Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Listopad 2011

Péče o vlasy v zimě

30. listopadu 2011 v 15:24 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness

Hi evryvone,

Plánovaný (a vámi nejčastěji volený článek) je tu, a to o tom, jak své vlasy hýčkyt v zimě. Nebudu to nějak natahovat a tak se asi rovnou vrhneme na to...

V zimě naše vlasy opravdu hodně trpí, a už jen tím, že jdeme v tomto chladu ven, je pro ně zlo. Vlasy se potom často lámou, třepí se jejich konečky a častěji vypadávají. A proč by taky ne, když je vystavujeme takovýmto podmínkám. V tomto ročním období je veliká potřeba vlásky chránit, ne nadarmo se říká, že vlásky jsou korunkou a klenotou krásy a tak je potřeba jim něco málo z péče dát, zvláště v zimě. Pokud se chceš dozvědět, jak vlasy alespoň minimálně ochánit před mrazem a učinit je krásnými i přes toto sychravé počasí, přečti si celý článek.

Návštěvnost

29. listopadu 2011 v 17:58 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník

Čusky,

Dnes bych řekla, že tento článek(pokud se to dá nazvat článek) je takový oddechový. Přináším návštěvnost, která je fakt krásná a větší a větší, za to strašlivě děkuji, ani nevíte, jakou mi děláte radost! A pomiliondesáté opakuji, že vím, pro někoho je to málo, pro někoho víc. A taky je to jiné, když to zažijete sami, než ostatní. Já jsem moc spokojená( i kdyby to mohlo být větší číslo...) Každopádně, já to beru jako naprosto monstrózní věc, nikdy bych si nemyslela(nezakládala jsem kvůli tomu blog) že na můj blog budou chodit lidi rádi a budou se sem vracet. Navíc za celou dobu jsem tu měla jen 2 nebo 3 záporné komentáře a to hlavně kvůli neoriginální grafice(přednastavené). Ale to už je pryč, a tak si myslím, že hlavně díky tomu se tu lidem nelíbilo( některým). děkuji moc, strašlivě mi děláte dobře a po dni, který nepatří mezi nejlepší mi zvednete náladu, a to jak návštěvností, tak komentáři. Jste moc zlatý a jsem za vás hrozně ráda! nevim, tolik bych vám toho chtěla říct... A tak asi už končím. Nechci na blog kašla, a to se mi pslední dobou plní( skoro každý den píšůu článek- hip,hip hurá!). A tak se na mě nezlobte, když vynechám článek( ostatní blogy jsou na tom většinou hůř nebo stejně!). jsem člověk jako vy a asi určitě víte, že svět není jen pro zábavu, a že existují povinnosti...
Přečíst celý článek>>

Tip pro tento týden

28. listopadu 2011 v 13:38 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY

Krásný den přeji,


Už je to týden na den, co sem nebyl přídán Tip týdne . A tak si myslím, že nadešel ten správný čas na další. Dnes tu jsem s tipem, jak efektivně a rychle dostat vlasy z kartáče na vlasy, který je často a hodně zaplněný( čím, právě vlasy!:D) a myslíim, že to potkalo a spíše ještě potkává každou z nás. Takže pokud chceš znát trik na rychlé a účiné odstranění vlasů z kartáče, či dál...

Tip: Vezmi si obyčejný kartáček na zuby. Může být levný, klidně od vietnamců, jen by neměl být starý, kterým jsi si čistila zuby( dostaly by se do kartáče bakterie, kterými by jsis poté česala vlasy, fakt hygienické... Tak a už ti stačí jednoduše kartáček přiložit a jet s nim po kartáči a čisti ho. jednoduše sed tak vlasy uchytí na kartáček, stačí už jen vlasy vyhodit ...a je to. Z mé zlkušenosti mnohem a mnohem ůčinější, než lovit vlasy rukou, kterou jsem nikdy kartáč nevyčistila dokonale. Toto čištění prováděj podle toho, jak často ti vlasy padají. nejideálnější by však bylo, provádět ho denně(nejlépe po učesání), pro maximální čistotu.Nechceme přeci, aby se nám dostávaly odumřelé buňky a špína zpátky na pokožku hlavy, z toho by koukal problém....

