Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Září 2011

ORL + menší nákup v DM

30. září 2011 v 13:52 | teensmajdicka |  Recenze,new in...
Po včerejším zjištění, že jdu dnes na krční a vědění, že je poblíž DM, jsem zapátrala na netu a koukla jsem se po dvou přípravcích, které bych tak mohla s radostní vlastnit...
Na ORL to moc příjemné nebylo- doktorka mi vynípávala všechny čípky v puse(takové pupínky, nevím, jak to mám přesněji říci...)Přesněmi tímto způsobem napadla mandle 3x, mamka se na mne tak lítostně a starosně, až trochu znechuceně koukala, že se můj strach začínal zvyšovat, podrobně se zjistí co to je až v úterý, po pondělních krevních testách. Takže chudák mamka se zasmusí se mnou vláčet po doktorech, ale já taky nejsem ráda, taky je mi to nepříjemné a myslím, že mám právo říci, že i víic než jí, když mi na mandli nípou pupínky...ale to už tu nechci rozebírat, nechci ti dlouhodobě zkazit chuť k jídlu. Už k tomu, co tě asi bude bavit víc a na co se v tomo článku(možná) těšíš: nákup v DM.
Jak už jsem psala na začátku, zapátrala jsem, co by mne tak bodlo, kdybych náhodou přemluvila mamku, aby jsme mohli jít do drogerky. A ejhle, podařilo se to!
více v čč>>>

Bronze gold smokey eye

29. září 2011 v 10:35 | teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Mám tu první líčení(ach, zase na něm nejsem já :-(), a to takové kouřové bronzové, do zlata. Je spíše takové letní, ale mne přijde, že se celkem hodí i na podzim, navíc, když si vyhraješ s více tlumenými a tmavšími, ne tolik lesklími barvami, je na podzim ideální.Mne osobně se hnědé, bronzovo zlaté líčení moc líbí, navíc když je jemně kouřové... Ale sejde hlavně na tom, žda se bude líbit tobě! Když se to tak vezme, dá se toto líčení celkem rychle vytvořit, ale to záleží pouze na tvém cviku a zkušenostích v líčení.
více v čč>>

Tip tohoto týdne

28. září 2011 v 13:15 | teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Ahojky, tak jsem tu zas s dalším tipem týdne!
Dnes už asi jiný článek nebude, ještě uvidím, podle chuti. Přeci jen mi občas chybí chuť do psaní... Jinak stále můžeš psát návrhy na články, potom je co nejdříve zveřejním, takové články na přání. Sice mám už plné papíry s návrhy na články, ale co. Když si jakýkoliv budeješ přát, neváhej mi dát vědět do komentářu, budu se ti snažit vyjít vstříc. Nebo jakákoliv připomínka, nápad cokoliv kolem blogu, zajímá mne tvůj názor, už ať je jakýkoliv.

A už pomalu ale jistě k tipu týdne. Bude se hodit pro ty, co si přejí světlejší tón barvy vlasů, no čti dál, tam se dozvíš mnohem víc...
Tip týdne: Pokud máš blonďatý tón s nádechen do žluta a tobě se to vůbec nelíbí, používej speciální šampony pro blondýnky nejlépe s chopností zvýraznění barvy. nebo můžeš použít citron! Normálně si jím potírej vlasy (při mytí). Citron ti navíc pomůže i s odrostami barvy, pokud se to moc nechce ke kadeřníkovi, nebo zrovna nemáš monye. Tohle můžeš využít, i když máš černé, nebo hnědé, zrzavé vlasy. Krásně ti to barvu zesvětlí-zkoušela jsem v neděli, moc se mi vlásky líbí( od přírody mám rovný vlasy a hnědé, s jedním lehkým blonďatým melírem.) Tím mi to krásně zvýraznilo melír a mám zářivější a světlejší barvu- vlasy nebarvím, myslím přírodní barvu a ani by mi mamka se obarvit nenechala, ani nemám tu potřebu, líbí se mi to, jak to mám momentálně.To už je ale mimo... To stejné jako s cotronem můžeš udělat s tím šampónem pro blondýnky, nebo používat šampóny určené pro zvýraznění přirozených/barvených vlysů. To znamená, že i hnědovlásky může používat šampon pro blondýnky.

Je to přirozená cesta k zesvětlení barvy vlasů a oživení vlasů. Jak už bylo zmíněno, dá se citron použít i na odrosty- už jako plod, nebo 100% štáva koupená- snad ve všech supermarketech.... To jstené je i s šampónem pro bloncky. Podle mne se to hodně vyplatí, pokud nechceš až tak radikální změnu a hlavně na to chceš jít přírodní cestou.

Snad to nějak pomohlo, doufám, že tip využiješ a já se budu těšit na tvé návštěvy komentáře a na další článek. Měj se moc krásně a budu se rěšit,
AHOJ!

xoxoxwww.teensmajdicka.blog.cz

Recenze na kosmetiku balea- 2 část

27. září 2011 v 10:57 | teensmajdicka |  Recenze,new in...
Včera, kdy jsem psala recenzi na kosmetiku balea, představila jsem vám 5 produktů, které vlastním. Ze začátku jsem si myslela, že jich mám 12, potom jsem to ale převedla na 10. Ale mám jich opravdu 12! Zapoměla jsem na 2 stylingové přípravky pro vlasy. No jsem to ťunťa, co?! Dnes vám tedy představím rovnou 7 věcí, z mé hlouposti, takže článek bude tak průměrně dlouhý... No abych nekecala a nenapsala jen toto, začínáme.

Dnes tu mám 2 produkty na tělo, 2 na vlasy, a 3 na obličej +maska na obličej- malé balení....
více v čč>>>

Recenze na kosmetiku balea- 1 část

26. září 2011 v 17:35 | teensmajdicka |  Recenze,new in...

Ahojky, řekla jsem si, že bych mohla udělat takovou větší recenzi, o všeobecné značce. Myslím, že je to lepší nápad, než recenzovat produkty pojednom. Dám jsem vždy kolik produktů mám, jak jsem s nimi spokojená... Možná že to bude na 2 části- 2 články, jinak by byl článek dlouhý a ani by jsis ho zřejmě nepřečetla a mne se nechce psát takhle dlouhý článek najednou, ale zas si nechci dávat pauzy, proto to napíši do 2 částí- jeden článek najednou. Takhle se máš na co těšit a nemusíš číst tak dlouho jeden článek. Konkrétně v tomto článku budu psát o kosmetice balea-kvůli tomu na 2 části.
více v čč>>

Zase doma+návštěvnost...

