Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

VIDEO-už brzy

11. listopadu 2011 v 16:41 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Ahoj krásky,

Takže, jen pro informaci, už jsem natáčela videa( jak jsem již psala). Nyní jsem ale už dostala k tomu, že se mi jedno podařilo dát na plochu(to víckrát, ale nyní s úpoužitelností), i nahrávát na youtube. Sice jsem za 10 minut nahrávání zrušila, rozmyslela jsem si to. Fotoaparát nebyl totiž 2x dobře nastaven a najednou jsem měla úzko, proto budou videa dostupná asi jen těm, kteří budouá mít přístup k odkazu. Z toho plyne, že asi všechny videa budou jen pro blog. Takže ten videoúvod asi natočím znovu a nejlépe ještě dnes, nebo v nejbližší době tu bude! Uvidímn, třeba sem dám video totéž, jeké bylo naplánováno...
Taky už snad na 99,9 % čekejte ty outfity, takže už jsem došla celkem daleko... Na youtube se to nahrává snad 130 minut, jen 3 minutové video! Takže si na to budu muset zvyknout, nakonec místo čekání se dá dělat spousta jiných věcí. To jen pro informaci, a taky se vás chci zeptat, jestli to vůbec stojí za to. Chápu, že jste moje žádné ještě neiděli, ale i tak bych se chtěla ujistit, jestli to na tomto blogu má vůbec cenu... Každopádně doufám, že vás to tu bude bavit víc a rádi a častěji sem budete chodit. protože je mi jasné, že lidi mají radši blogy s autorčinými fotkami, videi apod. Navíc na české scéně není moc blogerek či youtuberek s videi, takže bych se chtěla přidat k té menšině.

Doufám, že jste rádi, za nedlouho totiž můžete také čekat recenze s mými fotkami, ale snad vše se budu snažit dát formou videa. Já se loučím(zatím). Možná video ještě dnes, ale radši bych, aby jste počítali spíše se zítřkem či později, podle toho, jak to stihnu, zítra totiž jedeme nakupovat... No, a to je hned další věc pro návrh na video, shopping rewiew....hm, co mříkáte?
Videa budou hlavně ve všední den, po škole, kdy není nikdo doma. Navíc mám tento víkend celkem nabytý.O víkendu navíc bude celá rodina (celý den) doma a já se stydím :-/... To vám přiznám rovnou ;-)

Ale třeba i jindy... A nyní už jdu, mám dnes celý den nepříkjemnou migréniu a sedět s ní za počítačem je ještě méně příjemné. Každopádně se nezlobte, když videonavíc bude celá rodina (celý den)a já se stydím :-/...

Takže už opravdu , není mi moc dobře...budu se těšit,
a PPP!
S láskou, teensmajdicka

rty otisk
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!