Samozřejmě je vhodné jednou za čas kartáč vydrhnout pod vodou se šamponem, přímo o péči o kartáč na vlasy ale jindy, to si počkej. ;-)

Ještě stále prosím hlasujte, co chcete za článek upřednostnit, vyhrávají tyto tři a tak se rozhodněte mezi nimi.
Článek- který první?
1.) péče o vlasy v zimě
2.) beauty day krok za krokem
3.) péče o okolí nehtů
Jednoduše napiště číslo do komentáře, pomůže mi to :))
Mám toho sice víc, ale tohle je momentální nabídka o článku do rubriky Krása - hlavně nyní na zimu. Děkuji za odpovědi, ráda nějaký článek upřednostním. (-!Nyní jde pouze o článek do Krásy, ale jinak mám samozřejmě milionkrát víc nápadů, to se nebojte ;-))
Děkuji moc, zatím vyhrávají vlásky(1.), ale stále vám chci dát šanci... :-)
Zítra máme odpoledku a tak nevím, jak to budu stíhat, proto vybraný člíánek možná až pozdeji. Radši nebudu nikdy nic slibovat, prototže třeba někdy napíšu vícekrát zta den a někdy se to z různých důvodů nehodí.Proto mějte trpělivost prosím, blog je zábava a já nechci, aby se mi stal povinností, navíc nemůžu pořád sedět za počítačem.
Děkuji moc za pozornost, přečtení a za neuvšřitelnáých skoro 70 pravidelných čtenářů- WOW! <3
Krásný den,
S láskou, teensmajdicka :-*
rty otisk

INspirace z lookbooku

27. listopadu 2011 v 12:47 | by teensmajdicka |  Móda a outfity

Ahojky,

Dnes se mi nějak nechtějí psát dlouhé řádky a tak jsem zvolila inspiraci z lookbooku . Tam mají snad tu nejlepší inspiraci! Navíc je inspirace většinou k danému období a tak tam v této době nenajdete moc letních outfitů- tedy na hlavní stránce... Mám v plánu hrozně moc článků, ale je neděle a ta je taková trochu přípravní( i když na pondělí nemáme úkoly, a na další dny jsou už z včerejška splněné...). Stále i přesto chi mít pohodu, napustit si vanu a nesedět celý den za počítačem( což lale neznamená, že dnes už nic nemáte čekat). Ano, už přestávám , utíkáme od povídání...

Tipy na Vánoční dárečky (nejen kosmetika)

26. listopadu 2011 v 20:06 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník

Zdravím,

Řekla jsem si, že když se tedy blíží ty Vánoce, chtělo by to nějaký tip na Vánoční dárek. Na hodně webech si můžeš přečíst o tom, co vybrat a já sem nejdu asi s nějakou strašnou novinkou, ale chci se podělit o mé tipy a co dávám na Vánoce za dárky já a jak. není to nějak spojeno s kosmetikou, ale objeví se tam(možná i nejčastěji), toho se neboj ;-) Takže to nebudu zbytečně prodlužovat, jde se na to ;-)

Čtenářky píší...

25. listopadu 2011 v 16:14 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Všechny moc zdravím!,
Jsem tu zase, ale tentokrát ne s kosmetickým či módním článkem. Jen doufám, že předešlý článek je v pořádku, jelikož se stala nepříjemná věc a počítač mi ho ani zdaleke nazobrazuje celý. Trval mi asi hodinu-a půl (plus mínus) a tak bych byla nerada, kdyby to takhle dopadlo... No ale už k tomu, co vám chci vzdělit v tomto článku.
rty otisk
Pro všechny tvořiče a zvědavkjy, přečíst!:
Jde o to, že mě napadlo tady zavést novou rubriku čtenářky píší. Vněm jak už vypovýdá nadpis nebudu psát ani figurovat já, ale moje čtenářky. Jednoduše( kdykoliv kdokoliv bude chtít) mi může na můj email( v menu) napsat jakýkoliv jeho článek. Nejsou zde žádné podmínky a meze se nekladou. Jen prosím, aby se mi autor podepsal( tedy pokud nechce zveřejnit přezdívku čui jméno, budu to naprosto respektovat).
Také je celkem jasné, že hlavním témem by byla krása, móda a kosmetika. Pokud ale někdo bude chtít zveřejnit něco jiného, promyslím to a dál se uvidí. Taky je to trošičku šance pro ostatní blogy. Nějaká slečna mi může napsat do emailu článek, já ho zveřejním i s jejím blogem( samozřejmě pokud má- samozřejmě článek může být i z jejího blogu). Tak si myslím, že bych mohla něco málo někomu pomoci a bylo by to takové okořenění, třeba přijdete na spoustu nových věcí... Neříkám, že můj blog je nějak navštěvovaný, známý( to si netroufám tvrdit, fakt že ne!), ale poslední dobou se návštěvnost zvedla a tak bych tímto způsobem chtěla někomu pomoci- třeby začínající blogerce, nebo méně navštěvovaným blogům. Také v této rubrice možná budou i rozhovory(MOŽNÁ), doporučení blogů apodobné věci.
Další věcí je to, že zveřejním téma a třeba se někdo ozve, vyberu (asi všechny, podle toho, koli jich bude). A tadá, určím datum kdy probíhání ukončím a nejlépe ještě v tom dne článek zveřejním. Takže ne vždy musí být téma totožné s duchem mého blogu, ale něco společného by to být mělo.
Také můžete udělat recenzi na nějaký produkt, něco doporučit či obráceně( něco jako čtenářky vyzkoušely, doporučují...). Dá se říci cokoliv, podmínka tedy jen téma a podpis ,ale není nějak nutný.