26. září 2011 v 10:59 | teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Opět se mají věci tak, že jsem nemocná. Sice jsem měla jít už dnes do škly, ale včera mi nějak bylo divně. Měla a mám pořád nateklé uzliny a hlavně mandle. Dnes jsme byli u doktorky a zjistilo se, že jsem zřejmě vůbec neměla angínu. Místo toho pupínek v puse (čípek, streptokok). Takže se vymáčknul a dal se do laboratoře- nepříjemná aktivita, no, radši se tu o tom nebudu rozepisovat... Docela mne to naštvalo, že jsem se nemohla vyspat kvůli antibiotikám a nakonec jsem je brala úplně zbytečně, a to je jakože fakt nesnáším. Pro vás, moje čtenáře to může být příjemné, protože tu bude více článků a budou tu dřív. Ale co by ti bylo příjemnějšího, být nemocná, ale více aktualizovat články (to je snad skoro jediné plus). Či chodit do školy a fungovat normálně, scházet se s kamarádkama... Nevím, možná někdo nesnáší tolik školu, že by byl radši nemocný. Pokud jsi ale nemocná často- jako třeba já, určitě jsi pochopila, že jsou milionkrát lepší věci. Člověk si totiž nemůže skoro vůbec užívat, jen na internetu a má více časů na sebe. Stejně ale musí dohnat školu. Když se nad tím člověk zamyslí, asi pochopí, že simulovat kvůli písemce není moc na místě. Navíc zneužívat zdraví, to je řekla bych docela malý zločin, protože se se zdravím takhle zacházet nemá. To už je ale mimo mísu, už k tomu, co vás nejvíce zajímá- články. Určitě je čekejte, ale uvidím podle toho, jak mi je, přece jen se mi tolik nechce psát, když nejsem úplně ready. Rozhodně však čekej, že jich tu bude asi víc, než v normálním dni. Jak už jsem říkala, budeš mne muset omluvit, když nenapíšu. Asi znáš neschopnost... Proto radši nechci naslibovat hory, doly , aifelovku, ale pak nenapsat ani říp :D

Druhým tématem, kterému se chci věnovat je návštěvnost, řekla jsem si, když už info, tak větší. nebudu se sem nějak rozepisovat, jen chci říci, že za tohle vás vážně zbožňuju. Sice to není návštěvnost jako na těch slavných blozích. Ale já jsem s ní celkem spokojená. A to je hlavní, no ne?
Proto moc děkuji a budu se těšit na více návštěv a více komentářů! Kdidně piš nápady na články, či nějaká videa do nové rubriky: líčení, účesy a nehty, budu se snažit najít videa v českém jazyku, aby jsi hezky rozuměla.
Opravdu děkuji za komentáře, protože toho člověka pořěší, když si s tím dělá práci a nakonec si dá někdo tu minutku na komentář, že ocení tu snahu a přípravu.
Díky za všechno!

Návštěvnost za minulý týden (19.9. 2011 - 25.9. 2011) je:
Pondeli: 15
Utery: 20
Streda: 14
Ctvrtek: 13
Patek: 14
Sobota: 85
Nedele: 63

Celkem: 224
Tak se tu měj moc krásně, drž mi palce! ;-)
Co ty, jsi na tom s nemocema jako já, nebo jsi zdravá jako pepek námořník?
A nazdárek!

xoxoxxowww.teensmajdicka.blog.cz

Jak uplést rybí cop

25. září 2011 v 14:42 | teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Ahojky,
Řekla jsem si, že sem dám dnes návod na rybí cop. Opět to bude video (opět ne bohužel se mnou:-(). Moc se mi dnes nechce psáta to taky proto, že moc času nemám, nebo chci být na netu volná- zkrátka se mi nechce moc rozepisovat. Jelikož články spíše nechávám na zítřek- máme jen 4 hodiny. Ale jak už jsem psala, nechci nic slibovat, protože ještě někam po škole jdu... Každopádně jsem si řekla, že místo toho, abych psala omluvu sem zkráceně popíši postup rybího copu a dodám videa s informacemi.Docela mne začíná bavit nová rubrika a chci tam už nějaké články mít, proto se na ni momentálně zaměřuji...

Na vytvoření rybího copu pořtěbuješ vlastně jen gumičku, hřeben, popř. sponky- kdo má sestříhané vlasy a na připevnění nastranu, čí nějakou čelenku, ale to je jen na TOBĚ. Vypadá sice složitě, ale je opravdu jednoduchý. Jen je trochu časově náročný, ale to záleží na tvých zručných ručičkách :D

Postup: Tak snad sem nemusím psát, že je nutné si vlasy důkladně rozčesat... Dej si je na jednu stranu- na kterou ti to více vyhovuje. Poté je rozděl na dvě cca stejné části (rozhodně nemusíš počítat po vlásku :D). Když máš rozděleno, vem si z jednoho pramene malý pramínek (odzadu) a ten dej přes pramen- skoro jako by jsi pletla normální klasiký cop. Poté ho připevni k té druhé straně- aby to opět bylo na dva prameny. Jednoduše přelož na druhou stranu.
Poté vem kousek z druhého pramene a opakuj jako na druhé straně.

Pro případ nechápání či ověření( přece jen se to špatně vystvětluje) české video zde:
Anglicky zde:
A ještě s povídáním a dobrým vysvětlením česky zde:

Snad pochopíte, proč jsem vám jsem dala hned několik videí( kdyby jste nepochopili, protože každý je jinak vidět). Anglické video je celkem dobře vidět, proto je tu. A pro jistotu, přeci jen to každý chápe jinak...No nevím, třeba to anglicky někoho zaujme...A aby byl cop vidět na více barev vlasů- pro lepší představu. Přece jen je to u jiné barvy vlasů jinak výrazné.
Tak co, poved se ti cop?
Děkuji za pozornost, přečtení a zase příště- na 99,9 % zítra,
PP!
xoxoxowww.teensmajdicka.blog.cz

Nail desing

24. září 2011 v 16:51 | teensmajdicka |  Fotonávody a spol.
Jak už jsem se v tipu týdne zmiňovala, rozjíždím novou rubriku. Je o líčení, účesech, úpravě nehtů... Stejně tak ale občes přidám nějakou edici kosmetiky. Prostě co se dekorativní kosmetiky tyče. Budou tam převážně videa( bohužel jen, které najdu, ne já). Protože s USB na notebooku neumím a navíc se nám nějak pokazil, neřeš. Prostě to budou návody z YT a jiných programů. Snad bude rubrika úspěšná a bude spousta lidí spokojeno.

