Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Leden 2012

Outfits of January

31. ledna 2012 v 16:38 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Ahoj všem!
Na jiných webech se mi moc líbí schrnutí outfitů, a tak mne napadlo, že bych ho tu také mohla vést. Doufám, že vás tento typ článků nenudí a neurazí vás.


... Směs

30. ledna 2012 v 18:20 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Dnes podruhé se hlásím... :)

Tento článek zaměřím na takovou směsku více věcí, které tu chci zmínit. Bude se zaměřovat hlavně na návštěvnost, vysvědčení a to, co mne napadne ;-)) Prostě občas potřebuji méně formální články, u kterých můžu napsat věci, které se např. do rubriky Krása asi moc nehodí. No, však to nechám jen na vás, zda si tento článek přečtete či ne...


(fotka je stará asi 2 a půl týdne, když jsem šla na oslavu- chcete na tyto vlny fotonávod?)

Správné mytí vlasů

30. ledna 2012 v 15:02 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness
Správné mytí vlasů může jejich kvalitu opravdu ovlivnit, i když se to někomu může zdát jako pitomost. Pokud nebudeš postupovat tak, jak se má, vlasy budeš mít poničené, suché, budou se ti lámat atp. Zkrátka by jsis mohla zadělat na nepěkné vlásky, což asi nechceš. Proto by jsi měla postupovat následně...Tip týdne: lokny z ponožek

29. ledna 2012 v 14:50 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Dnes tu máme opět tip týdne. Je o tom, jak si udělat lokny, pomocí ponožek. Na hlavě jsou totiž mega příjemné, netlačí a tak si s nimi můžete jít v pořádku lehnout, zatímco ti ponožky budou pracovat na krásných vlnkách. Dooporučuji hlavně těm, kteří např. s natáčkami či něčím jiným špatně usnou. I tak to ale můžete zkusit všichni bez ohledu na všechno. ;-)

Měla by jsi k tomu mít po ruce:
- tužidlo
- hřeben
- ponožky( nejlepší jsou ty tlusté! :)
- popřípadě nějaký lak.
Možnost je také taková, že si zamotané ponožky přefénuješ, aby více drželi. No, nechám to na tobě.

Návod najdeš ve videu. I když je anglické, myslím, že tomu nejdůležitějšímu budeš rozumět.:) Musím říci, že mne to po shlédnutí tohoto videa vážně uchvátilo :O.

Vaše teensmajdicka ♥

Suchý šampon AMICA

28. ledna 2012 v 12:28 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Ciao :-*
Recenze na samostatné produkty mne baví číst na jiných blozích, a byví mne i psát, tak snad to baví i vás, jelikož je tu budete vídat častěji :)) Jinak brzy asi čekejte moji sbírku laků na nehty, jiné recenze a tak obecně koukání, po mé kosmetické výbavě - to je tedy to, co čekejte v této rubrice. Ale to je trochu mimo, přejdem rovnou k samostatné recenzi. ;-)Název: Amica suchý šampon (vyrábí alpa)
Cena: 30 Kč
Kde?: Drogerie, samoobsluhy, supermarkety...
Velikost: 30 g

Moje zkušenost:
Měla jsem zkušenost i se suchým šamponem ve spreji a to rovnou říkám, že z toho jsem byla nadšení více. Hezky se s ním pracovalo a mastné vlasy téměř neměly šanci. Byl od Balea, takže pokud ho uvidíte, neváhejte. Když mi ale došel, chtěla jsem zkusit nějaký jiný a napadl mne tento Amica. Byl za příznivou cenu a tak jsem si řekla, že i když to nebude kdovíjaký zázrak, zkusím ho. Nejdříve mi přišlo, že moc nefunguje a že neodmastí. Ale po více a více použitích jsem přišla na to, kolik si ho mám na hlavu dát, prostě jsem se s ním naučila pravovat. Musím říct, že hlavně v trochu větším množstvým vlasy odmastí obstojně. Hodně lidí s ním není spokojeno a já si ze začátku myslela, že k nim budu patřit taky, ale pak se ukázalo, že není tak špatný. Nakonec se z něj tedy vyklubal dobrý produkt, který ráda ráno na mastňáky použiju. Co mi ale tedy vadí je to, že kldyžý si ho na hlavu sypete, posypete tímto bílým práškjem všude kolem, opět je to ale o spolupráci s produktem, už s tím takovoý problém nemám, takže to se mu dá odpustit.

Jestli bych se ale měla rozhodnout mezi suchým šamponem ve spreji od Balei, nebo touto Amicou, více bych doporučila Baleu. I když na tuto cenu by jste ho určitě zkusit měli a jednou za čas ho v nouzy použít, 30 kaček přeci (teda myslím) není rozhodně žádná velká suma, takže nemáte proč koupě litovat. Navíc si myslím, že po pár použití a naučení se s ním zacházet budete mile překvapeni.