Tak, to je snad vše, co bych talk měla k tomuto tématu na srdci, takže posílejte kdykoliv, kdekoliv. Snad to pomůže a bude vás to bavit. Je to totiž podle mě výhodně na obě dvě strany. Ne vždy mám totiž čas nčlánek napsat... A vy přijdete na nové věci, na novou blogerku, co já vím ;-)
Tak když to schnu, v této rubrice by měli být ostatní blogy, čtěnáři a třeba i ty rozhovory. Takže pište piště na email majdalenka232@seznam.cz a nebo kopírujte( ze svého blogu!!!-Třeba i starší článek u kterého si myslíte, že se povedl.)
Takže já děkuji za pozornost, doufám, že mi v této rubrice pomůžete a budete do ní ráídi přispívat či si jí rádi číst.Takže hodně štěstí, ničeho se nebojte a směle pište od teďka! O čem co se týká svěštu krásy a módy je na vás, já osobně bych asi začala s recenzemi, ale to už je opravdu čistě na vás!

Děkuji moc za vše, doufám že se těšíte a jste rádi, takže do toho! Dkuji taky moc za přečtení a komentáře, za nívštěvnost, jsem za to hrozně ráda a i když je to pro někoho málo, i za tohle jsem vám hrozně moc vděčná!

Mějte krásný den a pěkné tvoření, budu se těšit.
S láskou, teensmajdicka. :-*

rty otiskKrémy na ruce

24. listopadu 2011 v 14:18 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Hi guys!,

Dnes tu jsem se článkem o krémech na ruce. Celkem dlouho o tomto článku uvažuji, ale původně to měl být 3x krém na ruce co doporučuji. Místo toho jse jich tu 5( z toho 2 jsou naprosto totožné.) ...takže pokud tě to zajímá, čti dál...>>

Zatím nejvyšší návštěvnost

22. listopadu 2011 v 15:48 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Krásný den všem čtenářům i nečtenářům,
Srdíčko z květin Obrázky
Dnes jsem byla na pendeponu, ale to čekání... Navíc jsme rozhodovali, zda mi budou brát ty krční mandle či ne, ale já to nechci!!! Chápu, že je to pro moje špatné srdíčko zátěž, ale na žádnou operaci prostě nechci. Ale to se uvidí až po Vánocích, zatím budu snad v pořádku a ty madle se lepší, už tam nemám čepy, jsou jen velké madle. Takže se asi zdá, že ten penicilin ve stříkačce funguje :DD Držte palce, abych mohla být aktivní a aby si mě příště do nemocnice nebrali, že patřím vám, ale říkejte jim to ...;-) Jo a stihla jsem poslední hodinu(fyziku) a odpoledku(ORV), jinak bych se ozvala dřív.Ale už k tomu duchu článku.

Hlavně však tento článek píši proto, protože jsem včera spatřila v emailu blogovou nejvyšší nuávštěvnost v historii. Už se opakuji, ale pro ty, co to nevědí opakuji znovu.Vím, že milionkrát větší návštěvnost mají jiné blogy za den. Ale já jsem spokojená, jasný?!SPOKOJENÁ!

A to hlavně momentálně, protože za týden se zvětšila o více jak 100 lidí. A za dva o více jak 200 lidí. Ani navím jak se to stalo. Asi kvůli komentářům na jiných blozích,m ale asi jistě kvůli fotkám- že fotím produkty sama a už nevyhledávám na googlu. Tedy co se produktů týče. Takže časem čekejte foto návody, testy a více recenzí, a pak mě napadá spoousta dalších věcí, ale to se nechte prřekvapit, nechci všechno vykvokat jako slepička... ko-ko-ko-dák! :)

Každopádně je blog na dobré cestě, návštěvnost se pořád zvyšuje, dokonce je větší, než na pár blozích, co odjakživa mají vlastní fotky, vlastní všechno. nechci se to tu rozkecávat, jen ještě podotýkávám, že na stránkách top listu jsem koukala na průměr lidí za den a vyšlo mi asi 65 lidí za den( průměr.)Krutý, ještě nedávno to bylo o víc jak polovic menší...

