Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Duben 2013

Aztec nails

27. dubna 2013 v 17:55 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Nevím, jak to s aztéckými vzory vy, ale mě vždycky hrozně braly. Už dlouho jsem chtěla zkusit i nehty v tomto duchu a tentokrát jsem se do toho odhodlala jít. No, jak to dopadlo, už posuďte sami. Určitě to ale není můj jediný pokus, chci si s tím zkusit ještě párkrát pohrát a vyzkoušet tento styl nehtů na více způsobů.


Random from weekend

25. dubna 2013 v 20:14 | by teensmajdicka |  Random, photos
Jak už asi všichni víte, o víkendu jsem byla na chatě. Vždycky když přijedu tam, musím něco fotit a mám spoustu nápadů. Vždycky to ve mě probudí kreativitu, to je asi tím dobrým ovzduším tam, nebo tou překrásnou přírodou. A hlavně, hlavně ten klid, který jinde nezažiju (až na občasné řezání cirkulárkou souseda...) Kousek z tohoto víkendu vám chci vybarvit pomocí tohoto článku.

Odrazová fotka ve vlaku a jeho špinavá okna!

Rozovor s Kamilou

24. dubna 2013 v 19:38 | by teensmajdicka |  Jiné blogy, rozhovory
Dnes mám pro vás rozhovor s blogerkou Kamilou, kterou asi většina z vás nezná. Snad jsem ještě neviděla člověka, který by o rozhovor stál víc než ona (myšleno v dobrém smyslu ;-)). Po tomto rozhovoru opět budu spíš oslovovat blogerky, které už znám dlouho, ale Kamče jsem prostě chtěla udělat radost! Pokud jí chcete udělat radost i vy, alespoň na její blog jukněte, nikdy totiž nevíte, jestli se zrovna vy nestanete jejími pravidelnými čtenáři...

*****

Workout colages by me

23. dubna 2013 v 17:21 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness
Dneska zase malá fit inspirace, tentokrát v podání mých koláží. Jde o jedny z prvních pokusů, některé nejsou nic moc, ale slibuji doufám, že časem se zlepším ;-) Snad vás to i tak nakopne se sebou něco dělat, když už je to venku skoro na plavky.


Catrice gel eyeliners

22. dubna 2013 v 16:19 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Moc mne mrzí, že jsem se neozvala, ale včera večer už jsem sem šla jen rychle na maily, jinak jsem tu od toho pátku na počítači nebyla. Vím vím, jsem s tím omlouváním už otravná... Radši se tedy vrhnem na dnešní post, který je o mých dvou gelových linkách od Catrice.


Black and peach (OOTD)

19. dubna 2013 v 15:08 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Dnešní focení proběhlo venku, a i když tam bylo o trochu hůř než třeba včera, v sukni to byla pohodička. Ráno jsem si sice tento outfit oblékla s černými slim kalhoty, ale říkala jsem si, že tato varianta pro vás bude poněkud zajímavější. Tuhle sukni si začínám čím dál tím víc oblibovat, jak zjišťuji, k čemu všemu se hodí. Stejně to mám vlastně i s náhrdelníkem. Hlavně že už na ní je počasí. Přes víkend má být sice zamraženo (zrovna když někam jedu- zákon schválnosti!), ale jinak věřím, že se teploty budou držet tak nějak na stejné míře jako to bylo v tomto týdnu.

Tak se tu mějte a smějte, a zase někdy příště ;-)


One more time

18. dubna 2013 v 18:23 | by teensmajdicka |  Random, photos
Jo, tak to přesně by se mi hodilo. Už takhle moc nestíhám, a to bych si už měla začít i balit. A proč vůbec balit? Chystáme se s mamkou zítra odjet vlakem na víkend na chatu. Jenže jestli má pršet, jak jsem zatím slyšela že má, moc dobře to nevidím. Což by bylo dobré leda tak pro nějaké vášnivé čtenáře (pokud teda nějací vůbec jsou), jelikož bych s větší pravděpodobností napsala články. Takhle budu na chatě odkrouhnutá od virtuálního světa a přednastavit je dokážu těžko... Dopřědu se vám pro jistotu omlouvám, kdyby se stalo, že posty nebudou.

