Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Prosinec 2011

My lip balm collection

29. prosince 2011 v 14:53 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...

Zdravím všechny čtenáře i nečtenáře!

Tenhle post už plánuji delší dobu(a hodně jste ho chtěli, tak ho tu máte ;-)). Ale vždy jsem měla nějaké balzámky na rty jinde, tak je momentálně mám snad všechny na jednom místě( když jsem měla fotky vyfocené, vzpoměla jsem si na jeden, který je mezi leskama na rty, tak snad nevadí, když ho tu neuvidíte...).
Takže je tu malá ukázka mé sbírky balzámků na rty.

Já jsem poslední dobou na balzámy úplně ujetá, když ho nemám sebou, jsem nervózní, takže se kolikrát stane, že si sbalím balzám na rty a doma nechám třeba mobil. Už je to prostě klasika, takže ho mám vždy v kabelce, nebo v kapse. Zjistila jsem, že pokud je nepoužívám, mám rty celkem dost vysušené. Navíc je mám docela plné a tak jim musím nějakou tu péči dopřát. Takže jsem nesmírně ráda za to, že je mazání rtů mojí denní rutinou, kterou dělám snad milionkrát za den. Už nikdy nedovolím, aby mé rty byly suché! A kdybych si zapoměla balzám(což se normálně nestává), místo něčeho dobrého na zub ho okamžitě běžím schánět nový! A tak se mi stává, že mám v kabelce většinou minimálně dva ( většinou jeden v kelímku a potom jeden v tyčince, zabarvený:)).ale nebojte, v kapse mám jen obyč bezbarvý v tyčince.
Jste taky takový blázínci do těch úžasných mastiček a pomádek?

Všechny:
V praxi mezi kosmetikou...( nedávno jsem si předělala kosmetické uskladnění, chcete ho vyfotit?)
Dozvědět se více>>>

Anna- Lena Laue

28. prosince 2011 v 7:00 | by teensmajdicka |  Móda a outfity

Ahojky!

Dnes tu jsem po dlouhé době s inspirací na blogerku z lookbooku. Je to teprve 18ti letá slečna, který vystupuje pod jménem Anna- Lena Laue. Řekla bych, že si celkem potrpí na detaily a to se mi na ni líbí. Pochází z Německa.Pěkný den, teensmajdicka :-*
rty otisk

French manicure (názor a můj výtvor)

27. prosince 2011 v 7:00 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.

Fajn úterý všem!

Francouzkou manikúru jsem vždy obdivovala. Hrozně se mi líbila její elegance, vyjadřuje z ní čistota a upravenost. Vždy jsem k ní shlížela a líbila se mi snad úplně nejvíc z nehtových designů. Docela často si jí dělám jako obměnu barevných nehtů. Dokonce i moje mamka, kterou lakování opravdu nebere, nemá jediný lak a za celý život si nehty nalakovala asi 2x v mládí jí po mne chce udělat, protože se jí taky maximálně líbí XD

Blýskla jsem vám můj výtvor, který jsem vytvořila na Štědrý den po příchodu Ježíška. manikúra je udělaná lakem sally hansen, který jsem si myslela, že nikdy vlastnit nebudu, ale... Dostala jsem 2 laky na francii od naší sousedky. Dají nám vždy takové dary, laky totiž nebyli to jediné, co nám dali, bylo toho mnohem víc... ale to už je mimo :))

Read more>>>

Essence colour and go

26. prosince 2011 v 10:52 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...

Krásné sváteční pondělí všem!

Dnes pro vás mám takový review, možná minirecenzi. Konkrétně bude o lacích essence z řady colour and go.