Supr návštěvnost:
Návštěvnost za minulý týden (14.11. 2011 - 20.11. 2011) je:
Pondělí: 53
Úterý: 53
Středa: 69
Čtvrtek: 63
Pátek: 64
Sobota: 64
Neděle: 76

Celkem: 442

Jůůů -a za tzo zase děkuji a to moc! Minule to bylo 353 a fakt mne překvapil tenhle skok!
Nevím, zda něco máte čekat ještě dnes, jsem celkem silně nachlazená a tak nechci celou dobu strávit za počítačem, už tak mi nezbývá moc času den. Děkuji moc za všechnbo, za vaše komentáře, připomínky, návštěvnost a spoustu dalších věcí, za které vám vděčím. A budu ráda, když se vše bude stuňovat a nebo minimálně udržovat.Fakt jste fakt zlatý! :-*

Mějte krásný den a držte palce a díky za vše.
Bye bye!
With love,teensmajdicka
rty otisk

Čapka :D

21. listopadu 2011 v 15:20 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Ahojky,

Ano, slibovala( představte si u toho uvozovky tak přesně slibovala jsem nenapsala) jsem vám video pro balzámy na rty. Ano, měli jsme ve škole psycholožky. Ano zůstala jsem s nimi přes čas a o něčem jsme povídaly. Ano, video o balzámech jsem natáčela. Ano, natáčela jsem ho 3x ztoho 2x celé. Ano, přešla jsem určitou dobu na fotoaparátu a tak by video bylo uříznuté. Ano přišel do toho brácha a po 4 nevíc hlavně doma, když někdo je se mi to točit nechtělo. Ano pěkně mě to štve a mrzí :-/

A tak jsem si řekla, že se párkrát blejsknu a ukážu se vám v úžasné beranici, která je fakt obrovská a krásně roztomilá- vypadám jak 8 leté dítě :DDD No, ale neni naprosto úžasná??? Přesvěčte se sami...
Mé nudění v celém článku vy pytlici ;-)

Ti týdne: domácí scrubíky na rty

20. listopadu 2011 v 10:52 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Zdravím všechny,

A je mi líto, že jsem se 2 dny neozvala. V pátek jsem byla v kině a dokoupila jsem vánoční dárky, které už byli vyhlídnuty, proto ten nečas. A včera ani netušíte, jak strašně se mi nechtělo psát, snad nikdy jsem neměla takovou nechuť k psaní. Fakt jsem se překonávala, málem jsem sem dala článek, ale tolik se mi nechtělo.Doufám, že to chápete...
A ano, už je to též týden. Proto je čas na tip týdne...

Dnešní tip týdne je o tom, jak si doma připravit scrubíky na rty, bez toho, aby jste za ně dávali stovky. Ano, většina stojí např. u LUSHE někulik stovek. Takže si myslím, že se to hodí pro try, co nejsou přizpůsobeni finančně. Ale také pro ty, kteří si to budou chtít odzkoušet, aby zbytečně nevyhazovali penízky, které se mimochodem na Vánoce hodí vždycky... A když už mluvíme o Vánocíách, řekla bychm, že to není špatný nápad na vánoční dárečky, které dáš jkednoduše do hezčí lahvičky a máš maličkost, třeba pro kámošky nebo holky ze třídy ;-)

Tip: Scrubíky se dají vyrobit z obyčejné vazelíny či medu.
potřeby:
- vazelína/med- nejlepší je med domácí, tuhý, ne vodový
- cukr krystal- se solí by to asi nebylo tak příjemné ;-)
- lžičku, nebo špachtličku
- nádobu( já použila nádobku od dětské výživy- hamánek :D)
- a nejlépe ještě talířek
příprava:
Vezmi si lžičku a tou vyndej na talířek kus medu/ vazelíny. Poté přisyp cukr, kterým med hezky zahustíš. Čím méně máš med hustý, tím více je potřeba cukru., proto je nejlepší mít doma po ruce tužší med, ale vystačíš si s jakýmkoliv. Pořád promíchávej, než budou obě dvě složky spojené v matlavou směs, aby byl cukr rozložen, přeci nechceme někde kupu cukru a na druhé straně jen med...Až budeš mít tolik množství, které se ti zdá být akorát( nemusíš mít plnou nádobku, to fakt ne), pak schrň směs do připravené nádobky. Jednoduše si sahej podle potřeby do nádobky a nanášej scrubík na rty.Lze používat denně, ale řekla bycvh, že tak 3x do týdne je to ideál, místo kartáčku na rty, jelikož kartáček odlupuije starší buňky, ale tenhle scrubík má pro tvoje rty i hojivé účinky. :D
Takhle ti vznikne tvůj peeling na rty, který je jednoduchý a zároveň účiný. Jelikož med o rty pečuje fakt dokonale a tím, že budeš cukr třit o rty, tím se krásně rozmasýrují a budou úžasně hladné a hebounké, pro tyto chůadné dny naprosto geniální! A samozřejmě vazelína, je na rty taky super...

