Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost <3

Leden 2011

Jak na hebká chodidla

25. ledna 2011 v 18:42 | Teensmajdicka |  Krása+Fitness
Nosí naše těžké tělo,stojíme na nich každý den...
Pokud s tím tedˇ nic neprovedeme,nebude co v létě ukazovat!Šup,šup

KOUPEL
Pro začínání pedikůry i manikůry se vždy začíná koupelí.
POSTUP:napustˇ si do lavo´ru nebo do vany takové množství vody,aby končila lehce nad kotníkem.Doba koupele není omezena časem,ale alespoň tak 10-15 minut by se to vydržet mělo,no za ten výsledek to stojí ne?Když navíc přidáš nějaké olejícky nohy se ti provoní,a ty budeš mít pocit svěžesti!

PO KOUPELI...
Nohy důkladně vysuš,hlavně mezi prsty,protože tam se můžou zanést bakterie a začít tvořit plíseň nohou...Po vysušení nanes na nohy,(můžeš i lýtka)budˇ tělové mléko,nebo speciální krém na nohy.

ZHRUBLÉ PATY A NEHTY
Ty obruš budˇ pemzou nebo speciálni "žiletkou",ale potom musíš zase důkladně nakrémovat,pokožka by se ti mohla poškodit.Nehty rozhodně nestříhej,použij budˇ kleštičky na nehty,nebo speciální pilník na nehty u nohou.

V NOCI
Si chodidla znovu nakrémuj,a pokud možno zabal do teplích ponožek,nebo do speciálních ponožek pro luxusní péči o citlivá chodidla.Tenhle noční rituál by bylo dobré brát jako samozřejmost.A koupel tak1 krát týdně...........ZA PÁR DNÍ UVIDÍŠ TU ZMĚNU


DÍKY ZA PŘEČTENÍ,A DOUFÁM ŽE MOJE TIPY VYUŽIJETE...

Pravidla správné péče o pleť

25. ledna 2011 v 15:10 | Teensmajdicka |  Krása+Fitness
1.ODLÍČENÍ

Jseš večer utahaná z celého náročného dne a nechce se ti jít se odlíčit?Tak na to rovnou zapomeň!Správně by ses měla odlíčit,i kdybys měla usnout s odličovacím tamponkem a plet´ovou vodou v ruce.To chceš pleti zničit těch jediných pár hodin,kdy´se může krásně regenerovat?Vem mou radu prosím k srdci a začni se každý večer pečlivě odličovat!Uvidíš,že se ráno probudíš s více živou pletí.A to platí i pro ty,co se nelíčí!

2.ČISTĚNÍ
Spočívá v raní a večerní hygieně a čistění pleti.Ráno:vyčisti pletˇ pletˇovou vodou,a pak nanes budˇ jemný krém,nebo makeup,který neucpává po´ry,nebo si pletˇ umyj pod vlažnou-studenou vodou,vysuš ručníkem a nanes makeup nebo krém.Večer:jak už jsem se zmínila v1.pravidlu,večer má pokožka jedinou šanci se úplně zregenerovat,proto si musíš dat záležet.Plet´ zbavenou makeupu umyj mycím gelem,ktery tě zbaví akno´zní pleti,nebo vlažnou-studenou vodou,potom dočisti pleťovou vodou.Teprve potom můžeš začít s nanášením nočního,nebo denního krému.
3.MASKA A PEELING
Určitě už jsi o tom slyšela.Ano,měla by jsis dopřát alespoň jednou týdně masku nebo peeling.Je pouze na tobě,jakou si vybereš,ovšem měla by ses řídit podmínkamy pro tvůj typ pleti.U peelingu je to celkem jedno.Pokud si to finančně nemůžeš dovolit,sáhni do lednice a umýchej si např.z banánů a jogurtu výživnou masku.
4.PITNÝ REŽIM
Tohle je starý zaručený trik,který se už hodně dlouho ví.Měla bys denně vypít 2-3litry tekutin(nejlépe vody).To tvou plet´ zvláční a dodá jí život.Nezapomeň,pij,pij,pij a zase pij!
5.KRÉMOVÁNÍ
Alespoň jednou deně se namaž krémem.Na výběr máš spousty:hydratační,regenerační,výživný,vypínající...bylo by dobré opět volit podle typu pleti.Nejlépe na krém pokožka reaguje v noci.HLAVNĚ PAMATUJ:KRÉM NEMÁ SMYSL NANÁŠET NA NEVYČISTĚNOU PLEŤ.
6.SLADKÉ SNY!
Dokonce je to konečně prokázáno!Spánek nás zkrášluje.Sama určitě víš,že když se nevyspíš dobře,je to na tobě dost znát:kruhy pod očima,neodpočatá pleť,no rázem máš jiný obličej.Proto,až se znovu špatně vyspíš,doporučuji se prospat buď odpoledne,nebo jít do hajan dřív.
DALŠÍ RADY OHLEDNĚ PLETI A KOSMETIKY SE DOZVÝŠ V MÝCH DALŠÍCH ČLÁNCÍCH.
DÍKY ZA PŘEČTENÍ A KOMENTÁŘ:D
Mockrát díky za návštěvu a za koment, doufám, že se zase někdy vrátíš!:)

Přihláška pro rozhovor či reklamu (tady), nebo na email (majdalenka232@seznam.cz)!!!