Laky essence všeobecně mám moc ráda a z této řady jsem si je poslední dobou obvzláště oblíbila. myslím, že opravdu stojí za to, protože nestojí žádnou kupu peněz a přitom kolikrát překonávají dražší laky jiných značek. Navíc mají obrovský výběr barev, což je taky plus.
Více v celém článku>>>

Tip týdne: zředění vyschlého laku

25. prosince 2011 v 11:16 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY

Čusky ;-)

Tak Štědrý den je za námi... Jak jste ho prožili? Co jste dostali?
Chcete tu:?
1.) Random posty( možná by mohl být můj menší už dnes)- pokud jste ještě nehlasovali, hlasujte v menu v anketě
2.) Post o tom, co jsem dostala a co mi přišlo z vyhraných giveway?
3.) Co by jste se tu v poslední době chtěli dozvědět?
4.) Chcete review o lacích essence colour and go- s fotkami?
Budu ráda za každý názor, a nebojte, už snad nebudu takto otravovat :))

Tak a vrhneme se na tip týdne, který už je zajetý do neděle a objevuje se tu snad jen v neděli. Asi ho hodně z vás zná, je o tom, jak si zředit lak, který je už moc hutný a nebo úplně vyschlý a špatně se ti s ním lakuje.

Potřeby:
- vylschlý, hutný lak...
- odlakovač
Příprava:
příprava je úplně jednoduchá. Prostě jen otevři lak, nalij do něj kapku odlakovače( pokud to přeženěš, jednoduše kousek vylij, jde to snadno). Až budeš mít v laku požadované množství odlakovače, štětečkem lak zamíchej, zavři a prostřepej. Bohužel toto ředění nejde moc dobře opakovat, takže doporučuji udělat ředění jednou a pořádně.

Pokud chceš laky ředět vícekrát, nebo se jedná o nějaký dražší lak a chceš pro něj to nejlepší, poptej se v drogeriích po speciální vodičce. Tahle vodička (ředič laku) lak zjemní, můžeš jí používat dokola a lak je jako vyměnění.

Zatím přeji fajn den a příjemný začátek Vánočních prázdnin!
Vaše teensmajdicka
rty otisk

One day for X-mas... so, WOW!

23. prosince 2011 v 16:49 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník

Dnes podruhé...

(zítra je to tu ;-)

Protože zítra jako každý jiný Štědrý den jedu do ZOO, bude se vše dopřipravovat, dodělávat a čekat na ten krásný večer. Chci proto napsat raději dnes další článek, i kdyby byl zítra čas. Nevím totiž jistě, jestli by se mi chtělo na Vánoce sedět u počítače, a jestli by to rodina nebrala tak, že nic jiného nedělám.
Tumblr_lwlqooagxy1qc4q9io1_500_large

Je to divný... Už je to další rok, rok, ve kterém se toho hodně změnilo a přitom utek jako voda po potoku. Rok, který pro mne nebyl úplně úžasný a nijak radostný, upřímně si přeji, abych už nějaký podobný nezažila. Doufám, že s novým rokem přijde nový způsob, nové šance a že s ním zapomenu na tento rok a starosti v něm. Ale my mluvíme o Vánocích, kteréí si chci užít jako ty minulé. Zajít do té ZOO, dodělat přípravy( stromek totiž máme). večer si dát štědrovečerní večeři při svíčkách a s nedočkavou vánoční atmosférou. Poté čekat na nadílku, při pouštění klasicky( popelky) si užívat dárečky... Dalkší den ráno se pořád radovat z dárků a naopak smutnit kvůli tomu, že to napětí a čekání skončilo, ale i přesto to budou další krásně strávené dny. Nový rok ještě nemám naplánovaný do detailů, ale ten tu tedy probírat zatím nechci.
63fbf2419b9f_largeTumblr_lwmpb9dz9r1r1n308o1_500_large

Chci vám dnes popřát nádherné vánoční svátky, bohatého Ježíška a hodně úspěchů do nového roku! Užijte si tento, ale hlavně zítřejší den podle vašich představ a přání. Dostaňte to, co si nejvíc přejete nejen z hmotných dárků, ale i z těch abstraktních. Prostě co největší masakerské Vánoce, jaké jste kdy zažili! :DD
Stojí za to, Vánoce neignorovat, tak se snažte si je neznapříjemnit a užít si je, jak jen to půjde, i když vás nebaví, když jim budete odporovat, budete ještě více propadat do propasti... Vemte to jako já a opusťte třeba jenm na ten den vaše denní problémy, v ten den si udělejte pohádkový a žijte pohádku!