A info po tom, co čekejte atd...
Jsem celkem ráda, že mi tip týdne vyšel takhle hezky, jelikož neděle je celkem deprimující. Zítra máme ve škole psycholožky a tak se asi učit nebudem. A v úterý jdu na pendepon( kdo pořád nepochopil, je to penicilin pýchaný do... hm... pozadí... :D- takže budu zas nádherně spát, sedět a codit, hm bezva! :-/

Jinak zítra čekejte ukázku, chcete říci čeho? Bude to taková recenze na moje balzámky na rty, které vám předvedu a něco málo o nich povím. A zřejmě formou VIDEA, protože toto by snad nemělo být tak střašně dlouhé, no i když... Prostě je tak na 99 % čekejte a časem(asi také video) o peelinzích a gelech na obličej, ale ještě to musím nějak naplánovat. No, tohle je tak všechno, co mám v tomto článku na srdci( co v mysli, to na klávesnici ;-)) a tak mi nezbývá nic víc, než se rozloučit.

Užijte si neděli a každou volnou chvilku, hezký den,
Vaše teensmajdicka
rty otisk


Moje první koláž :D

17. listopadu 2011 v 5:00 | by teensmajdicka |  Móda a outfity
Krásný den přeji všem,

Dnes tu jsem s mojí koláží, protože jsem konečně zjistila, kde se dělají... Taže sem budu dávat asi i wishlisty. Tahle koláž je tak... nevim, prostě se mi ty věci líbí... A tak napůl to jsou wishlisty, protože pár věcí z nich bych si strašně přála.

Článeček je přednastavený, jelikož nevím, zda zítra budu moct napsat... Ale kdyžtak se dnes( pro mne zítra) ještě ozvu.;-)
Untitled #1
Není to outfit, umíte si představit tohle všecno mít na sobě? NN, ale některé věci by k sobě šly...

Tady z této se mi sešlo pár barev. ne že bych měla ráda čertvenou, nemám snad žádný kus oblečení, kde by byla, ale tuhle vínovou mám ráda moc. A džíny jsou takové trochu růžové.
Co bych si z těchto věcí přála je snad všechno. Ctěla bych tričko na knoflíčky( mám jedno), další ze svetrů, ty papuče bych taky brala, někdy se mi líbí, někdy ne.
Chtěla bych taky hnědou velkou kabelu(hnědá však není nutnost. Taky bych se časem ráda koukla po takových těch aktovkách, znáte?).
Kožíšek, triko I love, kruhovku( ale ta se dá udělat ze všech šál), ale hlavně, hlavně baseballovou bundičku, ta se mi moc líbí- sice tahle není naprosto výstižná, ale jistě víte, co tím mám namysly. Nedávno jsem ji v červeném provedení viděla v Bersce, ale neměli tam menší číslo (mám ani ne XS) a ta větší by mi za těch 600korunek nestála, i když na vel. M ustála dobře. Každopádně si hrozně chci podobnou pořídit... Tahlke koláž není outfit i kdyby se něco z toho dalo nosit dohromady. Protože tohle všechno dohromady by na sebe narvat nešlo... :-)

Líbí se vám moje koláž a chtěli by jste wishlisty/outfity v kolážích?

Mějte krásný den, už odpoledne, nebo dopoledne, ráno večer, užívejte každé chvilky. A ještě jednou vám všem mockrát děkuji za vaše komentáře, za to, že si z vás pár lidí čas udělalo čas na komentáře ( poslední dobou mě dostává-mile svými komentáři Kris). Která se taky na hodně věcí hezky ptá a já jí vždy s úsměvem odepíši, takže je to důkaz, že nekoušu! :)
S láskou, vaše teensmajdicka

rty otisk


Pleťové masky z jogurtu

16. listopadu 2011 v 16:06 | by teensmajdicka |  Krása+Fitness
Ahojy krásky, tak už zas prázky!
Teda já mám do neděle už volno, jak to máte vy, máte volno jen zítra, nebo ani v pátek nikam nemusíte?
Dnes tu mám další článek pro zkrášlení, tentokrát konkrétně, co dokáže jogurt, který je výborný hlavně na výrobu masek na obličej. Najdou si v něm i ty nenáročnější typy pleti....>>

New in cosmetics

15. listopadu 2011 v 15:40 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Zdravím,

Tak už jen zítřek a máme 5 dní vlono ( i s víkendem) a jak to máte vy, máte v pátek taky volno, nebo jedete v normálních kolejích?
Dnes tu mám fotky s new in kosmetikou za poslední dobu (ani ne 2 týdny). Pěkně se mi to nahromadilo, a vyšlo mi to. Protože jsem šla do drogerek předminulou sobotu, minule pondělí, úterý a minulou sobotu jsem se taky stavila.