Dnešní díl je o nail designu. Jde podle mne o moc pěkný desing, takoví originální. A jelikož se mi dnes už nějak nechce psát a ty máš snad všechny potřebné iformace ve videu (slovensky), myslím, že to postačí. Navíc podle videa se to dá nejlépe poznat. Mnoho holek by si článek ani nepřečetly a vrhli by se na video, tak nač to tu nějak rozepisovat.

Pokud nemáš stejné barvy, samozřejmě můžeš vytvořit s jinými, a nebo si vytvořit lak z očních stínů, návod zde: http://teensmajdicka.blog.cz/1109/vyrob-si-vlastni-barvu-laku-na-nehty
A teď už k videjku...

Hodně zábavy při shlédnutí videa(a při tvoření!), doufám že se video líbilo a nevadilo, že jsem to tu nepopsala, přece jen na to moc nemám chuť a myslím, že by to bylo zbytečné...Díky za pochopení, za přečtení a koukání!
PS:Určitě jich čekej mnoohem více, tohle je jen rozjezd.
Tak ahojky!
xoxoxo www.teensmajdicka.blog.cz

Týdenní Tip

24. září 2011 v 10:46 | teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Ahojky, jsem tu zas s novým tipem týdne! Nejdřív bych ale chtěla podotknout, že otevírám novou rubriku : líčení a účesy. Budou tam jak videa, tak články. Akorát nebudou se mnou,protože se mi rozbilo USB, ale i tak, na notebooku s vkládáním moc neumím... Každopádně videa, co najdu na YT a jiných programech tu budou. Ale nejen v angličtině, pokusím se jich najít spoustu i v češtině, a to už jsem taky našla. Dále se v této rubrice budu věnovat např. novým kolekcím kosmetiky a tak. Akorát jsem to včše nechtěla dávat do nadpisu, proto jen líčení a účesy. Snad se bude nová rubrika lídit, a dnes už k tomu tipu týdne...

Tip týdne: Tvářenku můžeš použít i na rty, sice to bude trochu sypká konzistence, ale s tím se dá něco dělt: když před nanesení růže na rty aplikuješ balzám,krásně se chytne. A ty už si můžeš vybrat jestli chceš sypkou konzistenci, s matem , či se chceš lesknout. To stejné mžeš i udělat naopak. Když dáš krémovou rtěnku, i na tvář, máš miltilíčidlo a navíc ti to odstínově sedne, proto místo tahání po kabelkách dvou věcí ti postačí jedna a ještě ušetříš! Že nemusíš rtěnky a nemáš jich moc, nebo nevlastníš žádnou, či se odstínově nehodí na tváře? postačí ti lek na try, tak budeš mít i zářivé rty, i zářivé tvářičky. Pokud by jsi chtěla udělat dojem opálení, můžeš použít hnědý lesk na rty. Nebo zase bronzer dát i na pusu. Pokud navíc vlastníš oční stíny ve zlatavě hnědém tónu, můžeš si vytvořit 3 in 1. Před aplikací stínu na rty by bylo opět nejlepší nanést trochu balzámu na rty. A nepřežeň to s množstvím! :-)

To je dnes k tipu týdne vše,snad to nějak pomohlo. Ještě uvidím, zda dnes něco přidám, přece jen bych měla něco za 2 týdny dohnávat...
Ps: v pondělí už jdu do školy a máme jen 4 hodiny, takže na 99,9% čekejte články, radši ale nechci nic slibovat, jelikož půjdu ještě ke kámošce atd...
Takže krásný sobotní den, caio!XD

xoxoxo www.teensmajdicka.blog.cz

Správná pečující dávka

23. září 2011 v 15:26 | teensmajdicka |  Krása+Fitness
Jaké množství zkrášlující péče použít? Na mnoha obalech je uvedeno jaké množství si dát určitécho produktu, ale co když to tam napsané prostě neni? Co když péčí např. předávkuješ vlasy , a pak se ti to nebude zdát ono? Nebo si dáš moc malé množství a bude se ti zdát, že to nemá účinek. Popravdě nic proti výrobcům, ale jak se máme přesvědčit, jak produkty fungují, když nevíme, jaké množství je pro naše dobro nejlepší? Moc otázek najednou, co... Proto je tu tento článek, aby už k těmto otázkám tolik nedocházelo. Dej si péči v dávkách jídla, to už snad množství poznáš...

Začneme u nejmenší porce k větší a větší porci,u každého bude množství dané kosmetiky, potom nějaký tip, pokud tam přece jen něco pro tebe nebude, neboj se zeptat v komentáří,ráda na všechny odpovím :D

Hrášek
- krém na oči a ostatní péče o oči
- podkladoví krém, např. pod make up
- vosk na vlasy

... Jestli chceš mít dokonale sjednocenou pleť, dej si emulzi, podkladový krém atd. nejdříve na hřbet ruky, mnohem lépe se ti bude pak nanášet na pokožku a když dáš méně nebo více, dá se to ještě pořád zachránit... Při nanášení krému vždy dělej krouživé pohyby, aby se krém hezky zapracoval do pokožky. Vosk na vlasy si nejdříve protři mezi rukama, aby jsi ho neměla jen na jednom místě, ale po celé ploše a délce rovnoměrně nanesený.

Vínová porce
- pleťový krém
- krém na ruce
- gel na vlasy

... Pokud si dáváš krém na noc, můžeš dávku lehce zvýšit, aby se přes noc pokožka krásně hydratovala, ale to je jen na tobě, jak suchou pokožku máš. U krému na ruce záleží opět na tvé suché kůži, a také na tom, jak moc krém tekutý je. Při nanášení gelu na vlasy pletí stejné pravidlo jako u vosku: pořádně rozetřít mezi dlaněmi před nanesením na vlasy.

Vlašská, ořechová péče
- mycí emulze
- pleťová maska
- šampon

... Maska se liší u velikosti obličeje, ale většinou je vlašský ořech to pravé ořechové :D. To samé pletí i u mycí emulze, nebo mycího gelu, většinou je na oblach: naneste malé mnoštví emulze/gelu, nebo je to: naneste množství... o velikosti, a poslední je: naneste větší množství gelu. Ale všechno je skoro stejná porce, akorát u gelu na obličej nanes menší množství,než u emulze -podle obalu celkem se to někdy liší až o polovinu... Toto množství šamponu je pro středně dlouhé nebo krátké vlasy(u nich je to trochu méně.) Pokud máš hřívu delší,dávku zdvojnásob.

