Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Krásné zuby

6. května 2011 v 12:40 | teensmajdicka |  Krása+Fitness
Zdravé,jakš takš bílé a rovné zuby jsou prostě základ.Dnes jsem si vyzkoušela další pokus,který bude mezi radami na bílé a zdravé zuby.Všechny tipy nijak nemůžou uškodit,ale spíše naopak.Milujte své zuby,a snažte se o ně co nejléme pečovat.V případě zubů jde navíc nejen o krásu,ale i o ZDRAVÍ a na ZDRAVÍ SE NIKDY NEMÁ ZAPOMÍNAT!

Ušlechtěné zuby nám dodají sebevědomí,nebudeme se stydět se konečně zasmát,a o to právě de.Ten člověk,který kvůli svým ošklivým zubům omezuje smích,se vlastně ani nesměje,a tím pádem není tolik šťastný,jako ten co má hezké zuby.Rozhodně asi budete mít se mnou za jedno v tom,že bíle zuby(klidně s velkými mezerami) jsou hezčí,než žluté s jakýmkoliv tvarem.Jde se na to!

ČASTÉ PROHLÍDKY
Časté prohlídky u zubaře patří většinou k nepříjemné povinnosti.Ale pokud nechceš mít zuby samy kaz,mela by jsi zajít k zubaři každých 6 měsíců-půl roku.Můžeš během prohlídky myslet,že jsi koupíš něco za to nepříjemné,alespoň na prohlídku tolik myslet nebudeš.Po prohlídce si můžeš odpočinout zase přes půl roku.:D

BAREVNÉ NÁPOJE?
Už asi dlouho víš,že pokud chceš mít hollywodský úsměv,měla by jses zřeknout všech limonád,kafe a coly.Ale to se lépe říká,než dělá.Proto zkus alespoň omezit kávu s příchutěmi,různé coly apod...Není to pro zuby to nejlepší,ale neříkám že vadí když si je na slavnostnější příležitosti dáš.

DOMÉCÍ BĚLIČ
V minulích článcích jsi se jistě dověděla,že vcelku velké bělící účinky má citron.Dnes (jak už jsem psala v úvodu)jsem dělala další pokus s citronem,neznámý.A ten zní:do malé mističky vymáčkni půlku citronu(můžeš použít konzervovaný a vyšťávený v lahvičce)a pak do misky ponoř kartáček na zuby(nejlépe nepoužitý)a jednoduše s ním čisti zuby,kde jen potřebuješ.V průběhu bělení několikrát opláchni kartáček a znovu opakuj.A ten známý:plátky citroni jse přejížděj zuby-jednoduché.

POMOC V DROGERII
V drogerii by jsi měla vždy najít nějaké běliče na zuby.Ať už to jsou bělící pásky,nebo bělící pudr a jiní pomocníci.Cena se pohybuje okolo 90-200Kč za levnější bělící pudry,a za ty dražší 200Kč a výš.Proto bych spíše volila domácí bělení.Jinak bělící pudr se nanáší na kartáček-podobné čištění jako s citronem.A bělící zubní pásky se na zuby nalepí a podle jakého typu jsou se nechají působit.

KVALITNÍ PŘÍPRAVKY
Pokud máš citlivé dásně,měla by jsi používat zubní pasty na to určené.Pokud chceš zvíraznit bílé zuby,a brát to jako dobělování(doplněk)sáhni po bělící zubní pastě.Taky nezapomínej na ústní vodu,nebo dentální nit či mezizubní kartáček.Nejlepší bude svěřit jse v tomto ohledu do známých prodejních značek.Také si můžete speciální pastu kopit u doktora,nebo jsi nechat předepsat tu správnou na vaše problémy.

Díky za přečtení a někdy příště.!:D
Ahojky a mějte bílé zoubky!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuza Zuza | 8. října 2011 v 23:47 | Reagovat

Moc hezký, hodně mi to pomohlo já mám zuby úplně strašný. Ještě samý mléčný a pěkně křivý!Článek je moc hezký ale pozor na chyby.

2 teensmajdicka teensmajdicka | E-mail | Web | 9. října 2011 v 13:09 | Reagovat

Já vím, já a čeština a moje překlepy- hlavně momentálně mám notebook a tam se to různě přehazuje, to je skoro na nic... Jinak moc díky.

3 Renča Renča | 10. prosince 2012 v 13:16 | Reagovat

Ahoj chci se tě zeptat co by si mi poradila já bych chtěla mít bílé zuby nebo aspoň trochu světlejší mám je žluté ale ne   úplně. A třeba jestli by si mi poradila nějaký domácí recept nebo co znáš :-) děkuji moc :-D

4 Džokyna Džokyna | 27. září 2015 v 10:26 | Reagovat

Ahoj, pokud jsti z Prahy, tak navštiv některou z kvalitních klinik, kde provádí bělení. Například:

http://www.praguedentalclinic.cz/cs/

5 Arka Arka | 28. září 2015 v 12:57 | Reagovat

Já si nechala bělit zuby v klinice u pana Urbánka - http://www.zubni-praha.cz/Poskytovana-pece/Beleni-zubu/-  a super, jsem moc spokojená

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!