Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Tip:cien kosmetika z lidlu

12. května 2011 v 14:54 | teensmajdicka |  Recenze,new in...
Zřejmě už znáš obchodní řetězec lidl.Ale je možné,že jsi jejich kosmetilu úplně ignorovala,protože ti přišla hrozně laciná a levná....

Rozhodně se jich musím zastat,protože s jejich kosmetikou jsem spokojená.A jaké přípravky mám? :Kondicionér,peeling(ve wellness týdnu),tělové mléko,krém na ruce a lak na vlasy.Sice šampon nekupuji,ale koukala jsem se na výsledky testů a obstál na 1. místě z 16 regeneračních šamponů.Jinak jejich kosmetika je za ty účinky velmi levná.Sice dražší kosmetic. přípravky jsou párkrát lepší,ale někomu může stačit i tahle péče.
Nejvíce spokojená jsem asi s peelingem a těl.mlékem(obojí 39,90 Kč).Ale vše je otázka času,protože tělové mléko už používám dlouho.Lak na vlasy jsem ještě nepoužila,ale vypadá to dobře.Navíc si můžete najít i tělové krémy,tužidla,pomůcky na holení,deodoranty a jiné krémy.


Pod tímto vystaveným plakátem už můžete zjistit,že v lidlu najdete mnohem více kosmetiky,než v běžných dnech.Navíc jsou pečlivě výrobky zařazeny,a nenajdete tam prošlí výrobek.U rčitě doporučuji,alespoň vyzkoušet,protože za tu cenu to vážně stojí!
Tak doufám žě vám to bylo alespoň trochu platné...
AHOJ!:D A pěkný den :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!