Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Tip tohoto týdne

28. září 2011 v 13:15 | teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Ahojky, tak jsem tu zas s dalším tipem týdne!
Dnes už asi jiný článek nebude, ještě uvidím, podle chuti. Přeci jen mi občas chybí chuť do psaní... Jinak stále můžeš psát návrhy na články, potom je co nejdříve zveřejním, takové články na přání. Sice mám už plné papíry s návrhy na články, ale co. Když si jakýkoliv budeješ přát, neváhej mi dát vědět do komentářu, budu se ti snažit vyjít vstříc. Nebo jakákoliv připomínka, nápad cokoliv kolem blogu, zajímá mne tvůj názor, už ať je jakýkoliv.

A už pomalu ale jistě k tipu týdne. Bude se hodit pro ty, co si přejí světlejší tón barvy vlasů, no čti dál, tam se dozvíš mnohem víc...
Tip týdne: Pokud máš blonďatý tón s nádechen do žluta a tobě se to vůbec nelíbí, používej speciální šampony pro blondýnky nejlépe s chopností zvýraznění barvy. nebo můžeš použít citron! Normálně si jím potírej vlasy (při mytí). Citron ti navíc pomůže i s odrostami barvy, pokud se to moc nechce ke kadeřníkovi, nebo zrovna nemáš monye. Tohle můžeš využít, i když máš černé, nebo hnědé, zrzavé vlasy. Krásně ti to barvu zesvětlí-zkoušela jsem v neděli, moc se mi vlásky líbí( od přírody mám rovný vlasy a hnědé, s jedním lehkým blonďatým melírem.) Tím mi to krásně zvýraznilo melír a mám zářivější a světlejší barvu- vlasy nebarvím, myslím přírodní barvu a ani by mi mamka se obarvit nenechala, ani nemám tu potřebu, líbí se mi to, jak to mám momentálně.To už je ale mimo... To stejné jako s cotronem můžeš udělat s tím šampónem pro blondýnky, nebo používat šampóny určené pro zvýraznění přirozených/barvených vlysů. To znamená, že i hnědovlásky může používat šampon pro blondýnky.

Je to přirozená cesta k zesvětlení barvy vlasů a oživení vlasů. Jak už bylo zmíněno, dá se citron použít i na odrosty- už jako plod, nebo 100% štáva koupená- snad ve všech supermarketech.... To jstené je i s šampónem pro bloncky. Podle mne se to hodně vyplatí, pokud nechceš až tak radikální změnu a hlavně na to chceš jít přírodní cestou.

Snad to nějak pomohlo, doufám, že tip využiješ a já se budu těšit na tvé návštěvy komentáře a na další článek. Měj se moc krásně a budu se rěšit,
AHOJ!

xoxoxwww.teensmajdicka.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!