+ obstojně odmastí
+ trochu i dodá svěžest a objem
+ super cena

- sype se všude kolem, musíte se s ním naučit zacházet

Dostává 8/10, ale je to lepší osmička ;-)

Máte tento produkt? Nebo jiný suchý šampon?

Vaše teensmajdicka

Co foťák zachytil

27. ledna 2012 v 16:31 | by teensmajdicka |  Random, photos
Krásný den všem!
Dnes tu mám pro vás mkonečně nějaký ten můj vlastní random. Fotek není moc, tak doufám, že mi to prominete a že i tak vás to nebude úplně nudit... :/ :)

Moje milovaná kočička Líbající(jinak máme ještě jednu, její matku.;-))


Lentilková francouzká manikúra- fotonávod

26. ledna 2012 v 15:33 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Čauky :))*
Včera jsem vám dofotila fotonávod :) . Jde o návod, na takovou netradiční frrancii. Je to totiž barevná (lentilková) verze této manikúry. Podle mne je zajímavá a mne osobně se líbí, a pár chval jsem na ní také slyšela ;-). Samozřejmě postup, který použiji tady, můžete použít i v klasickém, či jiném provedení :)

P.S.: Můj první fotonávod, tak berte ohledy prosím... Rozpačitý


Garnier intensive 7 days

25. ledna 2012 v 15:52 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Ahojky :)
Dnes tu jsem s očekávanou recenzi na tělové mléko od Garnier, konkrétně z řady intensive 7 days. Po cca 14ti denním používáníé (minimálně 1x denně) vám chci vzdělit mou zkušenost. Někteří z vás se prý nemohou dočkat a tak proč to natahovat, jdeme na to ;-))


Fur bag,sleeves and gloves (OOTD)

24. ledna 2012 v 18:17 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Ahoj dnes podruhé :))
Dnes jsme byly 1. hodinu ve škole, po té jsme jeli se školou na koncert a pak se ještě 2 hodiny učili. naštěstí nám odpadla odpoledka, z čehož jsme měla vážně radost, jelikož vracet se v úterý domů ve 3 odpoledne není zrovna příjemné. ale tak ve čtvrtek mám zase jen 4, takže fajn :) I když se to za chvíli změní, protože budu po půl roce chodit na tělocvik( jsem po mononuklelóze). No, ale i tak to jde. Ale abych tu nemlela jen tak a vy jste se v tom nezamotali, už končím ;-)

No, ale tím, že jsme šly na koncert jsem vám chtěla říci to, že jsem si konečně mohla vzít mojí chlupatou lásku, kabelku z clares- dárek k Vánocům. A k tomu chlupaté návleky + rukavičky- taktéž dárek k Vánocům :)

P.S.: škoda, že u nás nění sníh, fotky by byly mnohem hezčí ://.Základní předpoklady pro krásnou pleť

24. ledna 2012 v 15:15 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness
Dneska používáme přípravky na pleť, u kterých si myslíme, že jsou zázračné. Ano, pomohou, ale pokud nesplňuješ nějaké základní předpoklady pro krásnou pleť, nemusí fungovat tak, jak si myslíš. Je fajn něco doma mít a dbát o sebe. Je tu ale pár základních pravidel, který musíš brát k srdci, pokud tu svou vysněnou pleť chceš mít.


>>>>>>>


Krásná pleť není samozřejmost

Wendy Nguyen

23. ledna 2012 v 15:02 | by teensmajdicka |  Jiné blogy, rozhovory
Pěkný den přeji :)

No, a narazila jsem právě na její blog, který se jmenuje Wendys lookbook. Musím říct, že tahlke blogerka je vážně špica a má úžasné, kvalitní fotky, na které se kouká pohádkově :)).
Asi jí hodně z vás zná, a pokud ne, děláte chybu, kterou právě teď vynahraďte!

http://www.wendyslookbook.com/

(Fotek tam má snad milión, takže je těžké vybrat tu nej, ale snad stačí toto pro představu...)
 

P.S.: pořád nemůžu uvěřit, že přesně za měsíc budu třináctka :))!

Vaše teensmajdicka♥

Typy make-upů

22. ledna 2012 v 15:27 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Přeji krásnou neděli, dnes podruhé !
Za poslední dobu se tu objeví takový seriál s druhy dekorativní kosmetiky- samozřejmě tu v této rubrice bude i něco jiného, jako třeba fotonávody.