389831_2341730665334_1311960532_31901294_1211570721_n_large
Tak já jdu dodělávat a pomáhat detaily, a načerpávat vánoční atmosféru myslením na Štědrý den a procházením obrázků :)))))))Jinak už mám pár fotek do vánočního randomu, takže kdyby jste chtěli- hlasujte v anketě :DD
Prosím, pamatujte co jsem napsala a užívejte času, je to jednou za rok, takže jak jsem psala,(aspoň podle mne) to za to stojí.

Co máte na zítřejší den v plánu vy? Máte nějaký váš vánoční rituál?

P.S.: Za 366 dní budou Vánoce, kupujte dárky! Ovšem, nejdřív dokupte na ten zítřejší Štědrý den;-)
Tak se tu mějte a úživejte!
S láskou, vaše teensmajdicka
rty otisk

Domácí masky na vlasy

23. prosince 2011 v 9:41 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness

Hojky!

(1- stačí se jednou vyspat a je to tu ;-))

Každý typ vlasů občas potřebuje nějakou tu větší péči, obvzláště v zimě, kdy na vlasy působí hodně špatných vlivů. Ovšem, nechce se ti utrácet za procedury kadeřníka? Je ti líto, nebo se ti nechce investovat do kosmetické vlasové masky? Či chceš pouze vyzkoušet, co domácí masky na vlasy dokáží a jak fungují? Pa k je tenhle článek přímo pro tebe!

Maska na vlasy
Read more>>>

Nail design + vysvětlení

22. prosince 2011 v 17:24 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.

Krásný čtvrteční den všem!

(už jen 2 dny :DD)

Moc se omlouvám, že tu nemáte zkrášlující článek. Ale nemyslete si, že jsem si s ním nedala práci. Psala jsem asi 2 hodiny, s tím, že se mi to nikdsy neuložilo celé. 4 hodiny jsem se s ním mordovala, až se mi nějak restartoval počítač a článek zmizel. Nezmizel by, kdyby šel uložit, ale to nešel, takže jsem ho měla jen otevřený a v nebezpečí. Anio nevíte, jak mne to vzalo a naštvalo, protože to není poprvé, co jsem ztratila článek, nebo většinu z něj. nevím, jestli se to stává více lidem, já s tím mám problémy teprve od té doby, co máme doma notebook.
Hrozne mne to mrzí, protože si myslím, že by vás mohl zajímat- byl o domácích maskách na vlasy. A jestě víc mne to štve, byla jsem naštvaná až tak, že kdyby mi cokoliv vjelo pod ruku, hodila bych s tím, Však si to představte, pracovat na tom 4 hodiny, pořád řešit blbé zásady blogu.cz a být kvůli tomu nervní. Fakt jsem si zpříjemnila den! grrr!

No, tak vám vezu náhradní článek, pečující o těch maskách dodám někdy jindy, snad už zítra. Víte jak jsem mluvila o nehtovém deníku? Bohužel mám vyfocené jen dvoje nehty, jedny už jste mohli vidět v outfitu. Takže přináším ty druhé, co byly vytvořeny včera+ vyfocené použité laky. Napadl mne i účesový(vlasový) deník, nebo deník o líčení, co říkáte?

Read more>>>


OOYD (vlastně outfit z pondělka)

21. prosince 2011 v 12:42 | by teensmajdicka |  Móda a outfity

Ciao! :-*

(3 dny, už to asi nevydržííím!)

Asi se divíte názvu, ale outfit nebude ze dneška, ale ze zítřka, proto OOYD( outfit of yester day- tedy to jsem měla ze začátku v úmyslu.) Jak už jsem totiž psala, všera jsem přišla domů večer a tak přidáším ten outfit. je z pondělka. asi je sem už začnu dávat pravidelně, ale to světlo je šílené.
A co se s váma poslední dobou děje, bec nemám komentované články, sice o to v blogařství nejde, ale cekem by mne to zajímalo... Neberte to ovšem zle, jen by mne zajímalo, jestli jsem se tak zhoršila nebo co. ;-)

