Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Síla vitaminů,ovoce a zeleniny

28. dubna 2011 v 14:46 | teensmajdicka |  Krása+Fitness
To že vitaminy jso důležité pro zadraví se ví hodně dlouho.Dnes tu ale máme tipy jak ovoce a zeleninu využít ke kráse.Tímto spůsobem už nebude jen sen o krásných plných vlasech a hebké pokožce.
Vitaminy jsou potřeba skoro ke všemu,budou tu rady jek je použít pro péči zevnitř,nebo naopak zvenku.Jde se na to:D


SALÁTOVÁ OKURKA
Je velice známá svými účinky zvenku:přiloženými plátky okurek na očních víčkách zmírní kruhy pod očima.Jde totiž o to,že má zklidňújící účinky a tím zmizí opuchnutí.Skvělé nanášení ráno po unavující noci.

JABLKO
Vitamin C předchází nadměrnému vypadávání vlasů,proto je zdravé jíst jablka nejlépe 1x-3x denně.Ovšem všeho moc škodí(ne že sníš 10 jablek denně!).Patří k těm poměrně častým,levným kusům ovoce.Kromě vitaminu C jse můžou jablka chlubit železem a draslíkem.

HRUŠKY
Hrušky v sobě mají pořádnou dávku draslíku.A díky němu dostaneš do tělaminerální látky,které jdou pro zdraví velmi důležité.Také hrušková šťáva je velmi jemná pro žaludek a střeva,protože neobsahuje skoro žádné kyseliny.

ANANAS
Ananas se hravě postará o tvůj smích(zvlášť jeho šťáva).Navíc ti pomůže k rychlejšímu spalování tuků,protože obsahuje hodnotné látky:serotomin a bromelain.Ten ti za to stojí ne?:)

GRAPEFRUIT
Obsahuje jako většina vitamin C,bergamotin a flavonoidy.Je super pro obranyschopnost.Jejich šťáva je bohatá na proteiny,navíc se s ní dobře zapíjejí léky,i dokonce antibiotika.

POMERANČE
Skrývají v sobě kyselinu panthenovou a opět vitamin C.Navíc úspěšně bojují proti chřipce a nachlezení.A co je bomba:zajistí ti krásnou a jemnou pokožku.Dej si proto skleničku!-Za to to stojí ne?

BRUSINKY
Mají v sobě antioxidanty,které skvěle vyhlazuje pokožku úplně celého těla.Je u nich také hodně známí jejich kontakt s močovým měchýřem,tyto problémy uzdravují a také předcházejí.....to je huuustý:D

HROZNOVÉ VÍNO
Je fajn proti škodlivím látkám slunečního záření(které vzniká při dlouhodobém,nechráněném opalováním).Fígl je v tom,že je v něm spoustapolyfenolů.Kromě bezpečnéhoi slunění funguje i připití alkoholu a kouření.

CITRON
Má škvělé bělící ůčinky,a proto se často používá na bělení zubů přírodní taktikou.Navíc jim můžeš ošetřit i kůži kolem nehtů,a zažloutlé nehty na nohou a na rukou....Také obsahuje vitamin C a je dobrý pRO obranyschopnost.

Díky za přečtení,měj se hezky!
PP!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!