Dnes bych začala se základem, tedy s druhy make-upů. Budou následovat druhy pudrů, tvářenek a později zbytek.
Správný odstín make-upu

Beautiful rooms ♥

22. ledna 2012 v 10:10 | by teensmajdicka |  Random, photos
Zdravím :))
Nemůžu odolat, pri pohledu na takovéto pokoje. Úplně ze mne stříká pot závisti, když to vidím! A proto se o tyhle obrázky musím podělit i s vámi.
388756_260316104027789_150516628341071_745667_272395114_n_large


Tip týdne: První pomoc, při mastných vlasech

21. ledna 2012 v 18:56 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Sněžííííí !
Konečně to bylo dnes odpoledně už i na koulovačku :). Včera jsem spala u kámošky a dneska jsem s ní byla taky pěkně dlouho. Byly jsme u ní na zahradě, na procházce, koulovaly se, stavěly skokánek pro její auto na ovládání apod. :D. Párkrát u nás už předtím napadl sníh, ale byla to taková ta mokrá břečka, která se roztekla za hodinu :(. Už jsem vám chtěla dofotit fotky pro random, ale neměla jsem nabité baterky u digitálu ://. Takže random někdy příště. Jen doufám, že ten s níh přes noc neroztaje!!!

No, ale už k dnešnímu tipu týdne. Je určený pro případy, kdy máte mastnou hlavu, umýt si jí nestíháte a včera jste byli líní. Určitě je fajn si pořídit suchý šampon. Lepší zkušenosti mám s suchým šamponem ve spreji( Balea- 75Kč), než v prášku(Amica- 30Kč). Leze mi totiž na nervy, jak ten přášek padá všude kolem. I tak je ale levný a je fajn ho doma mít, pro horší případy. Když ho ale nemáte...
Můžete vyzkoušet následující tipy, které celkem fungují- i když nikdy není nad pořádně umyté, čisté vlásky ;-)

Pudr
Normálně si naber kousek pleťového pudru na ruku nebo labutěnku. Poté nasyp do vlasů. Můžeš nechat chvíli působit, potom hlavu protřepej ručníkem a vlasy vykartáčuj. Působí podobně jako suchý šampon;-). Asi nejlepší pudry jsou ty zmatňující pro mladistvou a mastnou pleť.

Toaletní papír, ubrousek
Zkusit také můžeš tuto metodu: přilož toaletní papír, ubrousek či kapesník k pokožce hlavy a cvilku přidrž.Můžeš také udětat to, že ho namotáš na kartáč a příčísneš s ním vlasy. Takhle se ti alesoň malá část mastnoty odsákne.

Matující krém
Můžeš také udělat to, že si u pokožky hlavy potřeš místo matujícím krémem. Tato pomoc se hodí hlavně pro nositelky ofin, jelikož ofinky se mastí fest. Spíše bych ho mazala na hrany hlavy, pěšinku či u ofiny. Mazat si totiž celou hvavu je možná zbytečné, na tu můžeš použít předchozí metody.

Také je dobré si vlasy pořádně vykartáčovat, nevím jak komu, ale většinou je potom nemám tak lepivé a je vidět, že jsou spíše upravené, než mastné. Zkusit můžeš všechny metody najednou, nebo postupně a vybrat si tu správnou. Myslím ale, že na to jsou potřeba věci, které má snad kažná z nás doma...

Vaše teensmajdicka

Black and Purple (OOTD)

20. ledna 2012 v 15:41 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Ciao :-*
Tak zase konečně pátek co?. Po celkem náročném týdnu plném písemek, zkoušení a vytahování známek. Vypadá to asi na 3,4x 2,a mohlo to skončit hůř. Ale já s tím jsem spokojenmá, jasně, že se na tom hodně podepsalo chybění, ale jakmile jsem přestala chybět, hned stouply známky o 2 i víc stupňů nahoru, takže si snad učetelé nemyslí, že jsem úplně hloupoučká. Co vy a výzo ??? :O.


Dnes tu mám opět outfit a možná tu dnes ještě čekejte fotonávod, random nebo prostě nějaký další článek- nic ale radši nechci moc slibovat:).

Lemon sweatshirt (OOTD)

19. ledna 2012 v 13:14 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Hi everyone! :-*
Dnes jsem(jako každý čtrvtek) měla jen 4 hodinky(:P) a tak jsem vám vyfotila outfit :)). neviděli jste z toho nic kromě džínů a čelenky, tak snad je to něco trochu novýho :D.

P.S.: Na první fotce nemám náramky, tak to omluvte prosím.A opět je to jak u čeho mizerná kvalita, tak se ze začátku nelekejte, prostě stará, známá, obehraná písnička...