Fotky jsou hodně nekvalitní, špatné světelné podmínky, navíc jsem neměla místo, kdy bych fotky fotila, všude byly nějaké háčky... Nechtěla jsem to fotit s bleskem, to by zase mělo všechno jiné barvy... Obličej tam neni(krom kousek na fotce s čelenkou), na tom digitálu mám vždycky takovu držku( pardon), ale příště snad už bude. Snažila jsem si ho vyfotit, ale nakonec z toho nic není. Takže se moc omlouvám, chyb si prosím nevšímejte, jde hlavně o ten outfit, na který jste se těšili a já vás nechci zklamat(i když se tak asi stalo).Ale toho bych zase napsala, radši už končím....
Více v cč>>>

Návštěvnost a... všechno možné

20. prosince 2011 v 22:36 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník

Ahojky!!!

(4 dny, skoro už jen 3 dny :DD)

Moc se omlouvám, že jsem se dnes neozvala, měli jsme odpoledku, pak jsem skákla domů se domalovat a pak na vánoční jarmark, který se v naší škole pořádá každý rok. V šest jsem ani nešla domů, ale k sousedovi( nejlepší kámoš) hlídat s ním jeho malou sestřičku. Povídala jsem jí pohádky( červená karkulka, Jeníček a Mařenka...), o Ježíškovy a spoustě dalších věcí. Vrátila jsem se asi před 30ti minutami. Už jsem v pyžamku a jdu si dočistit obličej a pak si číst knihu/luštit sudoku( taky vás baví???). Moc mne to mrzí, pondělní outfit bude asi zítra, ale žádné extra fotky nečekejte... Zítra máme poslední den, jedeme do kina a tak vstávám o hodinku později, takže i když jsem po mononuklelóze poslední dobou fakt stahaná a chodím spát cca v tomto čase( ale skoro hodinu trvá to, než usnu, někdy třeba neusnu vůbec, bylo by to na dlouho, ale prostě nemůžu spát, tedy už je to trochu lepší.)
Takže abych nemela... přěji krásný večer a ještě jednou se omlouvám, byla jsem v jednom kole.
Jak to máte vy? Máte ve čvrtek ředitelské volno? My jo, kiš kiš :P
(starší fotka, vím, vypadám jak dežo, ale chci tu nějaký obrázek mít.Co říkáte na čapku?)
read more>>

Shopping :D

19. prosince 2011 v 14:06 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...

Krásné pondělí všem,

(5 dní, juchůůů!)

Jak jste si mohli přečíst v nedávném článku, byla jsem nakupovat( celkem dost malý nákup) a tak jsem si řekla, proč bych vám to nezdokumentovala...
Dnes byl průměrný den, rozdávali jsme si ve třídě dárky, ale potom mi náladu zkazila angličtina, protože jsem nevěděla, že máme umět do pondělí text písničky( dlouhý) a já ho ani neměla napsaný(tui hodinu bylo kámošce špatně a šla domů, takže jsem jí pomuáhala...), takže třičtvtina třídy dostala 5 bodů,včetně mne, což mi pokazilo stránku a kousek, kde jsem měla jen 3x2 a 1x3, jinak samé jedničky... Tak je to v háji, to člověka docela naštve. Taky se zítra budem učit, což jsem nečekala, navíc budem pšát test... chjo chjo, tak ještě že jdeme ve středu do kina a ve čtvtek máme ředitelský volno :P :D.Jak jste na tom vy?

Celý nákup- jak vydíte, neni zrovna největší, spíše jsem jela jako doprovod a koupila, co mi padlo do oka, nechci totiž už utrácet, když jsem vyhodila spoustu peněz za Vánoce. I když se stejně nepolepším...

Více fotek a všeho v celém článku >>>

Co chystám

18. prosince 2011 v 14:25 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník

Ahojky!

(6 dní a poslední víkend před Vánocemi!)