Meruňkové množství
- krém na opalování
- tělový peeling
- pěnové tužidlo
- kúra na vlasy

... A je tu spolu s mandarinkou asi nejčestější dávka... Věšinou se u pěnového tužidla píše: do dlaně nastříkejte 1-2 dávky pěnového tužidla o velikosti mandarinky.... Je to asi nějak podobná dávka, takže tu aktualiziji pouze meruňku. Pokud máš suchou pokožku, dávej toto množství i u normálního tělového mléka/krému. Jestli je kůže bez problému, vol menší porci. Unějaké vlasové kúry je lepší menší množství, např. právě mandarinkové... Peeling je na celé tělo akorát, a krém na opalování podle výšky, ochraného faktoru a pobytu na slunci.

Jablíčková péče
- tělová pěna - vše
- pěna na holení

... Tohle množství pěny na holení ti vystačí na oblast bikin, podpaží i nohy. Rozhodně s ní ale nešetři, čím víc pěnou zahalíš kůži, tím snadnější je holení. Pokožka by neměla být podrážděná a bez pupínků. Navít máš o doost menší šanci se říznout. Vyber si pěnu/gel např. s aloe vera, která tvou pokožku hezky prohydratuje. Ještě lepší než pěna bych řekla,že je lepší gel. Lépe se sní pracuje,protože až po namydlení se zní vytvoří nádherná gelová pěna,můžeš sama změnu pozorovat ;-). Podle mého rozhodně lepší investice... Tělové pěny se dává více,protože je více nefouklá než krém a je mnohem víc lehká.

Jak se ti zkrášlování povedlo?
Doufám,že ti porce pomohly, aby jsis nevytvořila paseku a že už ti půjde zkrášlování lépe.Jak je výše uvedeno, neboj se zeptat na jiné množství.
Ps: nehty mi pořád drží, jak na rukou, tak ještě velice obstojně i na nohou, akorát začínám být nervozní mít 6 dní stejné nehty (u nohou 13!), zřejmě si je už odlakuji, přece jen se malilinkato špičky slupují... uvidím,ale na nohou určo. Fakt mi takhle lak už hodně dlouho nevydržel, doporučuji ho vyzkoušet.
Pro dnešek ke článku vše, zatím ahoj a pěkný pátek, DÍKY!
Cawio!

xoxox www.teensmajdicka.blog.cz

Hledání blogu :D

22. září 2011 v 15:07 | teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Asi jsi už viděla reklamu na google-život je hledání. Ty jsi také můžeš vytvořit svůj příbeh, přidat k tomu hudbu... Prostě si vytvořit svůj život je hledání. Máš ho vytvořen za malinkou chviličku a skvěle se při tom pobavíš, navíc ti to třeba najde to,co jsi přeješ v reklamně mít. Já si svůj před chviličkou vytvořila a budu se vám ho sem snažit dát, když se mi to nepodaří, napíšu jen odkaz. Můj je vlastně taková dá se říci propagace blogu, hledám v něm nejlepší blog o kráse a módě a nakonec narazím na teensmajdicka...

Doufám, že video shlédneš, a nebo, že vytvoříš svůj a dáš mi do komentů odkaz. Proto,abych se na něj mohla juknout...Přeji krásnou zábavu, a hezké čtení, vytváření...Díky za shlédnutí
Ps:Konečně jsem našla způsob,jak vložít na blog video, takže jsem můžu dát nějaké tutoriály, (problém je v tom,že nemám webku ani kameru, takže na nich nebudu já)...pokrok! XD
AHOJKY!

xoxoxo www.teensmajdicka.cz

Kosmetická vazelína

21. září 2011 v 11:12 | teensmajdicka |  Krása+Fitness
Úplně na začátek bych moc chtěla poděkovat slečně Kreslířce,momentálně už FashionArtistu za krásné komentáře a rady, je moc milá a slíbila,že bude mojí stálicí, takže opravdu díky, kéž by byli všichni takoví...Opravdu se těším na její další návštěvu! ;-)
No a už k dnešnímu tématu: Pokud si přeješ být kreativní, poct tím svému tělu a do toho ušetřit pár korun, skvěle se ti bude hodit kosmetická vazelína. Takhle se můžeš zkrášlovat s pomocí domova a přitom si pomici pouze jednou věcí - kosmetickou vazelínou.

Ta se totiž svým blahodárným vlivem dokáže postarat hned o několik důležitých bodů. Dá se použít jako ochrana před mrazem, ustojí i lehce sluníčko... Dokáže skvěle zatočit se suchou, poprackanou či zhrochovatělou kůží na celém těle. Jak si na ní můžeš přečíst, je neparfémovaná, bez přidaných barviv, vhodná pro lidi, co mají kožní problémy nebo pro alergiky.

A cena si myslím,že je další plus, proč jí vyzkoušet. Stačí si dojít do lékárny, na internet, drogerie. Dokonce jsem jí vidšla i ve vybraných supermarketech/hypermarketech. Takže se nemůsíš bát, že by byla těžko k sehnání. A rozhodně za ní nedáš stovky korun, jako třeba za jeden z produktů, co kokáže suprově nahradit. Koupíš jí cca od 50 korun do stovky. Někde jsem jí viděla i kolem 40 Kč.

Má opravdu obrovskou paletku využití,takže se na 100% vyplatí. Můžeš se sní potírat na suché kůži- třeba patách, použít jí jako oční stíny, gel na obočí, balzám na rty a mnoho dalšího. S jedíným balením se proto dají vykouzlit spousty napodobenin produktů. Zkrátka kouzla. Když budeš číst dál, dozvíš se spoustu tipů...
Pokud jí nevlastníš, ale hned si ji chceš vyzkoušet, použij oriflame, zázračný kelímek, je to něco na ten způsob vazelíny, ale dlouhodobě bych tuto náhradu neumožňovala, to by se ti mohlo prodražit. Spíše tedy jako cestovnější balení či jako rychlá náhrada. Ale malý rozdíl bych v tom přeci jen viděla. Podobný ůčinek má i trocha medu, co jsem tak vypozorovala, ale to platí jen pro některé určité body.

Tady jsou tipy:

Balzám na rty: Hypoalergení, neparfémované balení bez přidaných barviv zajistí, že se nemusíš bát oteklých rtů či jiné vyrážky. Účině chrání před mrazem a hydratuje popraskanou kůži kolem oblasti rtů, vazelína je na rtech příjemná, nemusíš se proto bát, že by ti rty něco dráždilo. Na nanesení můžeš použít špachtličku či štěteček, nebo klasicky prst (nejléme umytý, aby nedocházelo k množení bakterií).