Dnes tu ale jeden je, tentokrát schrnutí posledních dnů/týdnů v koláži ;-).

milovaný salát s praženými slunečnicovými semínky//blboun Líza na střeše :D// s Aničkou venku//nehty poprvé// mé culíkové já -_- // zadí strana essence sešitu// skittles// cup song s kamarádkou// nehty podruhé// učení s nutellou// sluníčko :3// Pepinka// nejúžasnější a zárověň nejzdravější večeře// mé telefonovací já :D// nehty potřetí- momentální// jahodový big milk, slint <3

Vaše teensmajdicka

Green sweater (OOTD)

17. dubna 2013 v 16:40 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Jaro už tu sice je, ale fotky z venku vás bohužel v tomto článku nečekají. Chtěla jsem vyfotit tenhle včerejší outfit, který ještě neznáte, ale zrovna jsem nabíjela baterky, takže jsem ho ven vzít nemohla. Pak už zbývalo jen se párkrát vycvaknout u bílé zdi, kterou jste tu vděli asi 95846712351456675329 x . Snad vás to ještě neomrzelo, slibuji doufám, že příště už to bude v přírodě, kam teď zrovna po tomto postu vyrážim s kamarádkou :)).


Workout motivation VII.

16. dubna 2013 v 16:07 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness
Dnes pro vás po delší době mám spousty workout fotek k nakopnutí, jak je to tu jednou za čas zvykem. Takže pokud nemáte nějaké zdravotní problémy, po tomto článku by jste si měli nejlépe jít zaběhat ven na jarní čersvý vzduch. Pak se ještě doma trošku zpevnit cviky a nakonec svaly uvolnit protáhnutím. - Nebo tu snad někdo nechce mít pěknou postavu do plavek?! :)

beach13 Collage

Výprodej essence, catrice a manhattan

14. dubna 2013 v 11:19 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Jak jsem vám už zmiňovala, v pátek jsem byla na výprodeji kosmetiky essence, catrice a manhattan, kterou pořádal eshop babybaby.cz . Většinou co já vím se pořádá jarní, letní, podzimní a jen možná i zimní výprodej. Jde o to, že tam najdete všeljaké produkty těchto značek, jeden kus stojí max. 30 Kč. Byly tam věci i za 20, 10 a dokonce i za 5 korun (to byly většinou produkty jen v plastovém balení, které by měly být testery do obchodů, ale šlo o úplně nové věci, jen bez obalu)! Najdete tam i výrobky, které už se nedají sehnat v drogeriích, např. limitky, nebo vyřazené produkty.

Letos jsem tam byla poprvé díky Aničce, která zjistila všechny informace. Jely jsme tam spolu a hrozně jsme si to užily, byl to dokonalý den, ideální pátek :)) A dnes je na čase, abych vás tímto skvělým dnem provedla prostřednictvím pár fotek. První koláž je přímo z té "hrabárna", aby jste si představili, jak to tam asi tak vypadalo. No a v celém článku se můžete kouknout na věci, které jsem si pořídila. Opravdu jsem si v životě nekoupila tolik kosmetiky naráz a za tak levně na to, kolik toho mám.


Rozhovor s Jitkou

12. dubna 2013 v 21:18 | by teensmajdicka |  Jiné blogy, rozhovory
Pro dnešek si dáme rozhovor s další z mých top blogerek. Tuto sympatickou krásku se skvělým stylem asi většina z nás zná spíše pod přezdívkou France baby. Není to tak dávno, co se její blog rozjel jako snad nikdy (sleduji ho už skoro rok a půl (?) a ona pečlivě přidává články s fotkami téměř denně. Pokud jste na ní ještě nenarazili, ihned to napravte, protože její blog stojí za to. A pokud už jí sledujete, možná se v tomto rozhovoru o ní a o jejím blogu dozvíte víc...

http://francebabyfashion.blogspot.cz


Stripes and raspberry (OOTD)

11. dubna 2013 v 20:10 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Omlouvám se, že jsem se včera zas neozvala, ale nějak trošku nestíhám. Hodně jsem se šprtala a dneska jsem se šla projít s kámoškami. Anička mi tam dnes rovnou vyfotila můj dnešní outfit. Na fotkách nevypadám bůhvíjak, ale tak alespoň něco....
Hlavně že už je ta krásně a dneska to bylo na tyhle malinové šortky z Ca, tehdy jsem je kupovala asi za 70 Kč. Svetřík už znáte z jednoho randomu a náhrdelník z outfitu.