Už se hrozlivě těším na Vánoce, a nemůžu uvěřit, že do toho krásného večera zbývá ani ne týden. Sice teda nebudeme dělat 12 druhů cukroví, protože jsme po mononuklelóze, ale přeci jen mamka právě něco málo třeba pro návštěvy dělá. Já mám zabalené všechny dárky, co zabalené mít potřebuju( jenom zbývají tátovi dokoupit ponožky a čaj :).
A takové malé info, co za články chystám a které mne napadly, že by mohli být zajímavé. Kdyžtak napiště, jaký by jste uvítali nejvíce, jestli mám nějaký upřednoistnit...
Krása
- SOS pomoci při... (různbé sos tipy pro vyřešení beauty problémů)
- Jak na holení bez pupínků
- Péče o okolí nehtů
- Domácí masky na vlasy
- Péče o poškozené( i jiné typy vlasů) vlasy
- Péče o štětečky na make-up
- Jak na roztřepené konečky vlasů
-
A jiné...
Dál si klidně o nějaký řekněte, ne všechny budou hned, musím to nějak prostřídat.
Móda
- Colour legs
- Blake Lively( styla inspirace) a to i jiné hvězdy
- Inspirace podle různých slečen z lookbooku, které mne zaujmou
- Svetry, svetříky...
- Kožešina je IN
- Gossip girl inspirace
- Taky čekejte( asi už zítra) outfit post( který bych byla ráda, aby byl pravidelně), ale uvidím, jaké bude světlo :))
A jiné...
Taktéž napiště, co by jste si přáli prosím.
Líčení, účesy, nehty...
U této rubriky je to hodně převratné, většinou něco přidám, když mne něco zaujme. Brzy ale snad čekejte foto návody na líčení ;-)
- Jinak, chcete vánoční nehty???
- Nebo nehty, jaké si dělám já- ten nehtový deník, který zrekapituluji jednou za měsíc???
A jiné...
Recenze, tipy, review
- Shopping post( asi 19.12.,který už je nafocený ;-))
- Dále nějaké recenze, klidně si řekněte o nějaký produkt( třeba až uvidíte můj nákup, jestli vás něco zaujme).
- Dále plánuji monthly favourites
- Nebo mnou odzkoušené produkty, co doporučuji
A jiné...
Tipy týdne
Tak to je trochu nadsázkové, tipů týdne mám fakt škálu( navíc jsou tu jednou za týden), ale někajé vám prozradit můžu...
- Ředič laku
- Jak se rychle zbavit sůché kůžičky kolem nosu
- uhlazovače obočí
- Vatová tyčinka( co vše s ní lze dělat
- lepenka pro nail art
- Jak si neumazat řasenku
- Rychlovka při pocení
A jiné...

Jinak čekejte více vlastních fotek a recenzí, outfitů, prostě více mých fotek ;-) Články budu často večer na ráno přednastavovat, abych měla jistotu, navíc pak tu může být článek už po ránu a já třeba přidám i odpoledne. Bude to( snad) taková hezká rutina, kdy články přednastavím třeba i několik dní dopředu, snmad vás to bude bavit a pořádně se začtete...
Nakonec mne vždycky něco inspiruje neboé mne jen tak něco napadne a tak to rovnou napíšu, takže je toho o dost víc a než se dostanu k plánovaným článkům... Taky když nemám moc času, tak si nápad jen napíšu, ale mezitím (jak jsem pslala mne napdně více věcí...) je v tom zmatek :))

Taky se tak šíleně těšíte na Vánoce?Máte nakoupené dárky?

Ach jo, fakt už přijdou za chvíli, těším se na tu atmosféru, na pohádky, na salát a řízek( i když tento rok dietní) a předávání dárků, kdy se budu kochat pohledem na spokojené tváře... Protože to je kouzlo Vánoc...

Krásný nedělní advent a vůbec celý koloběh Vánoc,
Vaše teensmajdicka
rty otisk


Tip týdne: univerzální zdobící lak na nehty

18. prosince 2011 v 7:00 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY

Krásný poslední adventní neděli

(6 dní)!


lakovani
Je tu další týden a další neděle( pro mne sobota, článek je přednastavený, ale to už asi přestanu psát, nebudu to přece pořád zmiňovat...) A tak tu máme i tip týdne, tentokrát na to, jak si doma udělat univerzální zdobítko na nehty, se kterým si můžete vybrat jakokoliv barvu laku a nemusíte utrácet za jendotlivé zdobítka.
Read more>>>

Jenifer Grace

17. prosince 2011 v 19:23 | by teensmajdicka |  Móda a outfity

Krásný večer všem čtenářům i nečtenářům!