Vše bylo ve videu, ale to se zrušilo, když bylo nahrávání skoro u konce... Takže ho sem možná ani nedám a vy jsi budete muset počkat na další... Pokud chceš vědět více o tomto problému, přečti siTento článek.
Fotky a více v celém článku>>

Návštěvnost a strašné naštvání!

14. listopadu 2011 v 17:13 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Ahojky krásky,

Ani nevíte, jak mne to naštvalo... Video je nahrané, fotky jsou poprvé udělané, ale video se mi (když to bylo přes půlku nahrané na YT) vypnulo. Fotky se mi později pořád sekaly až se mi smazaly. Takže jsem to udělala 3x neli vícekrát a už mám toho plný zuby! Ani nevíte, jak jsem naštvaná a taky mrzutá. Protože vím, že 1 video bylo hrozné, a chtěla jsme to vynahradit. Místo toho jsem zmeškala cca 3 hodiny tímto mordováním- a to mám štěstí, že jsem si už školu víceméně udělala, sice namáme úkoly, ale píšeme písemky a budou nás zkoušet... Sice se skoro nikdy neučím( ne že bych byla lempl, sedím ve škole sama a stačí mi-většinou ty informace tam. Pak mám kolikrát nej známku ze třídy). Ale to je jen kvůli tomu, aby jste si nemysleli, že jsem zaškolák. Jasně, že se na písemky apod, učím...Chtěla jsem si prostě dneska všechno zopáknout. Ale to je mimo. Fakt mne to mrzí a ani nevíte, jak přííííšerně mě to vytočilo!!! Ale nyní ta dobrá zpráva, návštěvnost za tento týden.
Plačící
Je to největší návštěvnost za týden v hystorii! A to mi udělalo naopak moc velkou radost.Smějící seNevinný
Návštěvnost za minulý týden (7.11. 2011 - 13.11. 2011) je:
Pondělí: 54
Úterý: 55
Středa: 38
Čtvrtek: 58
Pátek: 46
Sobota: 46
Neděle: 56

Celkem: 353 WOW!

Za to moc děkuji. A jen říkám, že není vyloučeno, že to new in bude formou článku. Video se mi totiž nahrávat nechce a je trochu useklé... Tak jsem vám chtěla ukázat, jak jsem se zlepšila- malinko, hlavně ta kvalita je lepší, není tam jen flek jako minule. Ale jak to tak vypadá, video bude asi příští týden, ale to ještě uvidíme... Grrr ani nevíte, jak jsem se složila, už toho na mě bylo dost!

Ještě jednou se milionkrát omlouvám, fak, opravdu mě to mrzí, ale tak snad příště s lepším článkem. Nechci vás zanedbávat... Ale už opravdu musím a to i proto, že mi ten počítač leze na nervy jako nikdy předtím :-( Asi se hodně opakuju, ale tak strašlivě jsem se nsejřila. Takže já jdu do postýlky, nebo na gauč, na židli... A jdu od toho pitomého krámu.;-/ K učebnicím... spíš si myslím, že to tak nakonec ani moc nebude, ale tak chvilku si to číst budu no :D A hlavně se těším na večerní televizní idilku (koukáte na okresní přebor?!) ;-).

Moooc by jste mi udělali radost a navíc bych byla aktivnější. Hrozitánsky si totiž tuhle věcičku přeji,a byla bych ráda, kdyby jste mi to přáli i vy. Svým způsobem by to pro vás bylo taky výhodné, mohla bych psát na každém kroku... Ach, tak tahle věc by byla nádherná! Více o mém přání přímo tam, tak doufám, že mi pomůžete, díky namilionkrát a na milionkrát omuva! Miluju vaší trpělivost

Mějte alespoň vy pěkný den, PP!
S láskou vaše teensmajdicka
rty otisk

Tip týdne

13. listopadu 2011 v 10:47 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Hi guys!