Maximálně ztvrdlá kůže: Pokud tě trápí popraskaná, zhrochovatělá nebo suchá, ztvrdlá kůže, vazelína si s tím poradí. Poradí si si totiž i s maximálně vysušenou kůží, takže pokud na tvoje paty nic nezabírá, rozhodně nezoufej. Krásně ti pokožku promastí a prohydratuje hluboko do pokožky. Můžeš jí použít, i když máš třeba normální až sušší pokožku,to rozhodně také neuškodí. Slouží totiž i jako prevence. Skvělá je třeba i na tvrdou kůži kolem nehtů, a pomáhá při záděrkách.Používej jí i na sušší ručičky, uvidíš zázraky.

Na poddajné obočí: Pokud potřebuješ mít zkrocené obočí,protože nedrží tvar, dá se vazelína využít i při této potřebě.Skvěle tvé obočí uhladí aby bylo poddajné. U tohoto triku ti stačí nanést ůplně minimální množství, protože je vazelína dost mastná.Nevytrhané običí tak můžeš za pár vteřin schovat a srovnat do takové PODDAJNOSTI.Obočí ti přece zajistí tvůj výraz, nepodceňuj ho.

Výživa pro řasy: Nevíš,jak zvíraznit řasy přirozenou cestou. Můžeš vyzkoušet drahé řasenky pro podporu růstu a pro prodloužení, ale není to vyhazování peněz? K tomuto ůželu ti opět postačí jednoduchá věcička z lékárny, úplně laciná! Řasy jsou potom krásně silné a lesklé, ale zázrak nečekej hned po prvním použití, může ti jich pár vypadat ale to jde jen o zvyk. Skvěle se nanáší vyschlou řasenkou, která řasy pročeše,takže nevypadají slepeně. A báze pod řasenku je hotová! Tohle jde udělat i s obyčejnou niveou,ale vazelína je asi lepší způsob.

Oční stíny: Pokud máš ráda lesk, nebo si chceš vytvořit mastné stíny, použij k tomu sipké oční stíny a vazelínu. Můžeš jí použít i samotnou, vyrábí se i v růžových odstínech, ty ale nejsou nijak výrazné. Ale stačí použít bezbazvou,ta vytvoří přirozený lesk na víčkách. Dodá to skvělý a potřebný šmrnc. Skvěle se ti bude hodit i jako podklad pod oční stíny. Takže vidíš,že se dá použít opravdu ve velikém mnozství. Kdybych tu psala vše,psala bych do dalšího dne, proto dávám více variací v jednom...

Barevný lesk na rty: Nestačí ti vazelína jako balzám na rty? OK,tak si vyrob barevný lesk ve všeljakých odstínech,stačí ti opravdu jen vazelína a nějaké oční stíny, zdravíčko, podr/bronzer...Vše se odvíjí od toho,jakou chceš mít barvu lesku, stačí si vybrat.
A pak už jen nějaké pomůcky, jako: lžička, či nějaká špachtlička. A nádobka,do které lesk dáš, ale to jen, pokud chceš větší množství. Jinak můžeš nanést rovnou na rty.
Dobré je si to rozendat do třech mističek, jedna nejmenší,větší a největší.

Do té nejmenší dáš čajovou lžišku vazelíny, přisipej trochu očních stínů podle potřeby-vyndej špachtličkou. Použij opravdu jen pidi množství, aby vazelína nechytla nepřirozenou výraznou barvu. Nejlepší jsou světlé odstíny růžové,ty sluší kazdému, ale můžeš vsadit i na nahnědlý lesk, vybrat si tón,ve kterém lesk ještě nemáš.

Do větší misky nalij horkou vodu (např. z varné konvice) a do horké vody polož misku, do které jsi dala stíny a vazelínu - tak, aby byla ponořená, ale aby do ní nenatekla voda, aby jakoby plavala. Vazelína se stíny se prohřeje, rozteče a ty ji budeš moct promíchat, aby se s barevnými stíny hezky spojila.
Dej do uzavíratelné mističky, a máš hand made lesk na rty! Pro super luxus si můžeš lesk naparfémovat nebo přidat medík, to je pro dvojtou péči... No není to skvělé? Tolik zázraků najednou?!

Díky za přečtení, za pozornost, budu tisíckrát ráda za jakýkoliv komentář. Zase příště. Hezký zbytek dne!! :D
Caio bello !! ;-)

Další tip týdne...

19. září 2011 v 9:36 | teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Dnes moc nemám chuť na dlouhé články(zatím),ale nevydržela bych to,sem nic nepřidat,takže zatím přidávám tip týdne,uvidím,jestli dnes něco delšího a dalšího přidám,angíně se moc nechce něco přidávat,jen chce koukat a číst,dělat jiné věci na počítači...V minulém tipu týdne jsem se již zmiňovala o tom,že je dost možné,že tu tip bude vícekrát než v průběhu 1 týdne.Protože když nebudu mít chuť,nebo čas,budu psát tip týdne.Je to podle mne 100% lepší,než abych sem psala,že článek nestíhám,nebo sem nenapsala nic...J eště jsem poupravila minulý tip týdne,takže se na něj můžeš podívat znova,jsou tam dva nové tipy,na které jsem si vzpoměla pžed chvílí...Patlám páté přes deváté,takže :D

k tomu tipu:Pokud se ti nechtějí vyhazovat penízky za pomůcky pro zdobení nehtů,mám tu pár věcí,s kterými si můžeš vyhrát u nail designu.Jestli chceš dělat tečky,a nechce se ti investovat do tzv.bodkovače,pomůže ti: párátko,pomerančové dřívko,špendlíková hlavička-nejlepší by bylo,kdyby jsi špendlík zapíchla do tužky(já jsem ho zapíchla do fixky)a musím říci,že to vypadá jako od profesionálního bodkovače.Stejně jeko zápalka,která dělá hezky plynulé tečky.Tedy,zápalka a špendlík s hlavičkou dělají větší tečky,zatímco pomerančové dřívko,nebo párátko se rovnají malému puntíku,jako od tenkého bodkovače.

Doufám,že ti to nějak pomůže při vytváření nail designu,myslím,že alespoň některé ze zmíněných věcí by němělo doma chybět nikomu,takže se dá něco z toho vybrat.Díky za návštěvu blogu,zatím a u dalšího článku...Díky za pochopení,že ječlánek je malý
PP!Líbající

Jen chci dodat,že...