7- týden ;-)

Moment z mého dne- aneb nakupování...
Před chvílí jsem se vrátila z nákupního centra. Zítra nebo v průběhu týdne proto čekejte review, a to i oblečení a ostatních věcí, myslela jsem, že to bude asi lepší než jen fotit kosmetiku. Navíc by jste taky mohli vidět, co nosím, ale to asi brzo uvidíte v dlouho plánovaných outfitech, asi je budu přidávat ;-).

Dnes tu mám tip na naprosto úžasnou slečnu z lookbooku, která má podle mne fakt suprový styl, navíc to není styl, který si denodenně neoblečete a který vypadá jen na fotce dobře. Ale styl, který můžete využít vždy a kamkoliv( kromě plesu a jiných akcí, myslím tím na denní použití :D). Nosí jednoduché věci a hezky je doplní, prostě mne se strašně líbí!

Vybrala jsem look jen pro ukázku a je zatím můj neoblíbenější, přijde mi naprosto úžasný, mám tento styl ráda. Fakt se jí povedl, však se koukněte na tu fotku!:)). Ale je fakt, že některé jsou úplně rozdílné od těch druhých. Mne osobně se tato slečna nejvíce líbí v sportovnějších a elegantních loocích. U některých outfitů podle mne mohla trochu šlápnout vedle, ale to se stane snad každému.

Má skoro 2600 HYPE, a to tam je jen pár dní!:

Její lookbook, o který nesmíte přijít stejně jako o Annawii:

Co na ní říkáte vy?

Krásný sobotní večer a trěšte se na tip týdne a potom na shopping post!;-)
S láskou, vaše teensmajdicka
rty otisk
No není to skvělá písnička?...

Účesy na Vánoce

16. prosince 2011 v 15:46 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.

Krásný pátek všem!

(týden a jeden den ;-))

Jak jste si mohli přečíst výše, do Vánoc zbývá 8 dní( týden a den). A protože jsem byla požádána, abych tento článek utvořila už tento týden, přišlo mi fajn na to přistoupit a splnit můj téměř slib. Budou tu účesy, které se podle mne na štědrý večer hodí, takže takové slavnostnější. Nebudu to natahovat, koukněte na videa.

Našla jsem, co jsem našla a co se mi líbilo. Sama bych si na toto video netroufla( nabylo by to asi vidět a navíc by jste to tu asi do tohoto týdne neměli...) A tak se koukněte na ty, co jsem pro tento krásný a příležitostný večer vybrala. Pokud by jste měli šanci o:
1.) vánoční nehty
2.) oblečení na štědrý vešer
3.) účesa na párty( třeba na silvestra)
4.) líčení na párty/večírek
5.) nehty na párty/večírek
6.) oblečení na párty/ večírek
tak se mi prosím ozvěte do komentářů, ráda třeba za tu dobu něco vymyslím sama a stihnu vše pečlivě nafotit, na toto jsem moc času neměla... tak a už k těm účesům.
read more>>>>

Ahoj, já jsem Brittany

14. prosince 2011 v 17:37 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník

Krásný den všem podruhé...

Tohle video nebude o kosmetice, nebude o ničem co se tohoto blogu týče. bude o jedné slečně, který to má zřejmě vážně moc těžký a byla bych ráda, kdyby jste si ho pustili. Je na ní vidět, jak jí to trápí, ale je silná a drží jak se dá, bojuje s tím. Lidi, kteří si projdou něčím takovým nejsou zlý, nejsou to podvodníci, falešnáci a snoby, nejsou to spratci... Neodsuzujte ho prosím, asi ho sice znáte, ale mne to prostě nedá a musím ho sem dát. Od té doby, co jsem ho viděla na to pořád myslím, měla jsem z toho slzy v očích, je to tak těžký. Asi by jsi každý jednou za čas měl puistit něco podobného...

