Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Bye,Bye celulitido!

4. května 2011 v 11:15 |  Krása+Fitness
Mnoho žen,ale i dívek v dnešní době trápí celulitida,bohužel je všude.Ale na některých místech není vidět.Zbavit se jí nadobro nemůžeme,ale aby nebila tak viditelná,proti tomu bojovat můžem!Takže tímhle článkem chci poradit,jak se s celuditidou poprat.A nakonec ten boj marný být nemusí...PÍT,PÍT A PÍT
Zřejmě už jsi slyšela/četla o tom,že by se pro krásu a krásnou postavu mělo pít alespoň 2 litry normální vody,a tekutin denně cca3 litry!Na pitný režim opravdu nezapomínej.Hlavně doporučuji pít obyčejnou neperlivou vodu-nejlepší varianta.Sice ti ze začátku přechod ze sladkých,perlivých nápojů na neslazenou,neochucenou vodu bude připadat,že to pít nechceš,časem si zvykneš a voda ti chutnat bude.Věř mi,jde jen o pár dní zvyku!

LEDÁRNA
Když si vždy na ukončení sprchy přejedeš co nejvíce studenou vodou stehna,zadeček a jiné problémové partie,pokožka se ti krásně prokrví,a tím zkusí vyhnat celulitidu z těla.Rozhodně nečekej po první ledové spršce zázrak,musíš to vydržet mnohem déle.Navíc prokrvování i předchází celulitidě,takže pokud se spíše děsíš představy,že tě budou zdobit ďolíčky,zkus si to dávat jako takový rituálek.

JÍDLO
Za ošklivou celulitidou může stát itvé špatné stravování.Ráda chodíš do fastfoodu,nebo miluješ smažený sýr,řízek...Zkus dát radši šanci ovoci,zelanině a třeba i rybě.Tedy ovšem,pokud máš své tělo ráda,a nechceš si ho zničit.Navíc jak do sebe naláduješ často vitaminty,bude to znát i na tvé pleti,vlasech atd...Prostě do toho,zkus si něco dát.

SPORT
Najdi si svůj sport...Zkus třeba tanec,pilates nebo jógu,uvidíš že se ti sport postará i o dobrou náladu!Prostě v tom najdi to hezké,ne kolikrát bolestné protahování.Nejen že existuje spousta triků na stehna,boky a zadeček,ale např. svižná procházka se psem.Problém,žádného psa nemáš?Zkus poprosit sousedku,nebo se projdi s kamarádkou...Když jsme s někým,koho máme rádi,spaluje se nám rychleji,a vi navíc budete super happy!

MAZAT!
Dnes už existují různé krémy,co bojují proti celulitidě,ale pokud se ti do toho nechtějí dávat peníze,postačíš si s tělovým mlékem.Věř či nevěř,ale lehounce to pomádá,protože všechny tělové mléka,másla i krémy lehounce vypínají pokožku,proto můžeš zkosit mazání jako takovou péči navíc(sice to není tak účiné,ale přece jen se to vyplatí...).Jen na tělové mléko nebo přípravek proti celulitidě nespoléhej,protože beze sportu to stejně nemá skoro žádnou cenu!

MASÁŽE
Nemám na mysli ty poukazové na záda,nebo tělo.Ale v drogerii si můžeš zkusit poohlédnout se po nějaké msírovací rukavici,nebo existují gely proti celulitidě,které mají masýrovací aplikátor.Pracují na principu jako studená voda,protože také pokožku prokrvují,a promasírovévají trochu jako sprcha.To ti za ty peníze myslím stojí:).

Asi nejpotřbnější je pohyb,zkusit třeba můžeš doběhnout ke škole.A pokud jezdíš autobusem a máš času,jako husa klasu,zkus se projít/proběhnout,taková aktivita by měla fungovat.Nebo můžeš zkusit schody(v mém článku jsou taky zmíněné).
TAK SE TU MĚJTE,A UŽÍVEJTE ČTENÍ ČAUKY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 já | 12. září 2011 v 18:45 | Reagovat

no....já mám bragádu a to musím projít celí město..rozdávám letáky ve ,městečku blísko Brna :) a do školi to mám přez kilák a tam du pěšky :D

2 teensmajdicka teensmajdicka | 13. září 2011 v 9:12 | Reagovat

Na jednu stranu dobrý,na druhou moc ne ;-)Hezky se vycvičíš :súpon něco...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!