18. září 2011 v 11:03 | teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Říkala jsem si,že to sem musím zmínit,je to totiž neuvěřitelné.Asi si vzpomínaš na článek:Jak si vyrobit vlastní barvu laku na nehty,pokud nevíš,odkaz zde: http://teensmajdicka.blog.cz/1109/vyrob-si-vlastni-barvu-laku-na-nehty .V tomto článku bych chtěla zmínit,že je až neuvěřitelné,že mi můj vyrobený lak na nehteh(lakovala jsem u nohou) vydřel od 10 září po dnešek ve stejné kvalitě,proto to můžu vřele doporučit.Vyzkoušela jsem to na palcích a na ukazováčku-2 barvy,na palci žlutá a na ukazováčku hnědá.Takže se zatím skvěle drží dál,nevšimla jsem si skoro žádné chybičky.Je super,že se dá vyrobit z očních stínů takový zázrak,sice si hodlám dokoupit nové barvy laků,al eto sem moc nepatří... :DJeště chci dodat,že jsem si včera nehty nalakovala jednou vrstvou vyrobeného laku(lehce růžová-sice mám růžových laků mraky,ale nemám tento odstín).Poté jsem si za pomocí pěnového aplikátoru nanesla třpytivý lak na nehty,ale ne na celý nehet,jen sem s tím vystínovala a naťupkala asi třičtvrtinu nehtu.Říká se tomu houbičková metoda,většinou se ťupká hobičkou na make-up,ale dá se to udělat i pěnovým aplikátorem na oční stíny,řekla bych,že je to i mnohem lepš,že se s tím lépe pracuje(ale nemůžu nějak potvrdit,houbičkou na make-up jsem to totiž zatím nezkoušela).A to je také zatím super.Kdyžtak pokud se chceš kouknout na video s houbičkovou metodou,odkaz na video je zde-slovensky: http://www.youtube.com/watch?v=6GNpvWukzLM&feature=feedu .

To je k tomuto článku dnes vše,snad jsem vás přesvědšila a doporučila něco málo-nepočítám tohle jako nějaký článek,jen jsem chtěla podotknout jak se to vyplatí a že ta houbičková metoda taky není k zahození,když se lak poškrábe,jednoduš zase dotupkuješ XD.Navíc,když se na ní dá použít i obyč.aplikátorek...
Díky za pozornost,zase u dalšího článku,ahojky a budu ráda,když okomentuješ články.MOC DÍKY!!!!:D

Oživ svůj styl ozdobami do vlasů

17. září 2011 v 14:20 | teensmajdicka |  Móda a outfity
Vážně si myslím,že je na čase,abych se začala více věnovat rubrice móda-neboj,článků ke kráse tu bude pořád dost,jen mám v módě málo článků,takže někdy by se nějaký dopsat přeci jen měl...Konkrétně tento článek,díl je o oživení stylu pomocí ozdůbek do vlasů.Myslím,že je to velmi šikovná pomůcka,jak dostat outffit na ten správný level,no přesvěč se sama...

V poslední době si hondě holek neví rady s tím,jak by oživily svůj outffit a dodalimu jiskru.Věř,že to jde spouty věcmi,jen si na ně ráno,až půjdeš do školy vzpomenout.Nejdřív si je ale ovšem budeš muset pořídit,to je jasné.
Ozdoby do vlasů můžeš nosit prakticky celý život-je jedno,jestli jsi mladá dívka,nebo starší paní,jen si musíš vybrat takové,které se ke tvému věku hodí.Např. když budeš starší,zřejmě dáš přednost pastelovým a jemným barvám,oproti tomu,když budeš teenager(křiklavé barvy...)Také vzory si budeš vybírat jiné-mladé holčiny sáhnou po vcelku rozkošné,ale zároveň rebelské mašličce-př. Avril Lavigne ajiné.Dámy ve středním věku budou volit třeba květiny,nebo jednodušší čelenky,ale je jen na tobě,ktarý slyl se ti líbí,lkdyž se ti líbí tamten,tak proč do něj nejít?Když druhý...Nemusíš moc řešit věkové kategorie,kolikrát některé ozdůbky pro starší vyniknou na mladé slečně mnohem lépe...

Můžeš je nosit,když jsi světlovlasá,anebo tmavovláska,jen si vybrat,rozhodně ale nenos ozdoby ve stejném tónu,jaké máš vlasy-přeci jen by měli vyniknout,nemyslíš?
Co se tedy barvy týče např. pro blondýny:hnědé,černé různě neonkově barevné(neonky jdou ke všem barvám vlasů).Hnědovlásky by měli naopak sáhnout po bílé,růžové,fialkové,modré...

Styl i barva ozdoby by měla ladit s ostatními kousky oblečení-pokud ale neuznáváš sladěnost,můžeš volit opak.Ovšem nic by se němělo přehánět aby z toho nevznikl kýč.Proto,pokud máš jednoduchý topík,můžeš si dovolit ozdůbku se zajímavými detaily,zkrátka nějakou větší,co vcelku přižene pozornost.Naopak při složitější kominaci oblečení(volánky,květinové vzory...)V tomto případě by jsi měla volit třeba jen jednobarevnou čelenku či jinou ozdobu.Mě osobně se líbí,když je př. čelenka ve stejné barvě co kalhoty, nebo triko,mikina-cokoliv,pro mne je hodně důležité,aby outffit pěkně ladil.Taky vybírej podle příležitosti,kam vyrážíš(škola,slavnos,nějaký sport,na který se doplněk hodí-balet...)

Tyhlenty blbůstky jsou k dostání skoro v každém obchodě,můžeš si vybrat,zda kvůli nim navštívíš krámek s bižuterií,nebo dáš na normální obchod s oblečením,kde je většinou mají u stojanů spolu s doplňky.Dále se dají koupit u vietnamců-sice to není nějaká kvalita,ale hodně dívek tam nakupuje,kupodivu třeba new yorker má podobnou kvalitu-made in china a to je i třeba i u jiných,dražších značek,takže bych tomu zn. nekvalita zřejmě nedávala...Znovu je to jen na tobě,tohle je pro inspiraci/tip,nevím jak to mám nazvat.Můžeš jít tam,kde se tobě nejlépe nakupuje,kde ráda vybíráš.

To je ode mne vše,díky za přečtení a KOMENTUJ,KOMENTUJ díkyXD
Zatím čauky!

Tip týdne

17. září 2011 v 10:47 | teensmajdicka |  Tipy týdne a DIY
Ahojky,rozhodla jsem se uspořádat novou rubriku,kde se najde každý týden nějaký beauty,nebo módní tip.Bude to opravdu malý článek s nějakým domácím,nebo jiným tipem.Beru to jako takové oživení,když budu pospíchat,ale bude sem chtít něco přidat.Snad to bude lepší,než abych jsem nepsala nic,nebo psala jen omluvu,že na článek nemám čas...
Dost možné ale je,že ho sem budu psát někdy i vícekrát,než 1x týdně.