Pro neumějící anglicky to znamená asi toto:
Ahoj já jsem Brittany... Je mi 15 let... Mám ráda pláž.... Lidi si mysli že jsem perfektní.... ale nejsem. Máš mámu ? Myslím že ano... I ja mám... Ví tvoje jméno ? ...Nebo tvoje narozeniny ? ...Umí vyhláskovat tvoje jméno ? ...Umí číst ? Mje neumí.... Moje máma je jiná.... Má alzhaimra.... víš co to je ? ...je to choroba.... zapomene... všechno. Není na to léčba. Jsem z toho smutná.... Ona zapomene . . . Jak jíst. . . Jak psát . . .za koho se vydala . . .VŠECHNO. i na mě .Ztrácí věci... Ale ja jí pomůžu.... Brečela jsem v noci, i ráno.... I po škole... Brečím kvůli ní... Miluju svou mámu. A ikdyž ten den příjde . . .kdy se mě zeptá . . .,,KDO SI ? ,, Ja se jen usměju, a obejmu ji. Protože je moje máma a ja jsem její malé děvčatko. Na které zapomene . . . Miluju tě mami . .

aby se zamyslel nad svými problémy... každý máme asi nějaké, ale ne každý je máme takové... važte si sebe, že jste zdraví a važte si maminek, že jsou naprosto v pořádku. Já i když mamce lásku vyznávám a myslím, že nejsem takové to dítě, co si jí neváží, ale i tak mě to dojalo a nakoplo k přemýšlení někdy rádoby problémů. Tohle je opravdová překážka a opravdová smutná realita...

Doufám, že se nad vaším úžasným( i kfdyž se to asi nezdá) životem zamyslíte a posune vás to dopředu v cítění k sobě i blízkým-doufám, že vás to nakoplo a ne vám to přineslo smutek...

Líbá vás teensmajdicka
rty otisk

2x tip na video (česky) s vánočním make-upem

14. prosince 2011 v 17:05 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.

HI GUYS!

10, sakra už fakt jen chvilka a ten krásný den je tu !:)

Jsem tu s tipem na 2 videa o vánočním make-upu. Vím, přáli jste si účesy, ale ty také brzo budou, nejdříve musím najít ty správné videa( nejlépe česky), která budou přizpůsobena takovéto slavnosti. Mne osobně se do toho nechce, nebylo by to na fotoaparátu vidět a vy by jste asi taky nebyli spokojení. Takže hledám, ale ndes nemám moc času( uklízení koupelny, učení...) ale večer k tomu snad zesednu - přeci sem nemůžu něco jen trak hodit ;-) Doufám, že se nezlobíte, brzy to bude.
I tak si ale myslím, že tento sloupek pro vás bude užitečný ( i když jedno video jste asi na 100% viděli a druhé možná)... Snad se vám videa budou líbit, make-upy třeba využijete- oba jsou s červenou rtěnkou, jeden ve spojení s výrazně nalíčeným očním make-upem a druhý( první v pořadí videí za sebou) s jemně nalíčenými oči.

První video jsem vybrala od crystalky, tuto sympatickou slečnu proslavilo hlavně video o tom, jak si udělat vlny žehličkou na vlasy( tak jsem na ní přišla i já a od té doby jí s nadšením sleduji). vybrala si červené rty a jemně nalíčené oči, které se podle mne dají používat každodenně. ve videu na konci i říká, co je dobré za účes a za oblečení pro vánoční atmosféru :D.
Jaká vám přijde? Mne moc sympatická a přirozeně krásná. Taky se mi moc líbí to, jak mluví, úplně si potom připadám, že jsem její kámoška :)).

Další krásku jistě znáte, je to moje zatím nejoblíbenější blogerka( i když konkurence je velká, překonává ji). Její videa miluju a mám hrozně ráda, když na začátku videa pozdraví a spustí tím hlasem, který se ze začátku nezdá, ale je kouzelný, tedy hlavně to, co povídá, je to prostě úžasná bytost a strašně bych jí chtěla poznat osobně. Takže závidím těm lidem, kteří jí potkají jen tak na ulici a neváží si toho...
Volila výraznější oči i rty, ale na takovéto extra akce se hodí. Ovšem zdůrazňuje, že to není make-up vhodný pro ni i pro bledule, i tak ho ale můžete zkusit třeba nanečisto;-)
Jak se vám make-upy líbí, vyzkoušíte nějaký? Jaký je podle vás více pro vás užitečný?


