Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Voda ke kráse

9. května 2011 v 13:17 | teensmajdicka |  Krása+Fitness
Nejen že vodu potřebuješ ke správnému zdravotnímu stylu,a k tomu aby jsi žila,ale můžeš jí využít i pro svoji krásu.Nevěříš?Tak se pojd´ přesvědčit!
Už v minulých vybraných článcích jsi mohla zjistit,že voda je opravdu skvělá i co se týče obohacení krásy,a dneska ti připomenu a ukážu i nové tipy,jak využít obyčejnou vodu ke kráse.

POKOŽKA
Voda pokožce dodá zvláčňújící pocit,ale ne,že jse s ní poliješ.To by se akorát obrátilo proti tobě,protože to má účinek vysoušecí.Ale,pokud budeš pít hodně tekutiny,nebo nejlépe obyč vody,pokožka se jimi zlepšit může,a to celého těla a o hodně.

VLASY
Tvoje kvalita vlasů se ti vůbec nelíbí,ale nevíš co s tím?Když vypiješ denně 2-3 litry tekutin,můžeš třepení a lámání vlasů zjemnit,protože vláha je jde nejdříve zevnitř!Také pokud tě trápí suché až namáhané vlasy,nebo se toho bojíš,předejdeš tím samým jednoduchým fíglem velkému a těžkému problému.:D proto...PIJ!

AKNÉ
Akné jsou příznaky bakterií na obličeji přenešené z prachu,rukou nebo při spaní od vlasů a ty tam nemají co dělat.Proto by jsis měla vodou v koupelně alespoň 2x za den!A když ne ráno,tak postačí večer.Rozhodně na to nezapomínej,ale ani na v yčistění pleťovou vodou.Pupínky se omezí,ale vše trvá nějakou tu dobu.

CELULITIDA
To už jses mohla dozvědět v minulém článku,že voda je jedním z pomocníků proti celulitidě,a to nejen z venku,ale i zevnitř.Pij jako u jiných pravidlech,ale i nezapomeň na otužování:Při sprše si ledovou vodou přejížděj stehna,zadeček a všude postižená místa.

POSTAVÍ NA NOHY
Pokud jsi se nevyspala,nepanikař,voda dokáže svý!Kdyš si studenou vodou opláchneš nejlpe celé tělo,ale postačí klidně jen obličej,postaví se ti tělo na nohy.Pokožka se ti vypne,prokrví a bude chvíli červená,ale tyjse potom budeš cítit svěží.A to platí i po sportu,nebo jiném způsobu pocení.

PLAK
Olizuješ si pro legraci zuby,ale zjistíš,že jsis je nevyčistila?Žádné starosti,vypij sklenici vody a hned se to zlepší,za plak totož může dehydratace,Taky vypláchnutí a vykloktání pomůže!A to je super ne?!

Rozhodně nezapomínej hlavně pít,a zapomínat na dokonalou připomínku:voda dělá zázraky...
Takže čauky a zase příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!