Dnešní tip je proti otokům očí: To snad zná každý,málo se vyspí,nebo mu něco nažene alergii...Můžeš si na otoky položit pytlíčky čaje(nejlépe heřmánkového),otoky se zmírní.Můžeš taky zkusit dát večer lžíce do mrazáku,když je pak ráno na oči položíš,váčky se zmrazí,proto taky o hodně zmírní-to může trochu studět :-).Použít taky můžeš populární kolečka salátové okurky.Dalším pomocníkem je mléko:nanes na vatové tamponky a přilož,otoky se scovají.Mezi další tip patří citron:nakrájej kolečka a přilož na oči přes kapesníky,kdyby jsi nechala působit bez kapesníčku,či tamponku,nadělal by akorát tak paseku.Pokud jde o zamaskování unavenosti,pomůže ti korektor pod oči(na tmavé kruhy je nejlepší s nádechem do žluta).Skvělé jiskření v očích ti zajistí bílá tužka na oči-aplikuj na mokrou linku(to tvé oči i opticky zvětší,bude to vypadat,že ta část patří k tvým očím-myslím bílou část).Taky můžeš použít malinko rozjasňovače nad lícní kosti,to tvůj pohled rozhodně rozzáří.Tvářenka zajistí zdravý a smějící se výraz,teď už snad skoro nikdo nepozná,že jsi se nevyspala!:D
Ještě jedna malá rada na konec:vyhni se tmavým barvá,vol spíše nude barvy.Neonovým se taky radši vyhýbej,to všechno by zvýrazňovalo tvoji nespavost.

Zase příště,měj se a KOMENTUJ články,díky!

Domácí pleťové masky

15. září 2011 v 9:00 | teensmajdicka |  Krása+Fitness
Proč vyhazovat spousta peněz za masky na obličej,když si je můžeš vytvořit za kačku v pohodlí domova?Chceš si zarelaxovat?Samozřejmě se hodí koupit si jednou za čas profesionální masku,nebo dojít na kosmetiku,ale ty nemáš moc peněz a chceš něco své pleti dopřát?Hlavně ti přijde zbytečné vyhazovat tolik peněz?Potom je pro tebe tenhle článek jako dělaný...Nahradíš si tak sama profesionální kosmetiku-tak nějak,hlavně něco,co tvé pleti prospěje,navíc víš,co do ni dáš,takže se nemusíš bát chemických složek,konzervantů nebo jiných v uvozovkách sajrajtů XD.Tak,jde se na to!
Nejprve chci zmínit,že před nanesením jakékoliv masky se hodí si důkladně vyčistit obličej.Nejlépe by bodlo kratší napařování obličeje,opláchnutí vlažnou vodou,či menší masáž obličeje,také nejlépe vlažnou vodou-ta totiž dokáže krásně otevřít póry,takže se pak maska dostane hluboko do pokožky a bude mnohem účinější.A ještě jeden tip než začneš:Pamatuj,že maska se nejlépe nanaší štětečkem.A všechny masku můžeš aplikovat i na krk a dekolt
Ale už k maskám...

HYDRATAČNÍ MASKA
(suchá pleť)
Pokud tě trápí sušší pokožka,smíchej 2 žloutka,2 lžíce husté zakysané smetany,2 lžíce medu.Nanes na obličej-nejlépe štětečkem.Nech jí 10 minut působit,smyj vlažnou vodou.

BROSKVOVÁ MASKA
(normální pleť)
Broskovou dužinu rozmačkej tak, abys z ní vytvořila takovou kašovitou hmotu.Tu potom nanes na obličej a nech působit asi 20 minut.Poté důkladně smyj vlažnou vodou.

MERUŇKOVÁ MASKA
(smíšená pleť)
Rozmačkej 2 trošku větší meruňky, přidej k nim 2 lžíce ořechového oleje a lžíci husté,zakysané smetany.Vše pořádně smíchej a hustou hmotu nanes na 20 min na obličej.Poté důkladně smyj.

BANÁNOVÁ MASKA
(mastná pleť)
Jeden banán dobře rozmačkej,džuzinu smíchej s čajovou lžičkou bílého jogurtu.Poté lžičku čertvě vymačkaného citronu.Důkladně promíchej.Aplikuj na obličej,nech cca 20 minut působit,poté jako vždy smyj vlažnější vodou.

MASKY,KDYŽ MOC SUROVIN NEMÁŠ
-Na závěr,když doma moc surovin nemáš a potřebuješ nějakou tu vzpruhu a osvěžení.Nebo si mezi nimi jednoduše vyber ty,co se pro tebe nejvíce hodí a nějak tě oslnili.:D

OKURKOVÁ MASKA
Tahle maska ti obličej krásně projasní,osvěží a hodí se na mastnou pleť.Nastrouhej salátovou okurku a nech z ní vypustit štávu.Pro lepší účinek jí můžeš smíchat s tvarohem/jogurtem a citronovou džusinou,ale to nemusí být.Konzistence by díky tvarohu/jogurtu měla být hustší.Nech zaschnout a smyj vlažno vodou.Můžeš si také jen jednoduše nakrájet kolečka okurky a nechat na pleti působit-to je mnohem lepší a snažší na přípravu.Navíc,když si kolečka položíš na oči,krásně tě zbaví otoků!

KVASNICOVÁ MASKA
Tahle maska skvěle funguje proti akné.Rozmělni droždí(jednu celou kostku)A smýchej ho s običejnou vodou.Droždí má super detoxikační a čistící účinky,jen se nenech odradit zrovna nehezkou vůní :-).Každopádně nech tak 10 minut působit,poté smyj.

MASKA Z OVESNÝCH VLOČEK
Do vroucí vody nasipej ovesné vločky,nech jej 5 minut vylouhovat,poté promačkej vydličkou.Pomocí štětečku nanes vodu z vloček na obličej,nech jí 20 min.působit,Poté smyj a promasíruj si vločkami obličej.Skvěle se hodí jako čistící maska.Je tak trochu slupovací-voda z vloček zatuhuje.
rozpustí.

ASPIRINOVÁ MASKA
Do skleničky dej 2-3 tablety nepotahovaného aspirinu.Zalij lžičkou vody a počkej,než se prášky rozpustí.Můžeš přidat 1-2 lžičky medu,ty by měli zajistit hustší hmotu.Tu si pak nanes na obličej.Cca po 15 minutách působení masku vymyj.Tahle maska se hodí proti akné,mnoho holek,co ji skusilo,si ji moc vychvalují,tak proč to nezkusit?Pokud máš ale na obličeji akné až do krve,měla by jsi masku odložit,než se ti pokožka trochu uzdraví.

Proti akné je taky vhodné potírat si pupínek kiwim,bramborou,pokud chceš více domácích rad,proti akné jukni se na na můj článek zde: http://teensmajdicka.blog.cz/1108/domaci-rady-v-boji-proti-akne
Tak co,jakou vyzkoušíš,pomohla ti nějaká?-odepisuj do komentů!
To je dnes k tomuto článku vše,pp a zase u dalšího článku!