Moje oblíbené české blogerky

18. ledna 2012 v 16:07 | by teensmajdicka |  Jiné blogy, rozhovory
Ciao :-*
Dnes jsem vám točila video s péčí o mé vlasy, ale pak se to zase zkazilo. A to už tohle video vypadalo docela slibně :)). Asi to spíš udělám později prostřědnictvím fotek a popisků, video si rozmyslím. Kdyby bylo, slibuji, že to nebude taková katastrofa jako minule( nebojte, už jsem ho smazala.) No,ale to už sami uvidíte. Taky bych vám chtěla jít nafotit random, sice neni sníh, takže nebude tolik fotek, nebudou sněhové fotky... Ale pokusím se vám v brzké době něco nafotit ;-). Jen takové info na začátek, ale už k tématu. ;-)

Tento článek chci věnovat svým oblíbeným blogerkám, které stojí za to zkouknout, i když pochybuju, že většinu neznáte... Všechny jsou vlastně o kráse, módě, líčení...


Čtenářky moje věrný, milovaný

Tak to jsou ty, na které jsem si vzpoměla. Většinu sleduju už nějakou dobu, ale najdou se tu novinky :)) Doufám, že jsem vám nějak doporučila blogy, které jste neznaly, nebo jste si nějaké připoměli

Jaké jsou vaše oblíbené blogerky?

S láskou, vaše teensmajdicka

Balea splashy watermelon

17. ledna 2012 v 16:05 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Hi everyone!
Dnes tu mám recenzi na balzámek na rty od Baley, kterou mám nějakou dobu plánovanou. Tak abych nezdržovala, jde se rovnou na to ;-)

Balzámky od Baley jsem si poslední dobou fakt šíleně oblíbila, možná i zamilovala. Jsou za příznivou cenu a na to, kolik stojí, bych řekla, že i obstojně hydratují.

Hello Kitty (OOTD- 16.1.)

16. ledna 2012 v 15:14 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Hi guys!
Mám tu zase po nějaké době outfit, a jelikož jste psali, že vás tyhle články nenudí a naopak jsou nejlepší, čekejte je tu celkem často ;-)
Nečekejte nějaký barevný look, dnes jsem nebyla oblečená zrovna ve veelkých barvách, ale mne to nijak nevadilo. Doufám, že to něvadí i vám :/. V dnešním outfitu jsem taky měla dlouhé, triko, co jsem po dlouhé době včera našla, takže jsem ho hned využila :)). zajímavé na něm je, že je to pyžamo- triko, bylo v sadě s růžovými (barvy mašle) 3/4 legínami ale přesto se mi líbí i takhle, na normální nošení. Co na něj říkáte vy?

P.S.: Omluvte kvalitu fotek, navíc se vždycky po nahrávání ještě zhorší(dnes obvzáltě, vůbec tomu nerozumím, jak se to děje... :-/). Mrzí mne to, ale když zatím nemůžu mít lepší digitál, tak prostě nemůžu. Takže si prosím odpuste připomínku toho, že jsou mé fotky nekvalitní. Navíc pokud se vám nelíbí, koukat na ně nemusíte;)). Ano, vím o tom, že jsou nekvalitní, takže není potřeba mi to připomínat tak často. I tak ale děkuji za postřech, a tak vůbec za všechny, jakékoliv komentáře, jen prosím: slušně vyjádřit! děkuju za pochopení , a děkuji všem, co si dají tu vteřinku mi komentář napsat, dělají mi ohromnou zadost :))))).


Tip týdne: co se dá dělat s bílou tužkou na oči

15. ledna 2012 v 15:59 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Ahojda :))
Včera jsem byla u kámošky na narozkách, to byla sranda, haha. Sice jsem se fakt moc nevyspala, ale známku únavy potlačila dobrá nálada. jen mi tu náladu kazí fakt, že je zítra škola a píšem test z přírodopisu, bude se zkoušet z angličtiny atd. No ale co, jednou mne to nezabije. tenhle týden bude poslední před pololetním vysvědšením, tak držte palce,m abych dala všechny testy a zkoušky! :))- Samozřejmě držím palce i vám! ;-)
Podzimní líčení ve zlatě a třpytu

Tak a nyní k tipu tohoto týdne- co všechno se dá vykouzlit s bílou tužkou na oči.

- orámování oka
- místo bílých stínů
- optické zvětšení nanesením na mokrou linku
- prozáření aplikací do vnitřního koutku oka
- použití jako projasňovač( na nos, nad lícní kosti, pod obočí...)
- jako základ a pro sytější barvu očních stímnů, tužky
- při vytrhávání obočí(tím, že s ní nakreslíš tvar, kterého chceš dosáhnout a vytrháváš podle něj)

Co chcete v brzké době za článek? Nějaká vaše přání?
Vaše teensmajdicka
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!