Dnes moc nebudu stíhat, a protože jsem se včera neozvala, musím se ozvat dnes... Zatím jen tip týdne, jak jsem říkala, budu toho mít hodně. A to hlavně proto, že jsem se vščera celý den flákala.
Včera jsme byli nakupovat, původně jsme jeli pro džíny, ale ty jsme nenašli. Takže jsem si koupila minimálně věcí. A večer jsem šli ke známím( a jak to tak chodí, zase jsme tam zůstali do půlnoci;-)).
Krásné nehty z pohodlí domova
Zítra bych chtěla přidat new in cosmetics. Včera jsem si koupila jen 2 věci, a tak k tomu přidám věci i z minulé soboty, a z pondělka+ z úterka. Protože se mi ty drogerky tak sešly, jinak tak často nakupovat nechodím, i když jsem posedlá. Otázkou je, jestli formou videa, nebo článkem. Sice moje první video je otřesná kvalita, ale já bych to natáčela přes den, takže by jste to mohli vidět. ke článku bych přiložila jen fotky, a neví m, zda by to každý přečetl celé, takže ještě rozmýšlím. A vaše rozhodnutí by mi taky udělalo radost a pomohli by jste mi.
Tak a tip týdne je na vybělení zubů- podle mne tuto metodu hodně z vás nezná, ale kdo ví...

Tip:Pokud máš tedy zažloutlé zuby, je známá věc vzít si na ně citron a štávu do nehtů vmasírovat(skvělá je i limetka, ta je možná dokonce lepší). Jako další super věc je ta, že si vezmeš obyčejnou bělící npastu na zuby. Kterou pomažeš nehty a necháš chvíli působyt. Obě dvě veci je nejlepší vmasýrovávat kartáčkem na zuby,m úplně obyčejným, ale nejlépe novým(klidně i z tržnice). Pokud chceš velkou bombu pro vybělení tvých nehtů, vymačkej citron na malý talířek, prodej pastu a zamíchej kartáčkem. Pak kartáčkem nehty lehce vydrhni. Tato péče je skvělá i pro ty, které zažloutnutí netrápí. Skvěle se hodí pro přípravu na manikúru.

Citron

Limetka

Bělicí zubní pasta OptiFreshPéče při a před lakováním
Pokud chceš nehty vyvarovat zažloutnutí, kup si bělící lak na nehty(podkladový), ale i tak si myslím, že je peněz škoda, já dávám na toto.Kolikrát ani laky nefungují tak, jak mají.Rozhodně však nezapomínej base coat(podklad, a to jakýkoliv). Ještě co se týče laků na nehty, nejvíce za zažloutnutí můžou červené laky, takže za tím je možná tvůj problém. Samozřejmě nejsou sami, a tak je dost na místě používat podkladový lak, a to nejlépe podle toho, co tvoje nehty potřebují, já mám nejlepší zkušenosti se zpevňujícími laky, ty mi nehty krásně otužily a nyní se mi vůbec nelámou(doporučuji rimmel stonger, miss sporty strong a growth).

To je dnes zatím vše, pokud budí mít více času, asi ještě napíši článek o kráse, ale fakt nic neslibuji...
Krásny den, teensmajdicka
rty otisk

Moje první VIDEO! ;-)

11. listopadu 2011 v 20:31 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Hi evryvone,

Tak jsem to stihla natočit, během toho, co byli všichni dole, a máte tu mé první úvodní video. Další videa budou na 100% o dost delší a tak trochu o něčem jiném. Video v celém článku >>

VIDEO-už brzy

11. listopadu 2011 v 16:41 | by teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Ahoj krásky,

Takže, jen pro informaci, už jsem natáčela videa( jak jsem již psala). Nyní jsem ale už dostala k tomu, že se mi jedno podařilo dát na plochu(to víckrát, ale nyní s úpoužitelností), i nahrávát na youtube. Sice jsem za 10 minut nahrávání zrušila, rozmyslela jsem si to. Fotoaparát nebyl totiž 2x dobře nastaven a najednou jsem měla úzko, proto budou videa dostupná asi jen těm, kteří budouá mít přístup k odkazu. Z toho plyne, že asi všechny videa budou jen pro blog. Takže ten videoúvod asi natočím znovu a nejlépe ještě dnes, nebo v nejbližší době tu bude! Uvidímn, třeba sem dám video totéž, jeké bylo naplánováno...
Taky už snad na 99,9 % čekejte ty outfity, takže už jsem došla celkem daleko... Na youtube se to nahrává snad 130 minut, jen 3 minutové video! Takže si na to budu muset zvyknout, nakonec místo čekání se dá dělat spousta jiných věcí. To jen pro informaci, a taky se vás chci zeptat, jestli to vůbec stojí za to. Chápu, že jste moje žádné ještě neiděli, ale i tak bych se chtěla ujistit, jestli to na tomto blogu má vůbec cenu... Každopádně doufám, že vás to tu bude bavit víc a rádi a častěji sem budete chodit. protože je mi jasné, že lidi mají radši blogy s autorčinými fotkami, videi apod. Navíc na české scéně není moc blogerek či youtuberek s videi, takže bych se chtěla přidat k té menšině.