Mimochodem, zítra se po škole chystám s Ančou na výprodej kosmetiky essence, catrice a manhattan. Snad tam na nás něco zbude, co jsem tak slyšela, tentokrát se chystá dost lidí... :/Ale ještě jsem tam nebyla, tak jsem dost zvědavá! (Určitě pak udělám postík ;-))


Vaše teensmajdicka

Pastel flower nails (NOTD)

9. dubna 2013 v 18:13 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Tak je to konečně tady. Venku je mnohem lépe, dokonce mi bylo horko, když jsem se odpoledne vracela ze školy. Ani nevíte, jak mne to sluníčko pálící do očí nabilo energií. Jasně, ještě to není úplně na šortky bez punčoch, ale je fajn vidět přes okno alespoň trošku víc světla. To pravé jaro by mělo přijít někdy kolem víkendu, jak jsem tak četla i slyšela. Tohle mi ale zatím stačí :).

Do tohoto počasí jsou skvěle padnoucí i mé momentální květinové nehty. Někteří z vás si možná ještě pamatují na ty loňské. No tak tyhle jsou něco podobného, akorát místo delších čar jsou na těchto nehtech puntíky- vytvořené (jak jinak než) sirkou. A místo oranžového středu jsem volila pastelovou fialkovou.

Jak se vám tyto nehty líbí? A jak jste zatím spokojeni s počasím vy?

Divine Way denní regenerační krém pro citlivou pleť Mitigo

8. dubna 2013 v 15:50 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
O tomto krému jsem se vám už letmo zmiňovala, ale chtěla jsem na něj nechat samostatnou recenzi. Dneska se na tento čistě přírodní výrobek podíváme trochu blíž. Jde o krém na citlvou pleť, který má pokožku hloubkově regenerovat.


Spring wishlist

6. dubna 2013 v 15:59 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Zima je už asi půl roku a jaro ne a ne příjít, ale já si i tak udělala svou jarní koláž přání. Je mi jasné, že si ze seznamu nepořídím vše (popravdě momentálně nemám vůbec za co). Ale! Brzy už by to mělo být finančně lepší, a jak-mile se tak stane, vyrazím si něco pěkného na sebe pořídit. A bych byla ráda, kdybych sehnala i něco z věcí podobným těmto.
wishlist for spring

Flower necklace

4. dubna 2013 v 18:26 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Pro dnešek si dáme slíbený outfit, který je už trošku jarnější, i když bez teplé bundy to venku ještě nejde. Všimnout si v něm můžete nového svetříku a náhrdelníku z pátku. Svetr mi nečekaně koupila Anička a na konci dne mi ho chtěla při objímání dát do tašky, blázínek <3. Nakonec mi ho vnutila :D No a přímo v tom obchoďáku jsem si koupila ten náhrdelník z Cropownu, asi za 60Kč (Toť můj nákup.) Přijde mi, že je to zase něco nového, nic takového ještě ve své sbírce nemám, vlastně ani nic se "zlatem". Ale zaujal mne. Co na něj říkáte? Myslíte, že to byl dobrý kup?


I knew you were trouble

3. dubna 2013 v 17:01 | by teensmajdicka |  Random, photos
Dnes si dáme menší random v koláži. Jsou tam fotky z Velikonoc, ale i ostatních dnů.
P.S.: vím že jsem včera psala o nespokojenosti s outfity u bílé zdi, ale minimálně další outfit to budete muset vydržet. Dneska jsem vám ho totiž nafotila právě tam a plánuji ho sem dát možná už zítra :D

-_- / moje a maminčiny kraslice/ kus z portrétu Lany, kterou jsem kreslila nedávo/ malé kresby v seštu na zeměpis 1./ kahánky pro malování vajíček/ jedno z mých-líbila se mi ta barva/ výzdoba/ zdravá véča/
malé kresby v seštu na zeměpis 2.

nejoblíbenější za poslední dobu <3
Vaše teensmajdicka♥

Outfits of March

2. dubna 2013 v 16:08 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Doufám, že tento měsíc vám přinesu víc čláků než ten minulý, v tom jsem vás opravdu flákala- i když jsem se snažila jak nejvíc jsem mohla. Někdy je toho prostě moc. A navíc- blog má být o zábavě a ne o tom, že jakmile večer přiběhnu domů, pospíchám rychle k počítači aby tu byl článek.
Držte palce, aby počasí bylo na focení outfitu bez toho abych byla zachumlaná v bundě. A hlavně abych měla nějakou fotografku, kromě samospouště u bílé stěny, která mě (myslím že mohu mluvit za všechny) nudí.

Teď se ale pojďme podívat na outfity z měsíce března. A já bych byla moc ráda, kdyby jste mi dal vědět dolů do komentů, který se vám líbí nejvíc.

March favourites

1. dubna 2013 v 18:49 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Dnes máte možnost nahlédnout do mých oblíbených produktů za předchozí měsíc.

Mimochodem, jak jste si užili Velikonoce? A zajímaly by vás v randomu i fotky z nich?

Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!