+Rozhodla jsem se přidávat píasničky na příjemný den :)) Momentálně mne napadla tato:

Ach jo, já se tak strašně rěším na Vánoce!!! Jen doufám, že nebudou o blátě, ale pěkne za sněhu, jinak si asi půjdu do nebe stěžovat, přidá se někdo ke mne, nebo tam mám nacupitat jen já?! :O
Přeji krásný dne a příjemné čekání na Vánoce!! Ciao :-*
S láskou, vaše teensmajdicka
rty otisk

Beauty day krok za krokem

13. prosince 2011 v 15:27 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness

Ahoj, ahoj, ahoj!

11 ;-)

Dnes mám fajn náladu, ve škole dobrý, odpadávají nám hodiny( pro vás snad také dobré), daří se mi v učení... Prostě fajn :D Nemůžu uvěřit tomu, že už tu budou Vánoce, tak hrozně mě to těší, a vánoční atmosféra se taky zvyšuje. jen mi chybí sníh... Tak hrozně bych ho chtěla, ale netěším se na zrádné chodníky a oškrabavání aut. jetě, že nemusím za volant, to bych asi vážně nedala... Noi ale už k dnešnímu článku. Připravila Řekla jsem si, že je na článek, který byl dlouhou dobu slibovaný a upřednostnili jste ho nejčastěji (ak hot tu máte!!!). A je o tom, jak na dne plný krásy, jak si ho užít a návod krok po kroku, aby byl vydařený. Takže čti dál ;-)

Více v celém článku>>

Návštěvnost + výhra :)

13. prosince 2011 v 7:00 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník

Nazdárek,

(11 dní, WOW, no super!) :D

Mám hroznou radost, protože jsem u Mii (pokud neznáte- pochybuju, určo navštivte!)vyhrála v Ryor giveway, ale nechci se chlubit ... Každopádně ji ještě jednou milionkrát děkuji, udělala mi šílenou radost, už dlouho chci vyzkoušet něco od Ryoru. Bohužel jsem ho ale zatím nikde neviděla a tak bude fajn něco vyzkoušet, když si ho sama od sebe autorka blogu tolik vychvalije. :-).Tento článek jsem udělala pro jistotu na ráno, aby jste tu hned po ránu něco měli, a jistota je jistota...

Jetě jednou moc děkuji moc jak Mie, tak i vám, za hezké komentíky a návštěvnost, který sice trochu klesá, ale jsem ráda,m že se vám tu líbí. jsme ráda za naprosto všechno, ale to asi každá blogerka ví nejlépe sama.

Návštěvnost za minulý týden (5.12. 2011 - 11.12. 2011) je:
Pondělí: 71
Úterý: 55
Středa: 69
Čtvrtek: 57
Pátek: 59
Sobota: 49
Neděle: 85

Celkem: 445
Páni, v neděli sem chodíte nějak často :DD

Jestě jednou moc děkuji oboum dvoum souvislostem, těšíte mne všichni! A nebojte se vyjádřit váš názor, ať je jakýkoliv, mažu jen sprosté komentáře, protože vulgarita na můj blog nepatří!!!(ale naštěstí se tu tyto komentáře za celou dobu objevili jen 2x, takže to není špatné :)).

Jinak v minulém článku se ptejte na cokoliv, pokud vás bude zajímat něco konkrétního, já vás neukousnu!
Hezký den a nový týden,
S láskou, vaše teensmajdicka
rty otisk


Nákup kosmetiky za poslední dobu+ dárky

12. prosince 2011 v 13:23 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...

ČAUKY!

-12 dní a Vánoce jsou tu :))

Dnes tu mám takový review s kosmetikou koupenou za poslední dobu a jako bonus dárky, co jsem koupila blízkým :DD
Navíc jsem dnaska měla jen 4 hodiny a zítra odpadá odpoledka- heč heč :))).
Než začnu, omlouvám se za kvalitu fotek.
Takže kosmetika za poslední dobu...
Více v celém článku>>>
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!