafotily s Aničkou, vlastně celkem po dlouhé době, takže jsem si to náramně užívala :). Napadlo mě, že když u vás minule tyhle články měly celkem úspěch, mohla bych sem dát i nějaké ty nedávné. Tak doufám, že se vám budou líbit alespoň z části tak, jako se líbí mne.


My hand-made T-shirt

10. května 2013 v 16:42 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Když jsem se vás ptala, zda by vás bavil takový post, odpovědi se mi dostaly jen a jen kladné, takže pro vás tento slíbený článek dneska mám. A o co že vlastně jde? Nebude to žádný návod na tyto trika, těch spoustu najdete na YT. Navíc mě asi pochopíte, když se mi postup nechtěl ve škole fotit. Ale mohla bych vám ho klidně napsat ke každému triku ;-). Prostě jsem vám chtěla ukázat své 3 výtvory, které jsem udělala během projektových dnů (bylo na výběr asi 6 projektů, vybrala jsem si tento, do kterého každý vložil 250Kč, mohl si vybrat 3 obyčejné trika- tmavé/světlé/jaká velikost apod. A každý mohl použít různé barvy na textil, fixy a vymyslet si své vlastní triko), o kterých jsem se tu už párkrát zmiňovala.


Jeans shorts (OOTD)

9. května 2013 v 18:57 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Dneska trochu nestíhám, protože mám mít do pondělí projekt na angličtinu a o víkendu ho dělat nemohu, páč jsem na chatě. Takže mi nezbývalo nic jiného, než dnešek a kus zítřka. Už několik stránek mám, ale myslím, že chvilku potrvá, než to dodělám. Dneska jsem si s Aničkou udělala na chvíli pauzu a šly jsme fotit na longboard, byla to taková rychlovka. Nevím, jestli jsem to sem někdy psala, ale skate a longboard jsem vždycky tak nějak měla ráda. Jako menší jsem na něj chodila jezdit s bráchou nebo tátou :D Už jsem na něm sice dlouho nebyla, ale tak dnešek byl hlavně o tom focení, příště si půjdu přímo zajezdit :)).
Jinak pro vás mám tedy outfit, konečně vidíte nové šortky přímo na mně. Dneska jsem na sobě měla sice něco jiného, ale tohle mi přišlo jako fajn kombinace. Detaily moc nejsou, jen náramek s kouskem šortek. No, to sami uvidíte, pokud s rozkliknete celý článek.
Tak já jdu zase pokračovat v ájině, doufám, že vy dneska trávíte čas na počítači líp než já!Insta photos

7. května 2013 v 17:06 | by teensmajdicka |  Random, photos
Konečně zase ten pocit, že další den nemusíte spěchat do školy, co? Já jsem sice měla čtvrtek,pátek, pondělí a dnešek projektové dny, které se nám ještě protáhnou do čtvrtka, takže zrovna já jsem měla celkem pohodu. Po víkendu, který následuje (ten trávím opět na chatě) mě ale čekají prezentace a testy. Brrr, při pomyšlení na to jde má dnešní skvělá nálada do kopru. Ale co kdybychom na ty problémy na chvilku zapoměli, užívali si zítřejšího státního svátku a samozřejmně i dneška, který už je od chvíle, kdy vylezete ze školy, taky fajn? Já jsem teda rozhodně pro! Jinak, co se zítra chystáte dělat? Já v první řadě dobře vyspat, a pak se zřejmě uvidím se známou, od které mám tak půlku šatníku :D Už jsem vám tu o ní psala, tak se stačí kouknout o pár randomů zpět ;-)

Jo a dnes pro vás mám další insta koláže z fotek pořízených z posledních dnů/týdnů.

úžasný fresh s čančou :3// projektové dny- vymývání batikovaného trika// blázínek// jahůdky <3//zpevňuji,zpevňuji, a tělo by už snad mělo pomalu odpovídat// salát s kuřecím masem// pfanner, úžasný ledový čaj!// no nejsou tyhle kamoščiny šortky suprový?// nejúžasnější sváča// Poděbrady// momentální francie// cesta vlakem s cukroušema// magnolie// Anička :)// donut// poděbradský vodotrysk

Spiked bracelet (OOTD)

6. května 2013 v 14:59 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Později, ale přeci. Slíbený outfit jsem sem včera už nestihla dát, tak alespoň dnes. Vyfotila mi ho Anička, když jsme se šli jen tak cournout a narazily na pampeliškový ráj. Tuším, že je jen jedna koláž, pokud nepočítám koláž z detailů outfitu.

Mimochcodem, dneska jsem ve škole dodělala všechny 3 trika, které dělám v projektových dnech. Bavilo by vás, kdybych o tom udělala článek do DIY a ukázala vám je?New in: 3.+ 4. 5.

5. května 2013 v 14:34 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Jak už jsem vám tu psala, v pátek jsem jela nakupovat. Rovnou jsem do toho zamíchala i 2 věci ze včerejška, když je to ten new in...
P.S.: možná ještě dnes stihnu přidat outfit, který jsem šla včera nafotit ven. Rovnou upozorňuji, že fotek je víc než jindy ;D


Nehtový deník- duben 2013

3. května 2013 v 21:02 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Dnešek byl zase jedním z úžasných dnů, s ještě úžasnější kamarádkou Aničkou. Vyrazily jsme s na nákupy, po delší době jsem na tom byla finančně líp, tak jsem si konečně taky udělala radost! Určitě chystám malý new in post pokud by vás to zajímalo..? ;)

Jinak v shrnutí budu pokračovat, tentokrát do třetice všeho dobrého. Dnes vám ukážu své nehtové designy za poslední měsíc.
Který je podle vás nejhezčí? A kterým jste se/byste se třeba i inspirovali?


Vaše teensmajdicka
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!