Zachumlej se na podzim-tipy

14. září 2011 v 21:55 | teensmajdicka |  Móda a outfity
Osobně co se týče ročního období,kdy nejradši nosím oblečení a líbí se mi,mi asi nejvíce vyovuje podzim.Líbí se mi,že nemusím nosit až taak teplé oblečení,že můžu mít například legíny,ale doplnit je návleky..Prostě můžu vrstvit jak dolní polovinu těla-punčochy,legíny,návleky,také můžu nosit jak tenisky,tak kozačky(je tooolik variant)...Tak horní polovinu těla-tílko/triko,přesto nějaký hřejivý svetřík,kabátky,bundy,šátky,šály.A asi nejvíce mi sedí čepičky,ale ne ty klasické,spíše ty bidety (nevim,jestli se tak čtou nebo píšou-kdyžtak se omlouvám).Existuje tolik druhů,vzorů,barev...K zahození mi ale nepřijdou ani klasické hutnější čepice-ty se ale hodí spíše na zimu.Líbí se mi taky klapky na uši,ty mají takový sportovnější nádech a hodí se,když si nechceš zničit pracně vytvořený ůčes.
(Snad se tomu dá říci trochu méně hřejivé podzimní oblečení,ale nejdou mi sem dát nové obrázky,proto používám starší,nejvíc podzimní mi přišlo HM-nemám moc z čeho vybírat :-/...)

Prostě tolik variant!Podle mne se dá vytvořit nespočetně skvělých outffitů a variant,ale vše s mírou,tři šátky najednou,více čepic,a tak všeho strašně moc taky škodí,to se z toho potom stává docela nepříjemný kýč-teda mě některé takové outffity přijdou,ale to je jen věc názoru.Nebuť netrpělivá,všechno nové oblečení si nemusíš brát za každou cenu hned první den,abys všem ukázala svoje kousky-když můžeš vytvořit mnohem lepší variantu se starým oblečením.Vklidu si prolez skříň a vytvářej...Nemusíš vytahovat desatery šály,hned jak začne venku foukat,počkej si-kdo si počká,ten se dočká.

Na nákupy se moc neoblékej,znáš to,jaké tam je potom vedro,akorát by jsi se vláčela s kabátem v ruce a nemohla by jsis pořádně vybrat.To platí ale i když jdeš třeba do jiného teplého prostoru a nemáš si kam pověsit bundu-radši ji nech v autě.Lepší by bylo si nechat více vrstev,můžes si vzít třeba lehký svetřík a šálku,kterou později můžeš nacpat do kabelky.

Podobné je to i se školou,docela pochybuju,že vám v takovém počasí učitelé dovolí otevřít okno,proto se rozmýšlej,kdyby ti bylo teplo,ať si můžeš nějakou vrstvu sundat.Hodně holek si tořiž vezme nějaký svetr,aby jim nebylka zima,ale mají pod tím pouze tílko,svlékat se do tílka,nebo rovnou do podprdy ve škole zrovna moc úžasné není,proto se nejdřív zamysli-co když mi vevnitř bude teplo,co když venku zima?Tyhle detaily se nějak musí vyřešit,asi jsi to taky někdy zažila,kvůli cool outffitu ti bylo vedro a potila jsi se,nebo jsi to podcenila a na zastávce či někde jinde jsi se klepala kosou...

Naštěstí je podzim oproti zimě méně chladnější,takže to až zas taak moc řešit nemusíš,ale přeci jen,trochu za rozmyšlenou to stojí,nikdy nevíš,jak tě může počasí překvapit,ne vždy se předpověď meterologům povede.Proto to vážně uvaž.

Tohle byli takové menší tipy pro už trochu sychravější počasí,snad to nějak pomohlo.Taky se chci znovu omluvit,že tu momentálně nejsou nové obrázky ke článkům,ale na notebooku mi to trochu zlobí...Díky za přečtení,krásný večer-kdo to čtete až ve dne,tak krásný den...zase příště,ahojky!Mrkající...hm,jak jinak ;-/

14. září 2011 v 12:45 | teensmajdicka |  Ostatní články, deník
Předem se omlouvám,že jsem včera nenapsala,ale mám pro změnu zase angínu,takže vůbec nebyla chuť.Momentálně budu minimálně do ůterka doma,v ůterý půjdu na kontrolu.tenhle článek píšu kvůli omluvě a chci vám zdělit,že chystám spousta článků-už cekem dlouho.Já si totiž skoro všechny nápady píšu na papír,na nástěnku.Poté co článek napíšu zaškrtnu si ho,a tak to běží pořád dokola.Sice mám docela dost nápadů,ale poslední dobou neni na blogování nálada...Nechci totiž ležet s rukama nahoře,abych mohla napsat článek,když už jsem na počítači,tak koukám na videa a čtu si,nebo si nějak prohlížím a upravuji blog.Až bude trochu větší nálada,určitě něco čekej-navíc jak jsem doma,můžu jich rovnou napsat víc-ale nechci nic slibovat,co bych nesplnia :-)Takhle aspoň víš,jestli můžeš něco čekat,na něco se těšit(pokud máš ovšem můj blog ráda...)Ps:právě hajinkám s naší ůžasnou a mě věrnou kočičkou,je taaak úžasná-ta mne z toho vždycky dokáže dostat:D
Tak se měj hezky,těš se a díky za pochopení-vím že když jsem tak často nemocná,asi se to moc chápat nedá...ale já budu psát,takže se nemáš čeho bát!
Tak čauky ;-)

Návštěvnost

12. září 2011 v 14:18 | teensmajdicka
Měla jsem nápad,že bych jsem mohla občas dát nějakou tu návštěvnost,aby lidi na mém blogu byli informovani...Myslim,že to neni tak pitomej nápad,ostatni blogy to tak taky dělají,tak jsem si řekla,proč to alespoň nevyzkoušet...

-Měla jsem i větší návštěvnost,ale tadyta mi taky stačí.Sice to není jako na těch slavnějších blozích...Jak jsem už ale řekla-poslední dobou jsem celkem spokojená :D

Navstevnost za minuly tyden (5.9. 2011 - 11.9. 2011) je:
Pondeli: 8
Utery: 43
Streda: 45
Ctvrtek: 17
Patek: 14
Sobota: 64
Nedele: 27

Celkem: 218

Děkuji moc,za každou tvojí návštěvu,komenty
Tak zas u dalšího článku-samozřejmně delšího ;-) PP!
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!