Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Tipy pro líčení rtů

28. října 2011 v 12:15 | by teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Krásný den přeji všem,

Po Tomto článku mám už delší dobu připravený tento, kde nalezneš tipy pro líčení rtů, příště pro líčení tváře atd... Doufám, že tipy minule trochu pomohly, a že se (ne)jen tento článek bude líbit...


6 tipů pro neodolatelné rty
Více v celém článku>>


Ještě bych se chtěla omluvit, že jsem včera nic nepřidala, ani nevím proč, ale asi jsem neměla tu správnou náladu. Navíc jsem měla dá se říci takový nehtový den ;-). Udělala jsem si novinovou manikúru (asi návod přidám), a na nohou si nehty také nalakovala. Navíc mám doma asi od 7 let umělé nehty na takovém kolečku, ty jsem také nalakovala a vyzkoušela různé desingy, na netu jsem pořád sjížděla inspiraci... Je zajímavé, že ty umělé nehty byly nalakované tak krásně plynule, ale to je asi tím, že jsou byzchybně zarovnané, no nevím. Už ale k těm tipům...

Ideální jsou rty souměrné, ty však každý nevlastní. Líčením se dají různě opticky zvětšit, zvýraznit, udělat je šťavnatými, nebo je zmenšit...
RŮZNÉ ÚPRAVY
- Pokud si přeješ úzké rty zvětšit, přepudruj je. Aby pudr dobře držěl, nakápni na rty trochu make-upu ( ten lze využít i místo nude rtěnky. Samotný pudr můžeš nanášet přes kamesník, nebo samostatně. Metoda přes kapesník se hodí na zafixování rtěnky.
- Zvýrazníš je tak, že tenkou čarou nakreslíš konturovací tužkou tvar (můžeš přetáhnout svůj tvar) a lehce je vybarvíš rtěnkou nejlépe ve stejném odstínu. Můžeš si dát pleťový odstín konturovací tužky do středu rtů.
- Pro optické zvětšení nanášej jemné, nejlépe nějaké nude barvy, či nějaké světlé růžové, protože světlejší barvy vypní rty. A to i u konturovacích tužěk a lesků.
- Vybírej lesky na rty s efektem plných rtů, ty většinou obsahují mentol, který rty příjemně chladí, vím, že tyto lesky mají např. značky essence, basic, ale myslím, miss sporty, ale i ty dražší značky.
- Na zvětšení skvěle fungije to, že lek naneseš jen do středu, nikam jinam.
Pamatuj: Na malé rty by měněly patřit tmavé tóny, vybírej tlumené!

modelace rtů, krásné rty


- Pokud si přeješ mít rty šťavnaté, použij jemný lesk/ rřenku, a do středu rtů vklepej tmavou rřenku/ lek. Pečlivě smícej a zpracuj do ztracena, aby nebyly vidět přechody, to by nepůsobilo přirozeně.
- Je lepší si pořídit ruzné odstíny lesků, nejen pro jeden účel, např. zvětšení. Kup si tmavší, který budeš používat na nějaké akce a světlejší na den. Tmavším pak právě můžeš udělat rty šťavnatějšími. Pořídit si můžeš ovocný lesk, který je většinou právě na tyto účely a dokáže s nimi divy, ten doporučuji hlavně na léto. Podobný efekt mají i maximálně lesklé lesky, taky bezva na léto, můžeš sio navíc vybrat tolik ovocných barviček...mmm sexy léto ;-)
Pamatuj: Dej si se stínováním praci, aby nebyly vidět přechody!
Oriflame4u.cz - péče o rty


- Myslím, že více lidí chce rty plnější, než malé, ale třeba já je od zlomeného nosu(šili my vevnitř pusu- ale není to vůbec poznat) mám mplnější a od té doby si je zvětšovat ani nepotřebuji ( tím si dělám radost, tak mne utěšuje mamka, když si na zážitek vzpomenu ;-/). Ale i tak je tu pro lidi tip, jak si je zmenšit.
- Dělá se to obráceně, než u zvětšení, používáním tmavších barev- konturovycí tužka, lesk i rtěnka. To znamená tmavší barvy kolem rtů, i do středu.
Pamatuj: U plných rtů můžeš experimentovat s barvami, nerboj se!


OSTATNÍ TIPY

- Pokud ti došla rtěnka, nebo lesk, či chceš nějaký jiný odstín, šáhni po tvářence, dá se použít jako multilíčidlo, a to i obráceně- třeby s balzámem na rty, leskem či rtěnkou. Tento tip je dobrý využít na cesty.
- Aby lesk na rty/rřenky neutíkal, použij konturku.
- Před líčením si nanes balzám na rty, ten se během líčení tváře, očí atd bude vpíjet, rty pak budou připravené na líčení a nebudou barvy zajíždět do vrásek. to by vypadaly sušše, zvlášť u rtěnek.
- To stejné se dá udělat jako obrana před vysušující rtěnkou, a dá se na to použít i krém, který je hutnější a mastnější než některé balzámy. bylo by dobré, si z toho udělat denní rituál a nezapomínat na to, pak totiž vypadají lépe.
- Balzám měj navíc vždy při sobě, a to i kdyby jsi rty předtím nelíčila. Budou hydratované a zároveň vypafdají jako lesk- obvzlášť když si vybereš balzám s perletí, či nějakým zabarvením.
- Zašedlích rtů tě zbaví kartáček na zuby, dopřej si masáž po ránu, pak kolikrát nění nutné rty líčit! tak získají barvu a trochu objemu.


Jak získat plné rty
Ty žena může mít přirozeně sexy, ale zaléží na tom, jak komu co přijde sexy. Mne osobně se strašně líbí plné, to je pro mne fakt bomba! (za to tak trochu díky nosu, i když bych to v životě nezopakovala (!!!)a fakt bych to nikomu nepřála, vždyť se dá vždy něco udělat ;-)). A i tak, někdo má nehorázně krásné oči, tělo a někdo rty... Ale všechny jsou poriginál a něčím krásné- prosím, nechoťte na plastiky, copak nevidíte, jak je ta pusa pak hnusná?! Je jak nafouklá žába, a to pak není vůbec sexy, nejsou hezké... tedy podle mne. hezčí jsou přirozené- a když fakt toužíš, využij (ne)jen tyto tipy, líčením se dá udělat tolik věcí.

Svým spůsobem chci naznačit, že když po tom tak toužíš, vyrob si to líčením... nej je ale pro mne stejně balzám ;-)
A co vy, co nosítě v kabelce vy?
Díky moc za pozornost, snad jsem zas něco nezapoměla... Snad nemusím psaá to, jakým způsobem lze použít rtěnku/ lesk...Mějte se krásně,
Ciao! :-*

teensmajdicka.blog.cz
rty otisk
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!