Doufám, že jste rádi, za nedlouho totiž můžete také čekat recenze s mými fotkami, ale snad vše se budu snažit dát formou videa. Já se loučím(zatím). Možná video ještě dnes, ale radši bych, aby jste počítali spíše se zítřkem či později, podle toho, jak to stihnu, zítra totiž jedeme nakupovat... No, a to je hned další věc pro návrh na video, shopping rewiew....hm, co mříkáte?
Videa budou hlavně ve všední den, po škole, kdy není nikdo doma. Navíc mám tento víkend celkem nabytý.O víkendu navíc bude celá rodina (celý den) doma a já se stydím :-/... To vám přiznám rovnou ;-)

Ale třeba i jindy... A nyní už jdu, mám dnes celý den nepříkjemnou migréniu a sedět s ní za počítačem je ještě méně příjemné. Každopádně se nezlobte, když videonavíc bude celá rodina (celý den)a já se stydím :-/...

Takže už opravdu , není mi moc dobře...budu se těšit,
a PPP!
S láskou, teensmajdicka

rty otisk

Kosmetický random

10. listopadu 2011 v 14:18 | by teensmajdicka |  Random, photos
Ahojky!,

Tak trochu nevím co napsat, sice mám miliony nápadů a plné seznamy, ale snad do žádného z článků se mi nechce. A tak mě napadlo, že bych vám mohla udělat chutě:D A to fotkami s kolekcí make-upu, atd. Vždy mne tyhle fotky tolik nabudí a nakopnou se věnovat kosmetice ještě více. No co, s vámi snad tyhle fotky nic neudělají, nebo snad ano?!
Více v cč...

Circus,circus od essence

8. listopadu 2011 v 17:19 | by teensmajdicka |  Recenze,new in...
Ahojky dnes podruhé,

Jak jsem se už jednou( vícekrát?) zmínila, k rubrice o líčení apod. budou patřit i kolekce nějakých značek( ještě otázka: myslíte, že se tento způsob článků hodí do rubriky Recenze a tipy nebo do Líčení, účesy, nehty... ? Moc by mi to pomohlo, k jedné mi to sedne víc, ale nemůžu se rozhodnout, a tak mne opravdu zajímal váš názor... )
Minule jsem o tom článek chtěla napsat, ale už bylo pozdě, na blogu to mělo hrozně lidí. No jo, kdo pozdě chodí, nebo zapomene... Tak snad budu dnes mezi prvními (chacha!).


Konkrétně jde o limitku od essence. Kterou mimochodem začali prodávat i v DM(-ale zatím jsem tam neviděla limitky...), i tak jsem natěšená jak malej jarda ;-)

Pokud se chceš dozvědět o jednotlivých produktech více, koukni se na http://www.essence.eu/cz/. Nebo jednoduše klikni na obrázek, tak ti naskočí celá limitovaná edice a popisky k tomu, přijde mi totiž dětinské to všechno z kopírovat z jejich stránek( jako to dělá celkem hojný počet blogů, a k tomu napíší: tak hlásá značka apod...), když si na to můžete jednoduše kliknout a vše si přečíst podle vaší potřeby ... To mi přijde výhodnější pro obě strany.


Já osobně nejsem vyznavač cirkusů a jiných kolotočových věcí( omluva všem vyzanvačům, ale nebudu se přetvařovat...). A většinou mi to přijde celkem přeplácané, i co se v líčení týče. Takže pochybuju, že si něco pořídím. No, ještě uvidím, třeba se něco najde. Nějaké nekřiklavé věci, co nepůsobí na obličeji lacině. Třeba ta toaletka by nemusela být strašná... To nic, pokud nechcete,nevšímejte si mých keců... ;-)
Tak co, zaujali vás neco z této limitky???

Chápu, někomu tento článek může připadat o ničem, ale tenbtokrát chci být mezi prvními, mějte pochopení... :D
Mějte krásný podvečer i celý den, Ciao!

Tip týdne: První pomoc při umírající řasence

8. listopadu 2011 v 16:10 | by teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Hey guys,

Snad asi každé z nás se někdy stalo to, že nám vyschla řasenka. V tu chvilku nemáme blízko drogerii, ani nějakou žanskou ruku z rodiny, která by nám jí zapůjčila, či jakékoliv jiné podmínky... A když už, asi chceme z naší oblíbenkyně vyrazit posledních pár kapek, aby byla využitá na 100%...
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!